Panasonic C3

kaukaz

New member
Bez reklam
Kiki masz informację kiedy modele X20; S30 i najbardziej chyba interesujący model ST30 będą dostępne u nas? Na forach przebąkują coś o końcu lutego..

Nie pal się człowieku TVset kupuje się na Jesień po pierwsze taniej będzie a po drugie bedziesz już wiedział o wszystkich bolączkach tych modeli [testy opinie userów:roll:] you should be patient:shock:
 

Peter_21

New member
Nie pal się człowieku TVset kupuje się na Jesień po pierwsze taniej będzie a po drugie bedziesz już wiedział o wszystkich bolączkach tych modeli [testy opinie userów:roll:] you should be patient:shock:

Ciekawe jakbyś w domu miał N i oglądal na 21 cali TV czy byłbyś taki spokojny:-D..a tak poważnie to aż tak bardzo mi się nie spieszy ale jestem ciekawy co to za cuda Panas zrobił; jaśniejsze panele a zużycie energii 30% mniejsze..
 

lukaszk

New member
Dzisiaj widziałem w auchan piaseczno panasonica C3 - rozdz. 1024x768 (42cale) plastik na obudowie słaby ale z tyłu solidny, metalowy, na grubość coś jak g20, filtra chyba brak - ale za to cena dobra 1899
 
Ostatnia edycja:

Heniuro

New member
Tak właśnie zastanawiam się czy trochę w ciemno nie kupić (jutro :-D) tego TV, ufając marce Panasa, patrząc na specyfikację wydaje się ok (oczywiscie pomijam marketnigowe bzdety typu kontrast itp.).

Pojadę do sklepu, rozpytam czy w razie czego można wymienic i sie zobaczy...

A w miedzyczasie- jakies informacje ? Doswiadczenia/recenzje itp ?
 

Edek Łomiarz

New member
Ja osobiście bym się chwilę wstrzymał, choćby do pojawienia się pierwszych opinii/recenzji. Żeby nie było później że np. buczy, albo ma gorszy obraz, albo coś jeszcze, co aktualnie nie przychodzi mi nawet do głowy.

Choć z drugiej strony... fajnie jakbyś go kupił i przedstawił nam solidną, pełną recenzję :) Takie poświęcenie się dla nas wszystkich :) W razie czego inni wiedzieliby czy można kupować, czy omijać z daleka :)
 
Ostatnia edycja:

kryss

New member
dostałem wczoraj 50 i 42 C3, narazie nie zdążyłem się przyjzeć bliżej poza ogólnym zlookaniem... obudowa nareszcie ładna :) taka nie-panasonic'owa :)
 

yorik

New member
Tak z ciekawości:
Czy to prawda że 42c3 ma filtr antyodblaskowy? Wyczytałem to w specyfikacji jednej z popularnych przeglądarek cenowych. Jeśli tak, to ten tv może okazać się rewelacją w tej cenie a ja zacznę żałować, że nie trochę nie poczekałem....:twisted:
 

kryss

New member
filtra brak i obraz też jakiś taki słabszy niz c2 :/ muszę chyba potestować tego tivika któregoś dnia
 

matteusz

New member
I jak testował ktoś już tego C3

Bo dość ciężko jakąś recenzje znaleźć? Fajnie by było jakby ktoś się podzielił opinią

Dodam że chodzi mi o 42cale

PS Dzięki kolego @Digitalus za linka- oczywiście czytałem też kilka niepochlebnych opinii
i chciałbym zasięgnąć opinii Pasjonata który ma porównanie z innymi modelami ;)
http://www.hdtv.com.pl/forum/members/digitalus.html
 
Ostatnia edycja:

Heniuro

New member
Przeciez masz recenzje w tym chorwackim serwisie- HD Televizija – HDTV eZine
Wsadzic w google translate i mozna czytac.

Co do opinii o c3- ja go mam, ale porownanie jak chodzi o domowe uzycie to mam tylko do podlaczanego kiedys na chwile monitora LCD 19' z tunerem, na ktorym kablowka wygladala jak rzygi.

Na pewno z punktu widzenia takiego 1-st time usera to jak na razie nie ma sie do czego przyczepic, moze poza brakiem drugiego wejscia euro, albo trzeciego HDMI ale to szczegoly sa.

TV kupowalem glownie z mysla zeby dobrze wygladala na niej SD, bo to leci u mnie 90% czasu- i wyglada na tyle dobrze, ze z odleglosci jaka mam (ok. 3m) wyglada swietnie.
Nawet ogladanie z anteny tragiczne nie jest i da sie dluzej programy ogladac bez odruchu wymiotnego. Z dekodera wyglada lepiej, ale to na razie przez scart podlaczone, niedlugo bedzie dekoder z hdmi i wtedy moze jeszcze napisze czy sa jakies roznice.
 
Do góry