Pierwsze spojrzenie na telewizory Ultra HD LCD firmy Sony serii XF9005 - linia 2018.

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

jaro0508

Member
Mysle ze to bedzie udany model Sony.Oczywiscie jak patrze na czym on stoi<te ohydne widly czy druty>to dostaje alergii:)
 

nomnom

New member
No nie ma tragedii ale to w US, Polska jest zawsze specjalnie traktowana więc zobaczymy:mrgreen:
Może u nas 55xf9005 nie przekroczy 7000, ciekawie kiedy będą dostępne do kupienia, no i jak zostanie wyceniony 55af8, z tego co mówią to jedyne czym się różni od a1 to podstawa
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tam nie lubię gdybać i zawsze wolę poczekać, aż taki czy inny tv się pojawi w sklepach. Ale tak sobie myślę, że jednak są jakieś różnice, a nie tylko sama podstawa :- )
 

accu

New member
Bez reklam
Ja tam nie lubię gdybać i zawsze wolę poczekać, aż taki czy inny tv się pojawi w sklepach. Ale tak sobie myślę, że jednak są jakieś różnice, a nie tylko sama podstawa :- )

Witam uprzejmie,

Oczywiście , że dobrze myślisz . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To czekamy na kolejne testy :), ale nóżki od tv są.. szkoda pisać.. tego co zaproponował i tego co zatwierdził ten projekt to obaj powinni szukać sobie nowego miejsca pracy.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
To czekamy na kolejne testy :), ale nóżki od tv są.. szkoda pisać.. tego co zaproponował i tego co zatwierdził ten projekt to obaj powinni szukać sobie nowego miejsca pracy.

Witam uprzejmie,

Rzeczywiście są trochę "niefortunne" . Rozstaw tych nóżek np. w telewizorze Sony 55XF9005 to ponad 99 cm , a więc potrzebny jest długi stolik pod niego . (chyba , że telewizor zamontujemy na ścianie) :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dziwne jest to, że podstawa, która była wcześniej naprawdę ok była, po co było zmieniać na g.... zapewne taniej dla nich.. bo jakie jest inne wytłumaczenie. A rozstaw przy 65 calach może być jeszcze większy.. Panowie od Sony warto pomyśleć 2 razy zanim coś się zrobi.... O takich podstawach jak ja mam w HX to można już zapomnieć..
 

accu

New member
Bez reklam
Dziwne jest to, że podstawa, która była wcześniej naprawdę ok była, po co było zmieniać na g.... zapewne taniej dla nich.. bo jakie jest inne wytłumaczenie. A rozstaw przy 65 calach może być jeszcze większy.. Panowie od Sony warto pomyśleć 2 razy zanim coś się zrobi.... O takich podstawach jak ja mam w HX to można już zapomnieć..

Witam uprzejmie,

Masz rację , rozstaw jest większy , bo wynosi około 115 cm , a przy 75" to już jest ponad 138 cm . Nic na to nie poradzimy . :| A tak trochę nie w temacie , ale pięknie tańczyła para kanadyjska Tessa Virtue i Scott Moir w tańcach na lodzie w Korei Płd .- Olimpiada Zimowa 2018 r . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To jest piękny sport Kolego - :) mega szacunek mam dla tych sportowców. Na takich 75 calach fajnie by się oglądało.
 

jaro0508

Member
no tez nie moge patrzec na te widły zamiast fajnej normalnej podstawy..TV super sie zapowiada a podstawa do du....y.W Sony Center mi powiedziano ze to zrobili celowo po to aby ludziska kupowali tego sundbara czy jak to sie nazywa to pieroństwo:) i on ma zakrywac te widlaste nogi.Cos w tym jest...
 
Do góry