Ps4 czy warto

gadulinho

New member
Bez reklam
#armanig Ja na szczęście jestem jeszcze kawalerem (xD) i mam w jednym pokoju i kompa i TV/konsole, więc nie mam problemu z przenoszeniem sprzętów. Fartem też posiadam taki układ pokoju, że mogłem komfortowo rozstawić meble w ten sposób, że kino domowe (5.1) gra dobrze zarówno w przypadku gdy jestem podłączony do konsoli jak i gdy siedzę bliżej monitora (tu ciut gorzej bo głośniki mam rozstawione względem TV).
 

Felipe

New member
Koledzy obecnie mam PS3 i 50 gier z czego większość to "pif-paf" i gry dla dzieci bo mam 4 letniego synka a 10% to mocne tytuły typu exclusive. Zastanawiam się nad zakupem PS4 bo mam do wzięcia nówkę za 1500. Brać bo cena dobra czy olać i zostać przy PS3 ?
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Zostań się przy PS3. PS4 nabierze rozpędu za rok albo dwa. Największy problem to brak gier. Tylko jeżeli cię zależy na trochę lepszej grafice i komunikacji. Reszta bez sensu. Ja siebie przewalczyłem , żeby nie mieć na polce dodatkowy sprzęt ze stajni "japonskich fetyszystów". Ciężko było , ale dałem rady))) Jestem dalej z PS3 )))).
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
a ja napisze tak: jesli jestes zatwardzialaym fanem multi ktorejS Z GIER SERII kILLZONA, cODA, CZY bf I masz te wolne 1500 zl, kupuj!! :smile:
 

Luvczenko

New member
kupie ps4 jak wyjdzie BF5 i konsola PS4slim ;-) z grubszym dyskiem ;-)

bo jak narazie to wydac 2000 pln zeby grac tylko w bf4 (online) to troche przesada ,
zostane jeszcze na ps3 , ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dysk w PS4 zdecydowanie jest za maly, dobrze ze nie ma gier i dem, bo juz dawno bym zapelnil :) Na szczescie mozna wymienic, ja mam 640gb w PS3 i juz prawie pelny, glownie dema, instalacje, troche filmikow, trailerow i tyle.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Takie sa darmowe, jak parking strzezony, parkujesz kiedy chcesz, ale raz na msc. musisz zaplacic. Prawdziwie darmowe dema to sa na PS3, ale mniejsza z tym, bo gier na PS4 nie widzialem zadnych, no chyba ze chodzi o te arcadowe popierdółki. Dali by przynajmniej juz tego KNACKA ludziom za darmo, w ramach abonamentu.
 
Ostatnia edycja:

pyoter

New member
+ darmowa gra co miesiąc
+ lepszy od Xbox'a (wg. mnie)
- mało gier póki co
- abonament

Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy, to czemu nie.
Ale faktycznie, rozmiar dysku nie powala na kolana..
 

kwasior21

New member
A moja konsolka leci na gwarancje w piatek. Mam dosc sluchania smiglowca na infamousie i killzonie ... zobaczymy jak podejda do tematu .;) Jak Wam chodza sprzety, cicho???
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
u mnie czasem wiatrak wchodzi na wyzsze obroty (podczas killzona np.). Jednakze mam ja jakies 3-4 metry ode mnie, takze nie slysze jej prawie wogole (glosnik, czy hs zagluszaja jej prace :) )
 
Do góry