Toshiba 40 VL748 - otwarty test. Toshiba zmieniła dotychczasową myśl projektową

grisza1010

New member
Witam Panowie,

przejrzałem temat(możliwe, że nie do końca dokładnie). Mam następujący problem. W teście związanym z odtwarzaniem multimediów, recenzenci ocenili telewizor raczej pozytywnie.

Pytam z czystej ciekawości: mam dysk WD 250 GB. Jeżeli na dysku mam więcej danych niż mniej więcej 50-70 gb, telewizor go widzi, pyta co wybrać (film, zdjęcia czy muzyka). Jeżeli wybieram któryś z powyższych, chwilę dysk pracuje i nagle gaśnie (przestaje się obracać) a telewizor wraca do telewizji. Jeżeli na dysku mam około 40 gb danych, wszystko jest odtwarzane w należytym porządku.

Czy wy też takie sytuacje macie?Może to wina dysku?

Zaznaczyłem wyżej, że to czysta ciekawość, ponieważ odtwarzam filmy przez odtwarzacz BD i kompletnie mnie to nie przeszkadza.

dzięki za pomoc.
pozdrawiam.
 

czaki1981

New member
Ja mam czasem tak, że nagle przestaje mi widzieć dysk i musze go ponownie podłączyć. Zdarza się to sporadycznie, dysk WD my passport 1TB.
 

czarny03

New member
chmura

Witam,mam wyczyczyszczoną szybę i paprochy tv był w servisie w Katowicach,Warszawa robiła to czyszczenie 3 razy i za każdym było gorzej ,servis w Katowicach dopiero to zrobił dobrze od 3 mc jest ok mm troche pyłków ale nie tyle co kiedyś.Musisz się przyzwyczaic do tego zjawiska ja nie doczytałem o problemach tego tv z kurzem i go kupilem 2 raz nie kupił bym tv z szybą:fool:pozdrawiam.
 

lucek18

New member
ja mam to samo 1 wyjście nie zwracać uwagi jak pomyślę ze maja przysłać z serwisu jeszcze gorszy to nie ryzykuje na włączonym nic nie widać jak gram na ps3 tez nie chyba ze bym patrzył z 0,5 m ale to chyba trzeba być nienormalnym żeby z takiej odległości patrzeć ...ogólnie jest ok ten tv mam go od czerwca tamtego roku i jestem zadowolony mimo paprochów i brudnej szyby od wewnątrz:)
 

czarny03

New member
Zgadza się z tym oglądaniem trochę się zle wyraziłem o tv chodzi o tą nieszczesną szybę co do funkcji i obrazu nie mam żadnych zastrzeżeń obraz z n-boxa hd żyleta tak samo dvbt i xbox 360,a co do servisu to chyba jest różnie tak jak pisałem w warszawie był 3 razy i nic dopiero katowice się uporali w miarę przyzwoicie nie ma tyle tego kurzu.ps servis stwierdził że to od zanieczyszczenia powietrza i palenia papierosów
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Te szyby są nieszczelne, wiem bo rozbierałem .
I co jakiś czas trzeba niestety to oczyścić przez serwis.
 

maxes

New member
Pośrednio posiada

Czy ten tv posiada jakąś otwartą przeglądarkę do internetu?

Ten tv posiada przeglądarkę dzięki której można przeglądać strony internetowe.

Jak to zrobić?

wchodzimy w aplikację youtube XL
następnie klikamy about i następnie privacy policy
wyświetla nam się witryna google, klikamy na logo google i mamy pełną wyszukiwarkę. Dziwie się, że toshiba nie wypuściła jeszcze poprawki na to umieszczając przycisk do wyszukiwarki google w aplikacjach.

Mam nadzieję, że komuś pomogłem ;)
 
Ostatnia edycja:

Jacor66

New member
mam problem z odtwarzaniem filmów z yt albo mam sam głos i czarny ekran albo obraz jest jak bym miał włączony duży zoom. Wczym problem
 

morbod

New member
Mam problem. Wysłałem zgłoszenie do serwisu o kurzu i zamgleniu pod szybą, jak już wcześniej ktoś pisał, odpowiedz dotyczyła warunków funkcjonowania (Stopień nagromadzenia się kurzu lub innych zanieczyszczeń (np. dym tytoniowy) po wewnętrznej stronie front glass plate (modele VL748, WL768) zależy tylko i wyłącznie od warunków otoczenia w jakich pracuje odbiornik telewizyjny. Konstrukcja mechaniczna odbiornika posiada wystarczające zabezpieczenia przeciwdziałające powstawaniu tego typu zjawisk (oczywiście z powodów zagwarantowania odpowiedniej wentylacji i odprowadzenia gromadzącego się w tym obszarze ciepła nie jest hermetyczna). Dlatego też reklamacje klientów końcowych mogą być realizowane wyłącznie jako odpłatne.) No właśnie i co teraz? Faktycznie gwarancja tego nie obejmuje? czarny03 pisał, że reklamację mu uwzględnili, ktoś tam inny że telewizory przyjmowano do czyszczenia, a serwis w Gdyni jak widać nie chce ... Cena czyszczenia 200 i jeszcze tv zabierają do siebie ... na tydzień ...
 
Do góry