Projekt: Samsung Smart Remote - Pilot do obslugi Samsung TV

Schani

New member
25itflaj.jpg



wyszla nowa wersja 1.1.0 z nowymi funktiami, np. Import/Export kanalow: Android Smart TV Remote: Channel import/export - YouTube

Have fun!:bober:
 

maki26

New member
Smart TV Remote - ikony kanałów

Schani,
Mam problem z importem zdjęcia kanału z mojej galerii. Jak wybiorę obraz widzę go w okienku, ale jakby przezroczystość = 80%, wpiszę reszte, klik OK i mam tylko nazwę w komórce.
Jaki format grafik ma być:
próbowałem:
300x300.png i jpg
196x196 png i jpg
150x150 png i jpg
we wszystkich opcjach ten sam efekt.
Grafiki miałem w sdcard\test\

Mój tel to Xperia Arc S z JB 4.1

Pytanie czy jest możliwość zrobienia wersji z 3 kolumnami kanałów, czy trzeba byłoby przeskalować wielkość ikon. Dla Mnie osobiście mogły by być w takiej formie, tak sądzę. Obecnie na ekranie wielkość przycisku to ok 2cm x 1,3cm, jakby zmniejszył do ok 1,2 x 1,2cm to może by się zmieściły 3 w rzędzie.
Czy jest taka możliwość??


Z góry dziękuje za odp.

Pozdrawiam Łukasz
 

t.n1

New member
Mam na USB zgrane swoje kanaly.Jak mozna je wgrac do programu REMOTE CONTROL. Czy ikonki trzeba przypisywac recznie? Program wczytalem do telefonu HTC.
 
Ostatnia edycja:
Nie znalazłem tutaj takiej informacji (może przeoczyłem) ale jest super funkcja w tym programie. Mianowicie w oryginalnym pilocie przy przełączaniu kanałów pokazuje się w górnym lewym rogu tylko informacja o numerze kanału i jego nazwa. W niniejszym programie można sobie włączyć funkcję pokazywania całej belki informacyjnej. Tego mi brakowało. A swoją drogą Samsung coś niedopracował tego tematu.
Ikony wgrywasz do folderu a folder na kartę pamięci. W programie jak edytujesz kanał to musisz ręcznie znaleźć gdzie jest folder z ikonami i tam zaznaczasz właściwą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry