Telewizor Panasonic JX810 4K Ultra HD LED: 40 '', 50 '', 58 '' i 65 " - aktualizacja.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]Telewizor Panasonic JX810 4K Ultra HD LED: 40 '', 50 '', 58 '' i 65 " - aktualizacja.

[FONT=&quot] [FONT=&quot]
[/FONT]
[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot][FONT=&quot] [/FONT][/FONT][FONT=&quot]Panasonic JX810, podobnie jak JX800, LED 4K Ultra HD , Panasonic TX - 40JX810 (40 '', 102 cm), Panasonic TX - 50JX810 (50 '', 127 cm), Panasonic TX ‑58JX810 (58 ' ', 147 cm) oraz Panasonic TX - 65JX810 (65' ', 165 cm).[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot] [FONT=&quot]
panasonic_tx-65jx800e_ez_rm_slant_ls.jpg
[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
Specyfika telewizorów Panasonic JX810

[FONT=&quot]Mówiąc prościej, telewizory Panasonic JX810 przyjmują wszystkie specyfikacje modeli JX800 z jednym wyjątkiem, funkcją BMR IFC 1500 jest indeks IFC1400. Reszta to 8-bitowy panel LCD 50 Hz typu HDR Bright Panel Plus (technologia VA) oraz system podświetlenia Direct LED Global Dimming . Możemy również wspomnieć o rozszerzonej przestrzeni kolorów, procesorze HCX, zarządzaniu HDR Dolby Vision , adaptacyjnym HDR10 + , HDR10 i HDR HLG (Hybrid Log Gamma).[/FONT]

[FONT=&quot]
panasonic_tx-65jx800e_ez_b_bz_810e_w834_w834z_left-slant_ls.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]Przypominamy, że technologia Adaptive HDR10 + [FONT=&quot] to ulepszona wersja formatu HDR10 + zapewniająca [/FONT] możliwie najlepszy obraz niezależnie od warunków otoczenia, ciemnego pomieszczenia lub przy silnych źródłach światła. Nawet przy zmieniających się warunkach, na przykład jeśli telewizor znajduje się w pobliżu okna. Tryb adaptacyjny HDR10 + wykorzystuje dane dostarczane przez czujnik światła telewizora, aby dostosować obraz do otoczenia.[/FONT]

[FONT=&quot]
panasonic_tx-65jx800e_double.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]Poza tym istnieje tuner DVB - T 2, DVB - C i DVB - S 2 oraz kompatybilność z Wi - Fi i Bluetooth (możliwość jednoczesnego przesyłania dźwięku do dwóch kompatybilnych urządzeń, na przykład dwóch słuchawek). Wreszcie sekcja audio dostarcza 20 W (2 x 10 W).[/FONT]

Wbudowany Smart Android TV, Asystent Google i Chromecast

[FONT=&quot]Jedną z największych zmian oferowanych przez telewizory Panasonic JX810 jest funkcja Smart Android TV zamiast My Home Screen. Dlatego wymagane są funkcje Chromecasta i Asystenta Google. [/FONT]

[FONT=&quot]
panasonic_tx-65jx800e_ez_b_bz_810e_w834_w834z_front_ls.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]Wreszcie, ma trzy HDMI 2.0 , jedno z ARC , Composite , optyczne wyjście , dwa USB [/FONT]
[FONT=&quot], a Ethernet oraz CI + , certyfikacja HDCP 2.3, funkcja ALLM.[/FONT]

[FONT=&quot]Dostępność ogłoszona w maju. Orientacyjne ceny: 699 euro za Panasonic TX - 40JX810, 799 euro za Panasonic TX - 50JX810, 899 euro za Panasonic TX - 58JX810 i 1299 euro za Panasonic TX - 65JX810.[/FONT]

