Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

DJ82

Member
Minął kolejny tydzień softu nie ma...

a ja mam coraz lepsze kwiatki - przed chwilą zginął dźwięk... zmieniam źródło z HDMI na TV EPG wyświetla się z TV ale nadal obraz z HDMI dźwięku brak, na SAT to samo. Wyłączyłem pilotem, zgasło ambi, dioda po 2-3 minutach się uruchomił... ale od razu z komunikatem że aplikacja google została zatrzymana (ostatnio mam dość często ten komunikat - nie pomaga nawet ponowna instalacja TV). Jeśli nowy soft nie rozwiąże problemów związanych z normalnym użytkowaniem - ginący głos, brak reakcji na pilota albo problem z włączeniem to chyba zaczynam reklamować ten TV a nawet mam chęć powalczyć o zwrot kasy ale to chyba będzie bardzo ciężkie - chociaż z drugiej strony produkt można uznać za wadliwy...
Może ktoś ma przecieki kiedy nowy soft??
 

DJ82

Member
Ja jestem cierpliwy bo wydałem na dość problemowy TV 6tys. Już jestem w plecy ponad 1 tys a TV działa jak chce - mam go od 21 sierpnia więc chyba jestem cierpliwy...
 

chamberxx

New member
tez mam ten tv. ceny zawsze beda spadac. nic nigdy bys nie kupil.

mizesz tez poczytac o tv lg....gdzie tez jest masa problemow

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
 

bartpark

New member
Witam
czy ktoś z was użytkuje ten model jako monitor do PC? Jeżeli tak to jak się sprawuje, chodzi przede wszystkim o filmy i gry (input lag) ?
 

DJ82

Member
Dziś już 2 razy musiałem z kontaktu wyłączać bo się włączyć nie chciał - zero reakcji na pilota... a gdy już się łaskawie uruchomił przywitał mnie komunikat: Niestety, aplikacja Usługi Google Play została zatrzymana.
Czekam na nowy soft jak nic nie zmieni to reklamuje TV. 4 miesiące to chyba dość długo jak na dopracowywanie softu...
 

Szczepan89

New member
Problem z screen mirroring

Witam. Mam problem z funkcja screen mirroring, 55pus7600, telefon (s6 edge) wogole nie widzi telewizora przy probie polaczenia. Z rok starszym philipsem nie ma problemu. Ktos mial podobny problem?
 

miru5

New member
co w tym dziwnego, co nowszy model - to więcej nie działa. Ja prawie nie ruszam aplikacji androida w tym modelu - bo jak się trochę pobawię... to po jakimś czasie dziwne rzeczy się dzieją z tym TV - brak dzwięku, błędy androida, brak obrazu z tunera, nie można wyłączyć TV, ani włączyć - tylko restart wtyczkowy ......
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie opowiadaj proszę miru5, ten model ma mieć dopiero Miracast po update.
Reszta działa bardzo dobrze.
 

DJ82

Member
Ale on nie opowiada...

- W ciągu tego tygodnia 5 razy wyłączałem go z kontaktu bo się nie chciał włączyć
- również w tym tygodniu nagle przestał działać dźwięk i nie reagował na zmianę źródła (zawsze było HDMI1)
- nie działa Player
- nie działa Youtube 4k
i parę innych rzeczy...

To jest bardzo dobre działanie w tak drogim TV??
 

tomeko12

New member
Ja się zastanawiam jak to jest z tym 4K w aplikacjach androidowych. Taki np. NETFLIX (który też jest aplikacja androidową) potrafi odtwarzać filmy w 4K. O ile ograniczenie rozdzielczości interfejsu użytkownika do 1080 jest w porządku (przez to działa płynniej), to może zdekodowane Video 4K nie jest downscalowane do 1080p. Czy ktoś próbował odtworzyć plik 4K HEVC w MXPlayer lub VLC i może powiedzieć, czy obraz był wyświetlany w 4K, czy był downscalowany (a może wogóle nie był dekodowany).
 
Ostatnia edycja:

BMMB

New member
Cześć,
mam parę pytań do KIKI'ego.
Widzę, że edytowałeś wczoraj informacje w teście.
Możesz napisać co zmieniłeś?
Czy w związku z tymi wszystkimi wadami, które wypływają na forum dalej polecasz ten TV?
Czy znajdę lepszy TV 65" 4K za około 7000 bo za tyle mogę go kupić?
 
D

Deleted member 121090

Guest
Cześć,
mam parę pytań do KIKI'ego.
Widzę, że edytowałeś wczoraj informacje w teście.
Możesz napisać co zmieniłeś?
Czy w związku z tymi wszystkimi wadami, które wypływają na forum dalej polecasz ten TV?
Czy znajdę lepszy TV 65" 4K za około 7000 bo za tyle mogę go kupić?
A to ciekawe.
Naprawdę tak było?
 

rafal20x

New member
Pojawił się nowy software Version: 000.005.038.028
Testował już ktoś?
SoftwareP_sxawxqx.png
 
Do góry