Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

YsH

New member
Panie i panowie. Media Expert w Poznaniu:
ImageUploadedByTapatalk1365171022.698581.jpg
Cena jeszcze nieznana...
 
Ostatnia edycja:

GOLUMN

Member
Jeszcze z innej beczki.
Zamierzam kupić ten telewizor albo 50 albo 55 cali.Oczywiście jak trochę stanieją.:eek:k:
Mam teraz 42 cale i po przeprowadzce telewizor oglądam z odległości jakieś 2,4-2,5.
Kupno 50 lub 55 cali nie będzie przesadą?:niewiem:
 
Ostatnia edycja:

kuras90

New member
Wg mnie 55 cali byłoby dobre gdybyś oglądał tylko materiały HD. A jeśli SD też to bardziej bym się skłaniał ku 50 calom.
Sam mam 42 cale w podobnej odległości co Ty i na 50 bym chętnie zamienił :)
 

dream4you

New member
ja także mam 42 i odległość 2,5 ; wstawiłem 55" i na full hd super ale jak już trochę słabszy bit. lub nie daj B. SD to bardzo wkurza, na 42 tak tego nie widać było, teraz będe zmieniał na 50. ( bo 55 oddałem )
 

asto77

New member
W Elblągu w Mediaexpercie wystawka z VT60 chyba 55'', niestety puszczono sygnał demo o jakości powodującej odruch wymiotny u widza. Szacun dla ekipy sklepu.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala sceptyków i wynagradza zwolenników.
VT60_01-700_v2.jpg

Panasonic z roku na rok stara się poprawiać parametry swoich telewizorów plazmowych, w końcu utrzymanie palmy pierwszeństwa najlepszego producenta plazm - zobowiązuje.

d6ed7708-b831-45cb-8686-8280b5874389.jpg

W tym roku w parze z jakością idzie również wygląd, aplikacje i ... dźwięk. Ale o tym w dalszej części testu.

f996ff2b-260f-4271-b7ef-f3b2ebad62fa.jpg

Nowy projekt podstawki sprawia wrażenie niezwykle delikatnej konstrukcji.

019_P1520364.JPG

Tak się prezentuje od tyłu.

001_P1520342.JPG

Telewizor jest wyposażony w dwa piloty.
Jeden tradycyjny....

Sorry - już kończę - ale miałem dużo innej pracy !!!
 

Joku

New member
Jest test z dużym opóźnieniem i niestety znowu zamkniety. Gdyby było powiedziane że będzie ale "płatny" to bym nawet na niego nie czekał, trudno.
 

sfel

New member
Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala sceptyków i wynagradza zwolenników.
-i gdzie tu ten otwarty jak się pisze A to powinno być B!!!
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Myślę , że za parę dni będzie otwarty , bo taki powinien być .


BTW , no proszę , jest już otwarty . Tak powinno być .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Taki problem zaplacic te smieszne pieniadze za czlonkostwo w klubie, nawet jezeli dowiemy sie jednej najmniejszej drobnostki z testu, to chyba warte to jest tych kilku groszy? Szczegolnie ze sprzety (w tym wypadku drogi tv) to nie zakup lokowki, a produktu ktory ma cieszyc przez lata.
Chyba warto wspierac miejsce w ktorym spedzamy czas. Takie moje skromne zdanie.
 
Do góry