Ktoś chętny, robimy zrzutke?

pantomima

Banned
Właśnie, na czymś jednak firmy muszą na nas zarobić ;)
Dzięki za wyjaśnienia. Nie pamiętałem, że chodziło o DVD.
Bipo, ja zmieniłem PS3 na UD5007 w 90% ze względu na hałas wentylatora Plejki. W pewnym momencie już kompletnie nie dało się oglądać, a raczej słuchać. Radość z seansu kompletnie odebrana przez turbośmigłowy wentylator :)

Nie przesadzasz z tym halasem ?
Moja ps3ka pracowala cichusienko , slychac bylo pewien szum ale nie byl nawet odronine dokuczliwy.
Mysle ze z tym halasem playstation bylo podobnie jak z plazami .Jedne mniej,drugie bardziej intensywny szum generowaly.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie przesadzasz z tym halasem ?
Moja ps3ka pracowala cichusienko , slychac bylo pewien szum ale nie byl nawet odronine dokuczliwy.
Mysle ze z tym halasem playstation bylo podobnie jak z plazami .Jedne mniej,drugie bardziej intensywny szum generowaly.
Twoja może mniej. Przy mojej nie dało się wytrzymać. Była w SPA, ale nie za wiele to dało. Tak jak piszesz. Zależało do egzemplarza. Swego czasu problem był znany i opisywany szeroko w sieci.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moja stara fatka szumi niemiłosiernie, druga (nowsza) którą oddałem już zdecydowanie mniej, za to PS4 również nie należy do najcichszych, ale już nie na tyle żeby irytowała.
 

jumper.as

New member
W dzisiejszych czasach mozna kupic bilet na samolot za 100 zl i sie przekonac samemu jak graja :)
Kolumny sa podpiete i gotowe do odsluchu w sklepie ktory je sprzedaje czyli w oslo Hi-Fi Center :-D
Powodzenia w braniu kredytow :p

Pozdrawiam, jumper.as
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Pytanie czy chciałbyś te kolumny bo ja kiedyś chciałem, dopóki nie posluchalem...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Posłuchaj Borixona, lepiej kup na początek lepsze fronty a następnie dokupuj resztę niż pakować się z tych co masz w te JBLe....
Miałem jamo s606, przywiozłem do siebie od kolegi JBL 80es i poza dobrym basem który mi się spodobał nie było nic więcej...;-)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Kapusta, a co robisz z dotychczasowymi kolumnami?
Kup 2 porządne frontowe, wykorzystaj resztę, którą masz teraz, a z czasem dokupisz do kompletu...
Jak będę kiedyś wymieniał, to raczej w taki sposób ;)
 
Do góry