Telewizor Philips 65PUS7601 - firma TP Vision prezentuje go w Berlinie .

Domely

New member
A możesz podesłać jakieś linki? Ja właśnie mam dylemat czy zdecydować sie na tego Phila czy Sony XD8... lub XD9... (chociaż ten drugi Sony chyba trochę za drogi). Na korzyść Philipsa przemawia Ambilight i 3D poza oczywiście innymi parametrami dot. obrazu które są najważniejsze.
Nigdy nie twierdziłem że czerń jest najważniejsza i bo jeżeli tak to bym sobie czarną płachtę na ścianie powiesił.
Od wielu lat użytkuje Philipsy (aktualnie PFL6008H) i jestem bardzo zadowolony (z jakości obrazu) chociaż brakuje mu trochę płynności ale np Smart TV to porażka... Ambilight wiadomo że rewelka :)
 

barburian

New member
Bez reklam
7601

A możesz podesłać jakieś linki? Ja właśnie mam dylemat czy zdecydować sie na tego Phila czy Sony XD8... lub XD9... (chociaż ten drugi Sony chyba trochę za drogi). Na korzyść Philipsa przemawia Ambilight i 3D poza oczywiście innymi parametrami dot. obrazu które są najważniejsze.
Nigdy nie twierdziłem że czerń jest najważniejsza i bo jeżeli tak to bym sobie czarną płachtę na ścianie powiesił.
Od wielu lat użytkuje Philipsy (aktualnie PFL6008H) i jestem bardzo zadowolony (z jakości obrazu) chociaż brakuje mu trochę płynności ale np Smart TV to porażka... Ambilight wiadomo że rewelka :)

Wpisz w google ...test 65PUS7601 i Ci wyskoczy
Ten Philips nie ma 3D
 

barburian

New member
Bez reklam
Generalnie jak widać w teście włoskim wyniki zbliżone do testu Polskiego na hdtvp..., w szwajcarskim opisie nic ciekawego, taki marketingowy bełkot przepisany z materiałów reklamowych z informacją że Tv ma 700nit. co nie jest prawdą bo jak z testów wynika ma ledwo 400.
Wg. włoskiego testu oceniony średnio 7/10
 

Salah Ad-Din

New member
Generalnie jak widać w teście włoskim wyniki zbliżone do testu Polskiego na hdtvp..., w szwajcarskim opisie nic ciekawego, taki marketingowy bełkot przepisany z materiałów reklamowych z informacją że Tv ma 700nit. co nie jest prawdą bo jak z testów wynika ma ledwo 400.
Wg. włoskiego testu oceniony średnio 7/10

400 to mogą sobie taki TV wsadzić w tyłek za taką kasę.
 

Salah Ad-Din

New member
Jak na razie wszystkie testy potwierdzają że 65PUS7601 nie nadaje się do HDR. Kiki coś te testy idą Ci słabo, rzeczywistości chyba nie da się naciągnąć.
Nie daję wiary w to że Philips na cały rynek wydał wadliwe egzemplarze. Dziwie sie też dlaczego producent wypuszcza taki TV z taka piętą ahillesa. Wiadomo w markecie nikt na to nie zwróci uwagi, ale tam to rządzą Samsungi i LG.
 

Salah Ad-Din

New member
barburian wiem że się nim interesujesz, ale czy nie ma na rynku lepszego TV za 9 tys. zł.
zwłaszcza że HDR kuleje w nim :) jak dla mnie to tylko ambilight za nim przemawia, ale to kazdy Philips ma
 

barburian

New member
Bez reklam
7601

barburian wiem że się nim interesujesz, ale czy nie ma na rynku lepszego TV za 9 tys. zł.
zwłaszcza że HDR kuleje w nim :) jak dla mnie to tylko ambilight za nim przemawia, ale to kazdy Philips ma


No skopali sprawę z tym HDR-em , gdyby miał rzeczywiście te 700cd jasności i paletę barw
na poziomie minimum 90% DCI to bym się minuty nie zastanawiał ....
 

Salah Ad-Din

New member
65XD9305 ostatnio z ciekawości oglądałem [ nie chcę wydać tyle kasy ] w Sony Center ten TV. Jak dla mnie czerń zarąbista, stojący obok XD8505 czuł się strasznie zawstydzony :) input lag malutki, ma 3D, jasność chyba na poziomie 1000, dci około 95% i W SATURNIE w promo [ -14%] kosztował chyba 10380zl. PHILIPS przy tym TV wygląda mizernie ! jak szukasz do 11 tys zł. ! to masz strzał w dziesiątkę ! Jedynie czego nie ma to ambi ,ale z tym ożna sobie poradzić lecz dodatkowa kasa na to jest potrzebna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry