Cyfrowy Polsat a Cyfra +

jasku

New member
hipek napisz prosze cos wiecej o tym samsungu. czy obraz z komponent jest leprzy niz ze skart (w przypadku samsunga oczywiscie)
 

Hipek

New member
Wydaje mi się że obraz po komponencie jest trochę lepszy, chociaż na obraz po skarcie też nie mogłem narzekać. Kabel podłączyłem bez wiedzy rodzinki i co się okazało?...syn i dziadek stwierdzili w tym samym dniu, że coś poprzestawiałem w ustawieniach bo obraz jest bardziej dopracowany:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lookazz

New member
dr_Henio napisał:
do Polsatu maja wejsc 3 canal + a juz teraz jest możliwosc wykupienia HBO


Skad ta informacja?? Wydaje mi sie to malo realne gdyz ludzie kupuja cyfre wlasnie dla canal+, wiec nie sadze zeby chceili go udostepnic ,,dla kazdego'' .Myse cyfra w takim przypadku stracilaby mase abonentow.
 

jaffa22

New member
co tansze

Jakby nie patrzec to polsat jest najtanszy.n jest tak zbudowana ze aby kazdy z rodziny znalazł cos dla siebie to wychodzi drozej niz familijny. A cyfra jest droższa ale ma wiecej kanałów filmowych i tyle,
 

marop

New member
Jak ktos chce na kilka tv to cyfra wychodzi najtaniej jak by nie patrzyl. Jeden abo 4 tv w domy kazdy co innego oglada. super sprawa
 

bugs10

New member
Pytanie może z innej strony o platformy cyfrowe. Nie wiecie czy kanal dla dzieci Mini-Mini jest dostępny albo będzie w innych platformach niż C+ / mam tu na myśli Telewizję n?
 

prete

New member
Ja posiadam Cyfrę i muszę powiedzieć że jestem zadowolony. Mają dobre promocje. Wlaśnie przedłużałem umowę (a wysłałem za wczasu rezygnację). 3x do mnie dzwonili (odmawiałem) aż za trzecim zaproponowali lepsze warunki niż dla nowego abonenta. A już myślalem że od nowa podpiszę umowę. No i jakość lepsza niż w polszmacie. Za to za nic nie bierz N-ki. Strasznie dymają na kruczkach w umowie, a potem zrezygnować trudno.
 

IwirUs

New member
Ja osobiście polecam N-kę - żadnych problemów przy świetnym obrazie. Przy Polsacie jest świetna. Niestety nie miałem okazji sprawdzić jak działa Cyfra.
 

JackS.

New member
Bez reklam
Za to za nic nie bierz N-ki. Strasznie dymają na kruczkach w umowie, a potem zrezygnować trudno.

Kłamstwo. N-ka to akurat jedyna polska platforma satelitarna, w której możesz zawsze po podpisaniu nowej umowy do 10 dni od otrzymania dekodera odstąpić od umowy bez podania przyczyny i bez konsekwencji. Jeśli w ciągu tych 10 dni znajdziesz w umowie cokolwiek, co Ci się nie spodoba lub nie będziesz zadowolony z oferty programowej lub działania dekodera, to możesz oddać sprzęt w dowolnym serwisowym APS i rozwiązać umowę, a n-ka zwraca Ci wniesione opłaty. W ciągu tych 10 dni masz prawo do normalnego korzystania z ich usług.

Spróbuj po 2 dnach zrezygnować z umowy zawartej z C+ lub Cyfrowym Polsatem. W CP nawet jak zawrzesz umowę na odległość, to odmówią Ci odstąpienia od umowy, bo wg ich regulaminu odstąpić możesz tylko dopóki nie rozpoczęli świadczenia Ci usługi. A oni uważają, że zaczynąją ją świadczyć w momencie wysyłki sprzętu. Jedyne co możesz u nich zwrócić, to sprzęt, a abonament i tak musisz dalej płacić.
 

Fllopy

New member
Cyfrowy polsat na święta ma 100 razy lepszą promocję niż ta oszukańcza cyfra co nie ma nic wymaga dzierżawy dekodera abonament z HBo dla porównania w cyfrze 110zł z dekoderem a w polsacie 65? jakoś tak ale około 1/2 ceny a te same kanały.
 
Do góry