Ps4 czy Xbox?

firekage

New member
Bez reklam
Pc...W zasadzie nie widzę***powodu do zakupu konsoli. Spora część***dobrych gier to i tak multiporty...a w momencie ogłoszenia wyjścia całości MGS'ów na PC, a i nawet Tekkena 7 chodzącego na UE4 powodu imho nie ma w ogóle, zresztą, do czego...
 

kwasior21

New member
Ja dam Ci tylko jedna rade, jesli kupisz to tylko przez internet. Bedizesz mial czas na sprawdzenie glosnosci konsoli, jedna jak i druga moze sie trafic wadliwa (czyt. glosna) Ofen Ci tego nie napisza ale taka prawda ....
Na dzien dzisiejszy wstrzymalbym sie z zakupem .... bo jak na razie nie ma w co grac...
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
No ja też miałem się wstrzymać i nie załuje, Bf i killzonik jak należ choć faktycznie troszke na szybko robione były pod premierę ale frajda jest. Powoli wychodzą tytuły i można sobie coś wybrać. Co do technikaliów to jak pogram parę godzinek to sie słyszy chłodzenie z 2 metrów ale nieporównywalne do mojej starej ps3 po maratonie, wiec nie widzę problemu - chłodzenie zawsze słychać pod dużym obciążeniem nawet w japońskiej elektrowni atomowej hyhyhy . Ogólnie polecam ps4 bo nie zawiodłem się jak myślalem pierwotnie po innych opiniach - jest to dokładnie to co miało być :krol: i tv hdready wystarcza w zupełności :evil:I przede wszystkim ps4 to sprzęt typowo do gier nie do TV jak xbox one - troszkę lepiej zaprojektowana pod graczy i naprawdę czuje sie ten kierunek firmy śmigając po systemie i grając w giery - z resztą to dopiero początek.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pada nie ma co porównywać, dash też uważam lepszy, tytuły startowe podobnie. Ja wolę MS, ale PS4 faktycznie chyba ciut lepszy.
Ps. Masta, Ty już kupiłeś PS4, czy czekasz dalej na "made in Japan"? ;)
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Czekam aż będzie jakaś baza gier, w które będę mógł pograć, obecnie to jest 1 albo 2 tytuły bo jestem wybredny :)

Pozdrawiam,
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ciekawe mnie czy PS4 wykorzysta tą swoją wydajność. Z PS3 było podobnie, niby wydajniejszy i pokarze później co potrafi i jakoś nie pokazała heh :). Trochę się bawiłem PS4 i One. Na pierwszy rzut jak mówi armanig dash na plus One no i pad zdecydowanie w One nic więcej nie byłem wstanie wychwycić:)
 

SandPetrus

New member
Pada nie ma co porównywać, dash też uważam lepszy, tytuły startowe podobnie. Ja wolę MS, ale PS4 faktycznie chyba ciut lepszy.
Ps. Masta, Ty już kupiłeś PS4, czy czekasz dalej na "made in Japan"? ;)
Z a jakiego powodu jesteś za MS? Pad PS4 mocno odstaje od Xbox-owego? Zastanawiam się, która konsola nadałaby się bardziej jak odtwarzacz pod KD - chodzi o hałas i wygodę sterowania...
 
P

PlayStation

Guest
Ja bardziej zastanawiam się ile mi konsola pochodzi PlayStation 4
Mam wiatrak pod konsolą, ciekawe czy coś da.
PlayStation 3 padały jak muchy.... na procesorach.
Miałem Xboxa One.
Ta konsola to pomyłka w produkcji.
Gry max 900p reszta 720p... gdzie ta nowa generacja.
Jedynie Halo Master Chief Collection daje radę.
Xbox jedynka 2001 był najlepiej dopracowaną konsolą Microsoftu.
Do tego to menu.... szepty. ( Klimatus Xboxus )
Można było nagrywać swoją muzykę na dysk twardy.. to była rewolucja
w świecie konsol stacjonarnych.
Do tego obłędna grafika w tamtych czasach np Panzer Dragoon Orta.
Halo Combat Evolved
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak & Daxter się przechodziło, jednak najmilej wspominam Crash Bandicoot'a, magazyny Playstation też chomikowało, właśnie dla płytek. Czytało się też NEO, PSXextreme, ale te pierwsze wydania ;)
 
P

PlayStation

Guest
Ciężko porównywać te dwie gry.
Dla mnie chyba bardziej podszedł Jak & Daxter.
Swoboda tak jak w GTA. Do tego chyba 60fps, ale już nie pamiętam.
Możesz mnie poprawić.
Klimat niesamowity.

Najlepsza część Crasha, dla mnie.... trzecia.
Pożerałem jabłka : ) przechodziłem po 20 razy jedną planszę, aby zebrać wszystkie
diamenty, i jabłka.
Wtedy Crash fajnie się cieszył...... Ha ha ha
Co do Psx Extreme czytałeś te pierwsze wydania, ponieważ był.
Klimat gazetki, niezapomniane rysunki, oraz ich szalone wybryki.
Rodzyny, komiksy.....
Szeryf ściera żądził : )
Teraz redaktorem jest Butcher
 
Do góry