Samsung seria E550 - testy, opinie, wszystko o...

jun_dymek

Member
Odnośnie Skype to donoszę, że jest... Przy włączaniu Smart TV telewizor mi się dziś zawiesił... To tak informacyjnie. Musiałem wyłączyć z kontaktu żeby ruszył.
 

jun_dymek

Member
Sprawdz czy jest funkcja Smart Evolution pozwalajaca aktualizowac soft przez 5 lat

Możesz podpowiedzieć gdzie tego szukać? Jutro będę miał chwilę czasu i postaram się to sprawdzić.

A jak działa przeglądarka internetowa i czy ten tv buczy?

Przeglądarka działa. Można do jej obsługi (wpisywania) używać telefonu Samsunga. Bawiłem się tylko chwilę - raczej i tak nie będę z tego korzystał. Nie słyszę żadnego buczenia.
 

jun_dymek

Member
Tak informacyjnie - przy zabawie Smart TV usłyszałem dziś brzęczenie. Podszedłem do TV, nadstawiłem ucho i potwierdziłem, że ten dziwny dźwięk dobywa się z okolic telewizora. Śmiać mi się zachciało, bo była to jedna z obaw związana z zakupem plazmy. Dla tych co się wahają - niech buczy/brzęczy - nie ma to żadnego znaczenia dla użytkowania telewizora. Przy normalnym korzystaniu z odbiornika nie ma możliwości żeby to przeszkadzało. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Dodam jeszcze, że bzyczenie było słyszalne jedynie przy jasnym ekranie i całkowitym braku dźwięku.
 

lm648

Banned
.............. napisz jeszcze jak z filmami mkv, divx itp po USB. Czy widzi obrazy płyt ISO itp.

jun_dymek
A kiedy odpowiedź na powyższe pytania? :)
Piszesz o smart tv itp multimedia. A ja jestem ciekawy:
1) - jak czerń, kontrast, kolory, możliwość kalibracji przy odbiorze TV sport ( masz okazję dzisiaj Borussia-Bayern) i odtwarzaniu filmów po USB, BD, DVD itp.
2) - powidoki
oraz inne wrażenia z reprodukcji obrazu :)
 

lm648

Banned
Jak widzę po ilości odpowiedzi na zadane pytania odnośnie projekcji obrazu z różnych źródeł, to stwierdzić mogę, że ten TV do tego nie nadaje się:) lecz służy tylko do zabawy Smart TV :) Czyli kolejny laptop??? monitor PC ??? etc.
Niech moc będzie z wami :)
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Jak widzę po ilości odpowiedzi na zadane pytania odnośnie projekcji obrazu z różnych źródeł, to stwierdzić mogę, że ten TV do tego nie nadaje się:) lecz służy tylko do zabawy Smart TV :) Czyli kolejny laptop??? monitor PC ??? etc.
Niech moc będzie z wami :)

Nie po prostu tylko jedna osoba go ma a nie ma go na forum,proste proste. Bys czytal i byl w temacie to bys bzdur nie pisal
Ktos kto nie ma tego TV nie napisze przeciez jaki ma obraz, testow tego TV tez jeszcze nie ma wiec bez przesady.
 

jun_dymek

Member
A kiedy odpowiedź na powyższe pytania?

Niestety nie jestem w stanie sprawdzić wszystkiego. Nie mam na chwilę obecną żadnych filmów na zewnętrznych nośnikach. Ustawieniami też się nie bawiłem - nie miałem czasu i chęci. Kupiłem ten telewizor do normalnego użytkowania. Na razie jestem bardzo zadowolony. Od kilku dni mam podłączony sygnał cyfrowy i jak dla mnie obraz jest rewelacyjny. Wszystko oglądam na domyślnych ustawieniach i jestem naprawdę zadowolony. Jak ktoś szuka dobrego tv to w moim odczuciu jest to naprawdę dobry zakup. Stosunek cena/jakość jest super. Cieszę się ogromnie, że nie wydałem kupy kasy na ledowy model.
 

djsaint

New member
Za kilka, może kilkanaście godziń kiki opublikuje test plazmy PS60E550 i wiele tematów stanie się jasne ;)

Panowie, czy coś może wiadomo kiedy ten teścik się pojawi? Czekam z niecierpliwością. Nie wiem czy pójść po cenie i kupić 51e550 , czy w ogólnym rozrachunku dopłacić i kupić 50gt30...
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Samsung PS60E550 własnie do mnie dotarł pierwsza rzecz która mnie rozczarowała to brak wyjścia na słuchawki, chociaz na stronie producenta jest napisane że takie złącze jest :(
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Samsung PS60E550 własnie do mnie dotarł pierwsza rzecz która mnie rozczarowała to brak wyjścia na słuchawki, chociaz na stronie producenta jest napisane że takie złącze jest :(

Moze zlacze jest ukryte pod klapka albo z boku gdzies bo widze ze wszedzie podaja ze jest wyjscie sluchawkowe.
No ale napisz jak obraz itd :)
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przepatrzyłem wszystko i tego złącza na 100% nie ma. TV odpale dopiero jutro bo dzisiaj nie ma mi kto pomóc postawić go na szafkę, a u mnie ma ona wysokość 120cm.
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj w nocy udało mi się postawić telewizor na swoje miejsce. Obraz w porównaniu do mojej starej PS50A551 jest duzo lepszy. O wiele lepsze skalowanie kanałów SD. Kanały HD również rewelacja. Mam takie odczucie że czerń jest ciut gorsza, choć może mi się wydaje. Może to kwestia innych ustawień. Odbicia są chyba trochę większe niż w poprzedniej plaźmie, ale na pewno nie jest to takie lustro jak PS51D550 u ojca. W porównaniu do LEDa Sharp LC60LE635E telewizor gra o 2 klasy lepiej. Tamten LED to było jakieś jedno wielkie nieporozumienie.

Edit:
Przed chwilą dzwoniłem na infolinię Samsunga w sprawie wyjścia słuchawkowego które miało być, a go nie ma. Pani z którą rozmawiałem sprawdzała to 3 razy i stwierdziła ze według wszystkich specyfikacji telewizor ma wyjście słuchawkowe na tylnym panelu na prawo od wejścia komponent. Niestety w rzeczywistości tego wyjścia tam nie ma. Normalnie to jest jakiś cyrk !!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry