Ktoś chętny, robimy zrzutke?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
to mamy +/- 4 tyś....i za tyle chodziły SR7008, a ja za nowego zapłaciłem niewiele ponad 4 tyś ;)

Chodziły, czy stały?
Jeżeli Ty kupiłeś nówkę za 4k, to zapewne używki stały, a chodziły po 3k ;)

Zresztą nie ma co gadać, decydującym czynnikiem przy odsprzedaży jest odpowiedni moment, czyli ten, kiedy nie ma jeszcze znacznych obniżek na nowe klocki z Polskiej dystrybucji.

No chyba, że mowa o PM7004, to już inna sprawa :)

Albo NA7004 ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Chodziły, czy stały?
Jeżeli Ty kupiłeś nówkę za 4k, to zapewne używki stały, a chodziły po 3k ;)

Zresztą nie ma co gadać, decydującym czynnikiem przy odsprzedaży jest odpowiedni moment, czyli ten, kiedy nie ma jeszcze znacznych obniżek na nowe klocki z Polskiej dystrybucji.
Z kilkoma osobami się kontaktowałem i za bardzo nie chcieli opuszczać, a to co proponowali, to... szkoda gadać ;)
Ale tak jak mówisz (piszesz :) )....jak ktoś nie ma ciśnienia na najnowsze tchnologie, to końcówka wyprzedaży jest optymalna, byle by się nie spóźnić ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
U mnie srebny 3313 również pasował by idealnie, ale z oppo103d przegrywa niestety pod względem obrazu oraz funkcjonalności.... I teraz patrząc na sam wygląd brałbym bez zawahania br denka, ale mam za to gorszy obraz niż w oppo...;-( I weź tu bądź mądry wygląd czy jakość obrazu...? ;-(
 

lobos

New member
Bez reklam
Niby rozsądek podpowiada, że jakość obrazu, ale wiadomo że jesteśmy wzrokowcami i wygląd ma dla nas również znaczenie ;-)
Ja bym jeszcze porównał bezpośrednio obydwa odtwarzacze u siebie i jeśli jakość nie byłaby dużo gorsza to jednak do kompletu Denon ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
U mnie srebny 3313 również pasował by idealnie, ale z oppo103d przegrywa niestety pod względem obrazu oraz funkcjonalności.... I teraz patrząc na sam wygląd brałbym bez zawahania br denka, ale mam za to gorszy obraz niż w oppo...;-( I weź tu bądź mądry wygląd czy jakość obrazu...? ;-(

Masz Kolego wzrok bo ja pamiętam we trzech byliśmy i porównywaliśmy BR 3313 do BR Oppo - tv 65 cali odległość około 3,5 m i za diabła nikt z nas nie widział różnicy pod względem obrazu ba nawet na dużo tańszym BR Onkyo 809 nie widzieliśmy jakiś spektakularnych różnic.. jedynie czym oppo wygrywało to dźwiękiem w stereo... jeśli komuś na tym zależy to można się zastanawiać... w przeciwnym wypadku szkoda kasy... oczywiście moja opinia..


Ja kupiłem Denona, kumpel kupił Onkyo i dał mniej niż ja 1200 zl, a już nie wspomnę ile taniej od Oppo gdzie odtwarzacz BR nie był mu potrzebny jako odtwarzacz cd.. zresztą tak jak i mi..
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Lolek, o ile pamiętam pisałeś, że widzisz różnicę miedzy tanim a drogim kablem HDMI, a różnic miedzy odtwarzaczami nie? Nie czepiam się absolutnie, żebyś mnie źle nie zrozumiał, ale jakbyś mógł wystopniować albo bardziej to opisać; pytam, bo nie wiem; Ile procent, albo jaka to była zmiana w podmianie kabla w skali 1-10? Rozumiem, że odtwarzacze zero różnic?
Ja dla przykładu nie widziałem różnic na kablach, ale za to PS3 vs UD5007 jest na plus dla Marantza - jest delikatnie ostrzejszy obraz i bardziej szczegółowy. Nie wiem, może to kwestia odpowiednich ustawień? Oba odtwarzacze kalibrowałem.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tego co czytałem plotka, aczkolwiek przydałby się, sporo osób dowiedziałoby się co tak na prawdę inni myślą o tych wszystkich selfji i innych bzdurach które umieszczają w sieci. Chociaż z drugiej strony, znając naszych "życzliwych" rodaków, zazdrość wzięłaby jednak górę w większość przypadków ; )
 
Do góry