Panasonic 2013 - nowa seria telewizorów plazmowych - seria GT60.

jarod12

New member
w moim samie f8500, wbrew temu co piszą w testach i na forach też czerń świeci i widać z bliska zieloną siateczkę na czarnym, tak jakby każdy piksel świecił. nie wiem jak jest w gt ale przyglądałem się dokładnie vt60 i st60 w sklepie i tam tego efektu nie ma, czarny jest jednolity. pewnie wynika to z jakiejś innej konstrukcji matrycy, więc w gt powinno być podobnie. nie stresuj się dyg, po paru tygodniach nie będziesz już zwracał na to uwagi.
 

Jan Perkowsk

New member
Ustawienia telewizora. Pomocy!

Witam! Jestem nowy na forum i być może narażam się na śmieszność, ale może ktoś mi pomoże.
Od kilku dni jestem "szczęśliwym"? posiadaczem TX50GT60E. Telewizor był "ostatnim na składzie", czytaj z ekspozycji. Pytanie czy to dobrze, czy do d... . Cena zaważyła, bo sporo opuścili. Wszystko niby ok, ale mam problem z ustawieniem parametrów obrazu. Po jakimś czasie od ustawienia tv, wyświetla komunikat o resecie ustawień i faktycznie je zmienia. Czy i jak sobie z tym poradzić. Z góry dzięki za pomoc.
 

maderos

Member
Bez reklam
Tzn sam z siebie resetuje ustawienia? Reklamuje i tyle.

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
 

astw

New member
Witam! Jestem nowy na forum i być może narażam się na śmieszność, ale może ktoś mi pomoże.
Od kilku dni jestem "szczęśliwym"? posiadaczem TX50GT60E. Telewizor był "ostatnim na składzie", czytaj z ekspozycji. Pytanie czy to dobrze, czy do d... . Cena zaważyła, bo sporo opuścili. Wszystko niby ok, ale mam problem z ustawieniem parametrów obrazu. Po jakimś czasie od ustawienia tv, wyświetla komunikat o resecie ustawień i faktycznie je zmienia. Czy i jak sobie z tym poradzić. Z góry dzięki za pomoc.

Niezgodność z umową - reklamacja u sprzedawcy.
 

NRW

New member
Hallo!
Podczas odwarzania filmu na bluray w 24hz wystepuje zjawisko rozmycia sie twarzy z zielona powloka przy szybkim ruchu natomias gdy ustawie na 60hz to zjawisko nie wystepuje,zauwazylem to tagze podczas ogladania kanalow z satelity.

wyczytalem na niemieckim Forum ze po wlaczeniu 24hz telewizor konwertuje to do:

24p @ 96 Hz auf niedrig / mittel und 60 Hz auf Max

wiec pytam sie poco to Cale 24hz jak i tak otrzymujemy sygnal w 96hz 72hz albo 60hz
to nielepiej odrazu ustawic na 60hz i wylaczyc to Cale 24hz?
 
Ostatnia edycja:

Xisiek

New member
Hallo!
Podczas odwarzania filmu na bluray w 24hz wystepuje zjawisko rozmycia sie twarzy z zielona powloka przy szybkim ruchu natomias gdy ustawie na 60hz to zjawisko nie wystepuje,zauwazylem to tagze podczas ogladania kanalow z satelity.

a w jaki sposob mozesz ustawic zmiane z 24p/hz na 60hz?
jakiego odtwarzacza korzystasz?
 

marpel

New member
Zastanawiam się czy teraz nie zmienić mojej plazmy panasonic 37PV80PA, ile bym zyskał na jakości obrazu? Mój panasonic ma już kilka lat i póki co sprawuje się dobrze, a jak wiadomo koniec z plazmą :(
 

marpel

New member
Ale na co chcesz zmienić? Daj konkretne info, wówczas można coś doradzić.

Zastanawiam się, czy zmienić, plazmę. Przecież podobno to juz całkiem inna matryca o wiele lepszej jakości obrazu. A jak wiadomo "nowszej" matrycy plazmowej już nie będzie. Obraz z plazmy dla mnie od zawsze jest o wiele lepszy i bardziej naturalnie zabarwiony, niż na telewizorach typu LCD.
 

blazimus

New member
Panasonic GT60 i problem z filmami online na WEB Browser.

Witam.
Nie moge oglądać filmów online na przeglądarce w GT60. Pojawia się komunikat "Błąd przeglądarki" i zamyka przeglądarkę.

Ogladałem filmy online na standartowej przeglądarce Panasonic`a "Web browser". Filmy oglądałem od dnia zakupu tj. 29.11.2013r, do poniedziałku, 20.04.2015r. Błąd pojawił się w ten poniedziałek.

Kto pomoże rozwiązać problem z przegladarką i filmami online?
 

eXmaX

New member
Mam podobny problem z tą tylko różnicą, że u mnie filmy włączają się samoczynnie po kilkunastu minutach odtwarzania, więc zmuszony jestem odświeżać stronę i "przewijać" ręcznie film do ostatniego, oglądanego przeze mnie momentu. Myślę, że problem leży w ostatniej aktualizacji Panasa, w której coś kombinowali z odtwarzaniem filmów z YT
 
Do góry