Panasonic seria TX-CXE720 - nowe modele 2015 r.

Manes78

New member
Tak jak już pisałem w innym wątku, zamowiłem tego SONY KDL-55W755C. Generalnie nie liczę na UHD że zostanie wprowadzone do TV zbyt szybko a ja nie należę do "netowych ściągaczy", HBO mi styknie, może sprawdzę ofertę Netflixa w koncu będę mieć teraz taki przycisk na pilocie :)

Dzięki za porady.
 

marcinrr

New member
No to ciekawe, bo mój DT60 z 2013 też nie widzi plików z rozszerzeniem .mov (Odtwarzacz mediów przez USB), oraz nie ma o nich żadnej wzmianki w odtwarzanych formatach w instrukcji obsługi. Panas poszedł do tyłu? ;)



Plików .mov jak wyżej wspomniałem mój tv też nie widzi, ale w przypadku mojej kamerki samochodowej (nagrywa kodekiem h.264) wystarczy zmienić rozszerzenie na .mts i śmigają przez USB jak burza. Co ciekawe te same pliki .mov odtwarzane z NAS przez DLNA, są "widziane" od razu i nie wymagają żadnej zmiany rozszerzenia.

W ogóle z tym odtwarzaniem plików nie jest tak słodko. Np. nie chce mi odtwarzać starych divxów (.avi), które nagrywałem jeszcze z analogowej telewizji (karta tv w PC), a które bez problemów łyka już przeszło 12-letnie DVD (jeden z pierwszych na rynku stacjonarnych playerów potrafiących odtwarzać Divx-y). Komunikat "Plik nieobsługiwany". Mam też już kilka plików MKV, które się zacinają, i to w ten sposób, że dobrze idzie przez kilka-kilkanaście sekund i potem wszystko się zamraża, albo np. idzie tylko dźwięk. Wiem chociażby z dyskusji tutaj (był o tym wątek), że jest to wina pewnych parametrów użytych "nadgorliwie" podczas kodowania. Ale fakt jest faktem, niektóre pliki nie chcą "iść". Jednak z drugiej strony, uważam nie jest tak źle, większość jednak jest odtwarzana, a jak wiadomo telewizor to nie komputer.

Pozdrawiam.
Witam mój dt60 odtwarza pliki mov przez dlna
 
Do góry