Cyfrowy Polsat - nowości i spekulacje

Kubol911

New member
Witam, mam zamiar zawrzeć umowę z CP i mam kilka pytań.
Interesuje mnie właściwie tylko sport, ale widzę, że aktualnie ze sportem w HD jest tylko pakiet za 59,90, nie ma chyba innej opcji? czy może poczekać jeszcze i pojawi się coś nowego, np. w związku z euro 2016? zastanawiam się też nad dekoderem, czy samą kartą? bo mam ten moduł CI do telewizora(samsung 48h6400), doradzicie coś?
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Prawa do Euro ma Polsat więc bez problemu oglądniesz , chodzą słuchy o rozmowach Polsatu z Evelen na dołączenie dwóch kanałów ( na ile dzisiaj w tym prawdy?) .
polsat udostępnia ; swój; moduł który jest sparowany z kartą , więc dostajesz od nich komplet .
 

Kubol911

New member
Prawa do Euro ma Polsat więc bez problemu oglądniesz , chodzą słuchy o rozmowach Polsatu z Evelen na dołączenie dwóch kanałów ( na ile dzisiaj w tym prawdy?) .
polsat udostępnia ; swój; moduł który jest sparowany z kartą , więc dostajesz od nich komplet .

Szkoda że nie ma pakietu sport HD samego np. za 39,90 czy jeszcze taniej, tylko od razu pakiet z wszystkim razem za 59,90.

Jeszcze powiedzcie który dekoder wziąć? PRV Sagemcom ESI-88 czy ten zwykły HD bez nazwy?
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
No niestety , ale chyba żadna platforma, czy kablówka nie ma takiej opcji. Patrząc obiektywnie 60 złociszy moim zdaniem nie jest ceną wygórowaną za tą opcję pakietową.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Sagem z tego co wiem nie ma możliwości podłączenia neta , HD7000 z tego co wiem ma dysk i możliwości korzystania z neta a więc IPLA , VOD itp. Możesz też za złotówkę wżiąść Moduł i pod Sama podpiąć dysk , masz też tylko jednego pilota i jesteś bez dodatkowej ; skrzynki; :wink: układasz swoją listę kanałów. Właściwie w dekoderach Polsatu jest też możliwość układania własnych list kanałów i podłączenia dysku zewnętrznego. Tak więc masz trochę możliwości wyboru .
 
Do góry