Nowe starterpacki na święta, bardzo miły prezent w przystępnej cenie :)

Standard

New member
Mistic napisał:
Link http://www.kikoo.pl/news/564-1/Nowe-zestawy-PS3/
Cena atrakcyjna, no i gierki świetne, nic tylko kupować.
Pozdrawiam.
Była juz dyskusja o PS3 40 GB i startekpackach na niej opartych
zachwytu autora więc nie rozumiem, Mistic ty robisz w marketingu czy co?
starterpack PS3 60 GB, wychodzi takiej
ps3 40 gb- 1599 - 209 [gra] = 1390
ps3 60 gb - 1999 - (209 + 209 + 189) [2 gry + pad] = 1392

czyli za 2 zł więcej masz lepszy model konsoli - czytnik pamięci, więcej usb, o 20 gb większy twardziel i wsteczną programową kompatybilność z ps2.

Misric, wybacz chłopie szczerość, najpierw policz a potem wpadaj w zachwyt, SONY jest super marketingowo, nie musisz im pomagać,
wprost przeciwnie trzeba ich ganić, że:
1) oszukują klientów, nierzetelną reklamą produktu,
2) mają chore warunki gwarancji, (łamiąc prawo unijne o swobodnym przepływie towarów i usług)
3) traktuja po macoszemu Europę, sprzedając gorszy produkt drożej niż Japończykom czy amerykanom.
4) traktują nas gorzej niż resztę europy np. specjalne startpacki dla francuzów, promocje dla anglików no i brak polskiego pstore
 

reters

New member
Standard napisał:
Była juz dyskusja o PS3 40 GB i startekpackach na niej opartych
zachwytu autora więc nie rozumiem, Mistic ty robisz w marketingu czy co?
starterpack PS3 60 GB, wychodzi takiej
ps3 40 gb- 1599 - 209 [gra] = 1390
ps3 60 gb - 1999 - (209 + 209 + 189) [2 gry + pad] = 1392

Tak tyle że starter packów za kilkanascie dni praktycznie nie kupisz w żadnym sklepie(już sa problemy) A 40gb z grą to nie jest taka zła sprawa.Sam już sie zastanawiam nad wstrzymaniem z zakupem ps3:)
 

Standard

New member
jak ktoś musi mieć ps3 na wczoraj i nie interesuje go wsteczna kompatybilność itp, to może sobie kupić PS 3 40gb,
dyskusja o ps 40 gb była, tym bardziej nie rozumiem zachwytu twórcy tematu
 

Carty

New member
Wsteczna kompatybilność

Lepiej by było, gdyby dali jakieś info czy będzie jeszcze dostępna PS3 z wsteczną kompatybilnością. No chyba że Sony robi ludzi jednak w wała i pomimo zapowiedzi z kompatybilności będą nici. Oby nie.

Rozumiem cel wydania tańszej PS3, pobawionej kilku gadżetów itd, ale są chyba przecież też klienci, którzy woleliby większy dysk i kompatybilność z PS2 :hmm: Sam chciałbym zostawić sobie 2-3 gry z czarnuli.
 

nermal

New member
Hehe.. To dobrze że już kupilem startera 60 gb za 2k, kupilem 2 dni temu :).. A teraz lece popykac w motorstorma :):krol:
 

reters

New member
A ja tam juz tez nie czekam i w sobote kupuje 40gb.Jak dla mnie ta wersja jest spoko:) i nermal też sobie pogram w motorstorma ktorego kupiłem za niewielkie pieniądze;)
 

Mistic

New member
Hmmm:szukaj: ..... dobre pytanie, zastanawiałem się chwile i obawiam się że to raczej niemożliwe do sprawdzenia, ilość przepracowanych godzin, co do daty zakupu to sprawa jasna paragon z datą, a co do ilości godzin jakie konsolka przepracowała to nie mam pojęcia jak to sprawdzić, obawiam się że to raczej nie możliwe.
Pozdrawiam.
 

Hawkmoon

New member
a ja pamiętam dawne zapowiedzi starter packów.... i co??? u nas pojawił się tylko jeden... tych zapowiedzi też bym nie traktował za poważnie, dopóki się nie ukażą... poza tym one są droższe niż 1599zł (o 40 eurasów, czyli u nas pewnie ze 200zł) więc nie ma w sumie powodów hurra optymizmu... zwłaszcza, że jak się w koncu wydało 40 Gigówki też są na cellach 90nm... szkoda gadać...
 

razer

New member
Bo nie kazdego interesuja gry zawarte w terazniejszych starterpakach z motostormem i resistancem.
Promocja na swieta to dobra rzecz
 

JNX

New member
Witam. Orientuje się ktoś gdzie można kupić starter packi 60gb w cenie 1999zł??
Słyszałem też że ma by jeszcze dostawa przed świtami, czy to prawda??
 

mariof

New member
Bez reklam
obawiam się, że już nie do kupienia, Sony Polska nie ma już ani sztuki:(. Ostatnie miało Tesco ale np w Bydgoszczy 5 sprzedali w 2h. To był jednorazowy "wybryk" Sony... . Sam kupiłem za 1900zł ale taka oferta była (sklep internetowy w Bydgoszczy) tylko jeden dzień! Na święta będą zestawy PS3 40GB + 1 gra lub film za ca 1500-1600 zł - podobno...,
 

Golibroda

New member
JNX napisał:
Witam. Orientuje się ktoś gdzie można kupić starter packi 60gb w cenie 1999zł??
Słyszałem też że ma by jeszcze dostawa przed świtami, czy to prawda??


No właśnie, ja też szukam tego zastawu za 1999 zł i co....... nigdzie nie ma !

Może ktoś znalazł i podzieli się informacją.

Pozdrawiam
Piotr
 

kolos82

New member
sie ma.
w electro world jest 60gb starter pack za 2099zl.
mam pytanko która lepsza 40gb czy 60gb bo wyczytałem dzisiaj że 40 ponoć sa bardzie awaryjne. co wy na to? 40gb jest nowsza chodzi ciszej jest lepiej chłodzona i ma nową płytę główną ale wiadomo że troszkę jej powycinali rzeczy.
 
Ostatnia edycja:

kolos82

New member
ponad godzinę temu byłem w electro w łodzi i stoi pięć sztuk.w gazetce jej nie ma ale są na półce obok 40gb
 
Ostatnia edycja:
Do góry