Odsłuch kabli głośnikowych

Kejup

Member
Bez reklam
No właśnie o to mi chodziło. Sam robię przy tworzywach i wyryskarkach i dało by radę coś takiego ogarnąć.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Hehe. Samemu to wiadomo że wyjdzie drozej bo dłubanina itd. ale produkcja seryjna. Przecież można to zrobić z tworzywa sztucznego. A chłopaki z Państwa Środka to już z pewnością by to opanowali :)
Juz to widze. Z tworzywa??:) Serio? To lepiej już ze styropianu. Podwiesic od sufit na sznurku i bedzie git. :-D
No właśnie o to mi chodziło. Sam robię przy tworzywach i wyryskarkach i dało by radę coś takiego ogarnąć.
Dla tego właśnie to zrobiono z ciężkiego materialu. Na przykład z zeliwa. I co najwaznejsze, z dodadtkiem nanoczasteczek. Poważna sprawa. Na tym forum nikt nie ma nanoczasteczek. Ja by kupił z kilogram, ale nie ma. A Wy chce cie zrobić z drewna. Powaznie z drewna??! Przecież to nie bedzie trzymać sie twardo i stabilnie. Czekam z niecierpliwoscia na taki niesamowity stojak w Waszym wykonaniu. Jestem bardzo sceptycznie nastowiony.
Ok. Luz. Rozmiem ze grupa wzajemnej adoracji <lol> Sorry za off top.

A tak btw to czy pokusiłby sie ktoś bliżej zrecenzować dźwięk z drutów qed Reference silver czytałem na innym forum ze mocno odcina doły.
Może do ampli HK to za wysoka półka.
Żadnej grupy wzajemnej adoracji. Ja ich wogole nie znam.
A z Caparzo nie chce rozmawiac. Obiecal mi koze biala zalatwic, czekam do tego czasu. Nici z tego.
Ale sam Wiesz, prawdziwy Góral nie może bez kozy wyobrazic swoje istnienie. Chociaż i tak zamierzam odwiedzic te strony Polski, tak co jeszcze nie wszystko stracone. Caparzo, Ty słyszysz?:p
Tak co, żadnych grup powiazanych. Adios Amigo. Nie bierz blisko do serca. Pozdrawiam.
 

Kejup

Member
Bez reklam
Mówisz nanocząsteczki. To już stara technologia. Teraz liczą się nanopolimerki :) Normalnie bym coś takiego zrobił ale w tajemnicy Ci powiem że mnie się po prostu nie chce hihi.
 

Kejup

Member
Bez reklam
Tak całkiem poważnie żeby to się opłaciło to trzeba by iść w produkcję na większą skalę ale urządzenie spełniające takie zadanie nie musi wcale tak wyglądać a wtedy można taniej i prościej.
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Lolek7825 pisal ze wystarczy frezarka i wtryskarka. Frezarka 300000$, moze ktos kupic i robic biznes sprzedajac za te 15$...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Procedura jest prosta, uderzasz do kilku firm produkcyjnych i zlecasz, następnie wrzucasz swoje logo, do tego strona internetowa, tzw. marketing itp. i robisz biznes, modląc się o klientów. Tak to działa.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Żadnej grupy wzajemnej adoracji. Ja ich wogole nie znam.
A z Caparzo nie chce rozmawiac. Obiecal mi koze biala zalatwic, czekam do tego czasu. Nici z tego.
Ale sam Wiesz, prawdziwy Góral nie może bez kozy wyobrazic swoje istnienie. Chociaż i tak zamierzam odwiedzic te strony Polski, tak co jeszcze nie wszystko stracone. Caparzo, Ty słyszysz?:p
Tak co, żadnych grup powiazanych. Adios Amigo. Nie bierz blisko do serca. Pozdrawiam.

Przecież ja nie jestem góralem a kozy to nie moja działka. Popytaj rolników na forum o kozy. :bober:
Ja do serca nic nie biore, jeszcze mam zdrowe :kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Procedura jest prosta, uderzasz do kilku firm produkcyjnych i zlecasz, następnie wrzucasz swoje logo, do tego strona internetowa, tzw. marketing itp. i robisz biznes, modląc się o klientów. Tak to działa.

Dobrze że dopisałeś - modląc się o klientów ... :- ) chyba że taki gadżet zostałby naprawdę zrobiony w super jakości za powiedzmy 50 % tego co kosztuje u konkurencji.. ale to wróżenie z fusów..
 

Lolek7825

New member
Rafa, z cena przesadziłeś. 100 tys zielonych i to z górką już by wystarczyło.... dotacja z UE i już...
Ale fakt dobry projekt, zlecenie i leci....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tylko wiesz ten konkretny gadżet to jest dla ludzi którzy mają np tego typu sprzęt...








Wyobrażasz sobie Gościa która ma taka KM żeby z tyłu postawił sobie takie imadło jak wstawiłeś :)
 
Ostatnia edycja:

Kejup

Member
Bez reklam
Ano tu muszę się z Tobą zgodzić. Osoba która posiada taki majątek jak będzie potrzebować takiego urządzonka to pojedzie i kupi i nie będzie się zastanawiać ile to kosztuje. Tak jest zresztą ze wszystkim, nie tylko z audio.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak ktoś ma chęć - cena wyjściowa 100 tys - znam dystrybutora więc może z ceny trochę zejść :- ) zapraszam .. :- )
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jak ma się odpowiednią kasę to raczej sprzęt z odpowiednimi akcesoriami dostaje już przy zakupie reszty gratów. Wchodzi klient do sklepu mówiąc że chce sprzet za pół miliona to tam nikt się nie zastanawia czy kupić kabelek czy imadelko do niego za 2tys.... :)
 
Do góry