[FONT=&quot]Przypomnienie o kluczowych cechach telewizorów Panasonic JX810:[/FONT]
[FONT=&quot]• Panel 50 Hz[/FONT]
[FONT=&quot]• panel LCD[/FONT]
[FONT=&quot]• Panel Ultra HD / 4K[/FONT]
[FONT=&quot]• Płyta 8-bitowa[/FONT]
[FONT=&quot]• Procesor: Procesor HCX[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja Wide Color Gamut[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja bramy medialnej UPnP (DLNA)[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja ALLM (tryb Auto Low Latency)[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja ARC[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja BMR IFC 1400[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z HDR10 i HDR HLG[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z Bluetooth[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z HDR Dolby Vision[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z Wi-Fi[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z HEVC[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z Chromecastem[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z HDCP 2.3[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność adaptacyjna HDR10 +[/FONT]
[FONT=&quot]• Wyjścia: 1 wyjście optyczne[/FONT]
[FONT=&quot]• Wejścia: 3 HDMI 2.0b z certyfikatem HDCP 2.3, w tym 1 z zarządzaniem ARC , 1 kompozytowe , 2 hosty USB , 1 port Ethernet i 1 port CI +[/FONT]
[FONT=&quot]• Multimedia z Asystentem Google[/FONT]
[FONT=&quot]• Multimedia Smart Android TV[/FONT]
[FONT=&quot]• System podświetlenia Direct LED Global Dimming[/FONT]
[FONT=&quot]• Tuner DVB - T 2[/FONT]
[FONT=&quot]• Tuner DVB - C[/FONT]
[FONT=&quot]• Tuner DVB - S 2[/FONT]
[FONT=&quot]• Sekcja dźwiękowa: 2.0[/FONT]
[FONT=&quot]• Moc: 20 W (2 x 10 W)[/FONT]
[FONT=&quot]• Etykieta energetyczna: G ( SDR i HDR )[/FONT]
[FONT=&quot]avcesar[/FONT]

[/FONT]
 

ElementsOne

New member
Chodzi mi konkretnie o model : PANASONIC TX-58JX810E jaki ma rodzaj podświetlenia, bo z tego co znalazłem w internecie to podają Direct Led albo brak informacji, wiem że PANASONIC TX-58JX800E ma Edge Led.

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Chodzi dokładnie o 40" czy może być 39" lub 43" ?
Tak, są w innych firmach.
Jakie ma spełniać potrzeby i w jakim przedziale cenowym ?
 

kono78

Member
Chodzi dokładnie o 40" czy może być 39" lub 43" ?
Tak, są w innych firmach.
Jakie ma spełniać potrzeby i w jakim przedziale cenowym ?
39" i 40" potrzebuje jakiś dobry telewizor. Po prostu do oglądania. Nie gram w gry. Trochę sportu, kolarstwo, narciarstwo alpejskie, jakiś mecz. Chciałbym żeby miał chromecasta.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 39PUS6707
Samsung 32LS03B
Z modeli 43" będzie świetny wybór:
  • 43PUS9235 z soundbarem
  • 43C725
  • 43PUS7506
  • 43C735
 

andijaw

Member
Czy ktoś mi jest w stanie napisać czym się różni model JX800E od JX810E? Zastanawiam się nad Panasoniciem, oba są w tej samej cenie i nie widzę w danych podanych w sklepie czym się te modele różnią oprócz nazwy (numeracji). Nawet cenę mają tą samą. Czy do 2500 zł to dobry zakup? Interesuje mnie rozmiar 58 cali bo większy telewizor mi nie wejdzie a mniejszego nie chcę bo teraz mam 58". W tym rozmiarze nie ma wielkiego wyboru.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli pytasz o jakość i wyposażenie - to jest to samo.
Mogą się różnić kolorem obudowy lub siecią dystrybucji - ale głowy nie dam.
 

andijaw

Member
Nie. Ale najlepiej 58 cali. 55 będzie odczuwalnie mniejszy, a 65 mi nie wejdzie. Myślałem o TCL 58P635 ale ten nie ma nic, nawet Dolby Vision choć przy takich nitach i tak to pewnie nic nie daje. Philipsa miałem i diody się poodklejały więc się zraziłem, a teraz mam Toshibę z dziadowskim smartem i problemami z wyświetlaniem 4K z tunera Sat. Także nie musi być Panasonic, ale nic nie znalazłem lepszego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sorry , tak to Philips 39PHS6707 i te są dostępne.
Z modeli 40" jeszcze są chyba Thomsony.
 
Do góry