Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

glocker

New member
uaktualnienie tv f6770 z poziomu tv po restarcie w menu opcja aktualizacji niepodswietlona i teraz nie wiem czy tv sie uaktualnil i co z ewentualnym dalszym uaktualnianiem ? zablokowalo na stałe ? czy jest jakis reset fabryczny ?

po kilkunastu minutach sie samo uaktywnilo :]
 
Seria H6640 2120.0

Na stronie samsunga pojawiła się wersja 2120.0 z data 28.10.2014 r. Ta sama wersja pojawiła się w automacie w TV dzień wcześniej 27.10.2014 r.
 

rokob33

New member
soft 2102.2 samsung F6500

wyczytalem na zachodnich forach ze nowy soft 2102,2 poprawil jakosc obrazu polepszyla sie ostrosc czern i biel ,aktualizowal ktos i moze to potwierdzic :D
 

tdx

New member
Bez reklam
Każdy opis zmian w sofcie samsunga jest raczej bardzo lakoniczny i sprowadza się niemal zawsze do:
- Solves Netflix loading issue
- Solves Auto Off-On Issue
- Solves the issue Smart Control does not work.
- Solves Network Connection Issue with Wireless Router.
- Improves Picture Quality.
- Solves the issue Screen Mirroring does not work.
- Solves the issue Digital Clean View does not work correctly.
 

rokob33

New member
soft 2102 HDMI-CEC

moze ktos sie wypowiedziec jak dziala hdmi-cec po aktualizacji do 2102 ? jeden z forumowiczow ma z tym problem podlaczony dekoder pod hdmi 1 (stb). Vu+duo na linuxie nie laczy sie z hdmi-cec prawidlowo tv go nie wykrywa mimo ze na poprzedniej wersji softu 1118 dzialalo , czy z innymi urzadzeniami typu konsole ,dekodery nc+,polsatu tez jest problem ,moze ktos z forumowiczow korzysta z tych sprzetow i jest po aktualizacji
 
Seria H6640 2121.6

Nowa wersja firmware na stronie samsunga 2121.6 z dn. 18.11.2014 r.
Nie sprawdzałem jeszcze czy już jest w TV automatycznych aktualizacjach.
 

mafia35

New member
Bez reklam
Bo nie ma jej na OTA. Wejdz na strone samsunga, zainstaluj na pendrive i wgraj do tv.

Wysłane z Galaxy S5 za pomocą Tapatalk
 

ncplus

Member
Czy moglibyście sprawdzić na H6640, najchętniej 40", czy na najnowszych softach działa wam przesyłanie mediów z telefonu (Android) na TV za pomocą aplikacji SmartView2.0 ? Niestety dwie ostatnie wersje softu zepsuły tę funkcjonalność. Działa przeniesienie obrazu z TV na mobile, działa pilot z telefonu, a media padły. Przeciągam w mediach obrazek na górną krawędź telefonu, pojawia się kręcioł, że niby wysyła obraz na TV i po kilku sekundach bez żadnego kodu błędu jestem w punkcie wyjścia, nic się nie dzieje, kręcioł w telefonie znika. Trzy softy wstecz ta funkcjonalność działała bardzo dobrze.
 

ncplus

Member
@Piwek80
zastrzeliłeś mnie błyskotliwą odpowiedzią ;p normalnie jak Wujek Dobra Rada. Mam najnowsze softy i PO aktualizacji aplikacja przestała wysyłać media, stąd prośba do innych userów o zweryfikowanie, czy maja podobny problem.
 
Do góry