Tcl 50c715

kr16

New member
Przy takim dużym rozmiarze to smużenie na pewno będzie widoczne , co do androida to tak z tego co wiem to zapowiadali do android 12 nawet.Jeśli oglądasz wieczorami to raczej to że jest ciemny ten samsung nie powinno przeszkadzać
Czyli rozumiem, że przy matrycy 100Hz smużenia nie będzie?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

bayger

New member
@kiki czy ten nowy soft już poszedł do zainteresowanych? jbc to nie otrzymałem, a wysłałem swój email prywatną wiadomością.

Mam pewne problemy z v302, zwłaszcza po wybudzeniu telewizora z uśpienia. Dość często wifi nie wstaje i trzeba je ręcznie załączać, ale jest jeszcze jedna rzecz. Czasem po włączeniu krzaczy się odtwarzanie klipów na YT. Tak jakby wyświetlał pierwszą klatkę a potem różowo czarne artefakty się pojawiają, głównie pionowe. Przedziwna sprawa. Raz ten sam problem pojawił mi się na HDMI3, myślałem że matryca padła. Po restarcie wszystko wróciło do normy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak wysłane.
Podaj jeszcze raz maila na PW, było dużo wysyłek , więc może gdzieś się Twój schował.
 

Hanek

New member
Mam dylemat miedzy 50C715 albo 43EP660, chyba że Kiki coś innego poleci:).
Ale wracając do 50C715 czy problem internetu przez wifi naprawdę występuję?
Kilka razy czytałem że ktoś narzeka na "gubienie" się wifi.
Router mam w innym pokoju , dwuzakresowy 5Ghz , internet 600MB więc słabo nie jest , ale nie chcę mięć podpięte za pomocą kabla.
 

Tipson

Member
Na codzień mam połączenie po kablu, natomiast dzisiaj przez cały wieczór telewizor śmiga na wifi i nie zauważyłem przerw w dostępie do internetu - korzystam z oprogramowania V322 od Kikiego
 

szymON79

New member
Witam ;)

Chciałem zapytać czy ktoś ma podobny problem do mojego, mianowicie:
posiadam TCL 55c715 podpiętego do PS4 Pro i gram w Death Stranding i do wczoraj (do aktualizacji telewizora) gra wygląda okropnie ;(

Nic nie zmieniałem w ustawieniach telewizora i konsoli, po aktualizacji bardzo źle to wygląda jeżeli chodzi o HDR (ciężko mi to wyjaśnić, ale moje oko jest niezadowolone :)

Zainstalowało mi coś takiego: V8-R851T02-LF1V321

Sprawdziłem jak wygląda God Of War i katastrofa...

Jak mogę usunąć całkowicie tą aktualizację?

Dziękuję i pozdrawiam ;)
 

firefl

Active member
Bez reklam
Możesz wgrać niemal dowolną starszą dostępną przez boot update. Chyba niektóre wersje do aktualizacji lokalnej też się nadają. Tylko potem zaznacz, że nie zgadzasz się na automatyczną aktualizację bo wgra się ponownie...
 

szymON79

New member
Możesz wgrać niemal dowolną starszą dostępną przez boot update. Chyba niektóre wersje do aktualizacji lokalnej też się nadają. Tylko potem zaznacz, że nie zgadzasz się na automatyczną aktualizację bo wgra się ponownie...


Możesz mi napisać gdzie to mogę znaleźć, byłem na stronie TCL nie znalazłem żadnych starych lub nowych firmware :cry:


Dziękuję
 

firefl

Active member
Bez reklam
Linki są na tym forum - trzeba trochę poszukać.
Soft jest wspólny dla wszystkich modeli TCL android 2019-2020
Można też znaleźć na 4pda i innych.
Powodzenia
 

eriot

New member
Mam ten sam model 55c715 Dziś dostałem aktualizacje ...V8-R851T02-LFV321.014450
Zauważyłem zmiany na lepsze !poprawiony i stabilne menu ustawienia podczas oglądania filmów 4k Czy Dolby Vision .Nie ma przycinki menu ustawień jak miałem wcześniej .Problem był taki że kiedy oglądałem film w 4k Czy Dolby Vision Ciężko było włączyć menu ustawień były przycinki menu każda czynność próby ustawienia jasności ,kontrastu itp skutkowało małymi zawiasami .Teraz po aktualizacji menu śmiga bez problemu .Nie zauważyłem pogorszenia obrazu przy grach .
 

areq1987

New member
Napiszcie jak z kątami widzenia w tym tv czy kropka kwantowa wpływa jakoś pozytywniej na kąty widzenia coś jak w matrycy ips?

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obecnie różnice między VA i IPS się spłaszczyły.
Są wystarczające dla 99% użytkowników.
 

luckd

Member
To jak to z tymi kątami jest czy są lepsze niż np. w philipsie? Czy wersja TCL 50C715 ma regulowane nóżki tzn. albo po krawędziach albo bliżej środka?
 

nowy56

New member
To jak to z tymi kątami jest czy są lepsze niż np. w philipsie? Czy wersja TCL 50C715 ma regulowane nóżki tzn. albo po krawędziach albo bliżej środka?

Na temat kątów się nie wypowiem, ale na temat nóżek tak. Nie ma możliwości regulowania. Chociaż ja zamontowałem odwrotnie bo inaczej by mi miejsca na komodzie nie starczyło.
 

luckd

Member
Jesteś pewien bo na mycenter podają że ma dual stand?

_tv-qled-55%60%60--tcl-50c715--4k--hdr-premium--android--bt--vesa-200x200mm--dvb-t2-c_116637487.jpg
 
Do góry