Jaki kabel?

izon

New member
Witam.Mam telewizor Samsunga LE 26 R51B.Przez component jest ok ale zastanawiam sie czy mogloby byc jeszcze bardziej:)Dlatego mysle czy nie kupic oryginalnego kabla VGA.Co o tym myslicie czy bedzie lepiej.Czy ktos ma tez taki model i moze podzielic sie wrazeniami albo korzystal z obu rodzaji kabli??Prosze o pomoc...
 

roto1

New member
mam pytanie w zestawie premium jest komponent ale to wejście które wkładamy do x nie jest złote a widziałem w sklepie orginalne kable z dwóch stron złoty czy to ma znaczenie jeżeli chodzi o jakoś odbioru,bo umnie na tv lcd natym kablu z zestawu są na obrazie takie dwie linie poziome przy samej gorze,pytanie czy kupować ten kabel cały złoty?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprawdź testy na pierwszej stronie portalu i wyciągnij wnioski dla Ciebie.
Ja polecam kable dobre i sprawdzone . Wszystkie są pozłacane - kosztują ok. 100 zł
 

roto1

New member
mam pytanie do użytkowników samsunga LE32R82B czy w połączeniu przez component z xbox360 też macie w niektórych grach wszystko takie świecące tak jagby błyszczące ząbki szczególnie drzewa bardzo prosze o odpowieć,ponieważ martwi mnie to możę to tylko mój model albo kwestia ustawień
 

Adi24

New member
Wiatam jestem nowy i mam takie pytanko Mam zamiar kupić telewizor z FULL HD i moje pytanko jest następujące jak podłączyć konsole przez kabel HDMI bo w konsoli nie mam takiego wyjścia.
Wiem że najnowsze konsole je mają ale moja niestety nie.
Czy jestem skazany na podłączenie konsoli przez Component???
 

domz

New member
lg26lc46 i x360 działają przez vga (oryginalny microsoftu) jak złoto. Udało mi się go odpalić w rozdziałce 1920x1080 60 herzów bez najmniejszych problemów, jakość grafiki jak kryształ, z dvd nie ma najmniejszych problemów. Gdy wcześniej spróbowałem połączenia przez component, cóż, nie było tak fajnie, a mianowicie obraz był mocno przyciemniony, a jestem za leniwy żeby za każdym przełączeniem xboxa babrać się z ustawieniami kolorów. Tak więc osobiście polecam vga.
 

Adi24

New member
No fajnie ale aby mieć FULL HD trzeba połączyć konsolę przez złącze HDMI

Chyba że się mylę.

A wogule istnieje taki adapter co z jednej strony jest wejście do konsoli a z drugiej do telewizora LCD HDMI
 

domz

New member
Hmmm... Nie wydaje mi się aby istniał taki kabel jak mówisz, myślę że musisz użyć normalnego kabla hdmi, jeśli twój x360 ma port hdmi. Inaczej nic nie poradzisz. Druga sprawa, to full hd możesz uzyskać poprzez kabel vga, wystarczy ustawić odpowiednią rozdziałkę. Pozdrówka!
 

ariel393

New member
poradzcie jakiego uzyc kabla do podłączenia xbox 360 arcade z lcd 32lc52 może ktos ma taki telewizorek podłączony z konsolką
 

wololo

New member
ariel393 napisał:
poradzcie jakiego uzyc kabla do podłączenia xbox 360 arcade z lcd 32lc52 może ktos ma taki telewizorek podłączony z konsolką
Z tego co wiem wersja Arcade ma tylko kabel Composite, tak więc jeżeli masz w TV wejście HDMI kupiłbym właśnie taki kabel (podobno cena nie ma tu większego znaczenia i można go kupić już za 20-30 zł) Jeżeli jednak takiego wejścia nie posiadasz to na pewno musisz mieć wejście Component i nie pozostaje nic jak użyć takiego :)
 

silt

New member
Witam

Czy ktos posiada ktorys z niefirmowych kabli z allegro ?

np. http://www.allegro.pl/item296058742_kabel_vga_audio_xbox_360_gold_gw_12m_fv_warszawa.html

Zastanawia mnie realna roznica miedzy oryg. kablem czy bigbenem ,a tymi z allegro . Prosze o opinie , bo gdziekolwiek nie wejde, wszyscy tylko pisza ,by kupic kabel MS ,bo najlepszy ... tyle ze zadnych argumentow sie nie moge doszukac .

Jeszcze jedno pytanie : Mam monitor Eizo L685ex , ktory posiada jedynie dwa wejscia dvi . Czy kupujac przejsciowke vga-->dvi wszystko bedzie dzialac jak nalezy ?

Pozdrawiam
 

abey

New member
sorry za delikatne off topicowanie ale mam pytanie odnosnie xbox 1.
czy ktos moze wie gdzie mozna kupic kabel component do starego xboxa?
 

PersiL

New member
Do góry