Jaki Router WiFi?

Centosz

New member
Mam pytanie do znawców tematu. :) Niedłógo zamawiam neta z telewizji kablowej multimedia.Chce mieć w ps3 neta przez WiFi.Jaki router możecie mi polecić?
 

Centosz

New member
Nie chce przekroczyć 200 zł.Mam jeszcze jedno pytanie.Czy jak bede chciał np. grac na ps3 przez net to bede musiał mieć włączonego kompa?
 

akofreda

New member
{Czy jak bede chciał np. grac na ps3 przez net to bede musiał mieć włączonego kompa?}

Router ma swoje zasilanie. Nie potrzeba włączać komputera tylko Ps3:)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Potrzebuje ROUTER WIFI do podłaczenia jednoczesnie laptopa i ps3 neta mam z kabla .Konsola bedzie priorytetem tak zeby nie było strat przy graniu sieciowym!Prosze o jakies propozycje!Dziekuje:)
 

brx

New member
Linksys WRT54GL. Posiada wbudowany 4-portowy switch i można podgrać alternatywny soft, który zwiększa możliwości urządzenia (np. Tomato). Kupujesz, konfigurujesz, zapominasz. :grin:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jeśli nie będziesz miał jakichś dużych odległości od routera do urządzeń odbierających po WiFi to spokojnie wystarczy Ci coś takiego:
http://tinyurl.com/WRT54GC

Ogr napisał:
Dziekuje ,znalazłem go na allegro za 150zł widze ze ma powodzenie kupe ludzi kupuje;) http://www.allegro.pl/item425036548_router_ap_client_repeater_linksys_wrt54gl.html
Czy konfiguracja nie sprawi problemu :mrgreen: W tym temacie zielony jestem,mysle ze zdecyduje sie na tego.:D

Tym bardziej jeśli jesteś zielony to zobacz na moją propozycję.
Tam poniżej 100 zł kupisz nowy sprzęt na 36 miesięcznej gwarancji, ten Twój za 150 zł to używka.
Na tym nie ma co oszczędzać, trzeba brać nowy.

Pozdrawiam,
 

Ogr

New member
Bez reklam
Odległosc jakies 10m od konsoli.Nie zwróciłem uwagi ze to nie nowy:(
Ile urzadzen wifi udzwignie taki router?
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
No to żaden problem, ten z jedną anteną spokojnie sobie poradzi.
LinkSys generalnie jest bezawaryjny, no ale lepiej mieć te 3 latka spokój :eek:k:

Do tego WL można wgrywać alternatywne softy ale skoro jesteś zielony to raczej nic Ci z nich nie będzie.
Konfiguracja oryginalnego oprogramowania jest raczej banalna, wszystko robi się fajnie przez interfejs www.

Co do ilości urządzeń WiFi to raczej nie ma ograniczeń dla domowych zastosowań ;) zadowala Cię np. 253 klientów WiFi? :grin:

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
No to widze ze pospieszyłem sie i zmienie decyzje na własnie taki heheh:D
Dzieki !!!!!!Jak juz kupie i bede miał jakies pytanie odezwe się;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Masta, zakupiłem ten router ,nie spodziewałem sie ze jest tak zgrabny ,ładny hehe:D Wszystko sprawuje sie świetnie,dzięki:)
 

Zulafan

New member
A co muszę zrobić, żeby taki router podłączyć do paru komputerów??
Gdybym kupił taki z WIFI to do komputera tez muszę kupić coś czy to będzie sie łączyło bezkablowo z wszystkimi?
 

Ogr

New member
Bez reklam
Wszystkie Komputery muszą miec WIFI jak chcesz bezprzewodowo;)Ten ruter co ja kupiłem ma jeszcze 4 wejscia na podłaczenie kablem.
P.s krzysztofradio no niezły ,niezły ten ruter:D
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Ja mam najtańszy jaki był sklepie komputerowym router WiFi z wbudowanym modemem firmy Asmax (zapłaciłem grubo poniżej 200 zł). Działa pięknie zarówno z laptopami oraz PS3 w moim dwu piętrowym domu.

PS3 bez problemu wykryło bezprzewodową sieć i jak mam laptopa włączonego i PS3, to na PS3 mogę bezprzewodowo oglądać filmy i słuchać muzyki z dysku twardego laptopa!!!

Gry online m. in. Gran Turismo 5, MGS4, Motorstorm śmigają aż miło.

Demka i materiały z PSN dla PS3 ściągają się szybko.

Przeglądarka internetowa w PS3 śmiga.

Mam Neostradę TP 1mbit/s.

PS. Router Asmax nie jest tak ładny jak twój router krzysztofradio. Wygląda zwyczajnie tzn. jak czarna mała skrzynka z krótką antenką.
 
Ostatnia edycja:
Do góry