Philips 65PUS8700 - test otwarty. Jakość obrazu której trudno się oprzeć.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 8700 ma bardzo niewielkie wygięcie i takie jest do zaakceptowania.
Model 8601 będzie na dniach ale w wersji 55"PUS8601.
Napisz na PW dostaniesz info.
 

accu

New member
Bez reklam
Nowe modele PUS8601 będą dostępne chyba w czwartek.
Cena 8499 zł, głośniki dodatkowe odczepiane w komplecie.
Można się na ten model już zapisywać.
Dla członków forum będzie specjalna cena z kalibracją gratis.

Co do modelu 8700 to muszę powiedzieć że krzywiznę ma bardzo małą, chyba najmniejszą na rynku.
I o ile nie trawię modeli zakrzywionych mocno, to ten da się pod tym względem zaakceptować. Ale dla mnie i tak najważniejsza jest jakość , a tu seria 8XXX da się bardzo polubić.

Witam uprzejmie,

Jest czwartek , więc zapytuję , czy telewizor Philips 55PUS8601/12 jest już dostępny , a jeżeli tak to
w jakiej cenie . Czy cena 8500.00 zł jest aktualna , a może jest niższa .
Czy dostępna już jest centralna podstawa do tego telewizora tj.PTS 840/00 i jaka jest jej cena ?


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

robototo

New member
Kiki podeslij cenę tego modelu dla niebieskich na priv odnośnie 55 i 65 cali, moze ktoś powiedzieć jak jest z zawieszeniem tego tv na ścianie -jaki uchwyt i moze jakaś fotkę jak wyglada powieszony na ścianie ten tv od przodu i po bokach na email robo-1970@tlen.pl ....z góry dzięki ...a mówią, ze kto szuka ten znajduje a ja szukam i szukam i w czarnej d..pie jestem ...
 
Ostatnia edycja:

kolabor74

New member
Jeżeli można się dowiedzieć gdzie są dostępne bo jestem zainteresowany zakupem . Mam też pytanie odnośnie samego telewizora czy to prawda że nie wspiera on obrazu 3D
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jak dla mnie to Philips chyba pogubil się w numeracji sprzętu TV. Pogięty i z Ambiluxem pozycjonują wyżej pomimo, że mają gorsze flaki. Może chcą w taki sposób uzasadnić wyższą cenę?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie sprawdzam 8601 i łączy się bezprzewodowo z soundbarami - czad, co to gra !
A i ma oczywiście HDR .
 

tomeko12

New member
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 8600 jest na nowej platformie, czyli na platformie na której będą produkowane dopiero modele 2016.

adamo - o jaką cenę pytasz dokładnie ?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Dziwne te kłopoty z przeplotami. Na tym poziomie już od lat Fil nie miał problemów. Może pogięta matryca jest przyczyną?
 
Do góry