Egreat R6S

mirek71

New member
pomyliłem się w poście wyżej tj powinno być odpowiednio 290 i 283 zł
kilka złoty idzie chyba na jakieś prowizje lub przewalutowanie - wiem że jak zalicytowałem na ebayu to wyskoczyła kwota 283 zł ...
 

coobah

Member
Bez reklam
ja zamówiłem u tego chińczyka do którego aukcji link się tu ciągle przewija.
Dostałem numer przesyłki, linka gdzie można śledzić paczkę, ale też maila, że śledzenie często jest możliwe dopiero po 5-7 dniach od nadania...
No cóż, zobaczymy. Na razie jestem miło zaskoczony obsługą ;)
 

mirek71

New member
"nasz Chińczyk" właśnie rozwiał moje wątpliwości nt. wbudowanego w odtwarzaczu wifi :
hi ,dear friend, it has internal wifi reciver, it will work if there is a router in your home~~
nice day~~

odpowiedz dostałem w 5 minut :)
tak na marginesie widzę że są w sprzedaży odtwarzacze Pro z anteną wbudowaną od strony wejść usb i od strony wejścia e-sata ... - reasumując nowszy model z budowanym wifi (Pro) na pewno musi mieć wejście e sata i antenę
ps. szczęśliwi posiadacze proszę dzielcie się swoimi wrażeniami z korzystania z playera :popcorn:
 

robix1

New member
Niska cena rekompensuje brak gwarancji. Do Chin raczej nikt nie będzie wysyłał
Oferta fajna, oby tylko wad technicznych nie było.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Niska cena rekompensuje brak gwarancji. Do Chin raczej nikt nie będzie wysyłał

A dlaczego nie? Wielu użytkowników tego forum już reklamowało sprzęt u chińskich sprzedawców i nie było żadnych problemów. Są bardzo solidni, zwłaszcza ci wystawiający na eBay. Osobiście odesłałem jeden player HiMedia z uszkodzonym gniazdem USB, dostałem nowy i w prezencie 16 GB pendrive'a.
 

mirek71

New member
poczekaj kilka (kilkanaście) dni - kilka osób z tego forum (ja też) zamówiło to urządzenie i czeka na przesyłkę, wtedy może dowiesz się więcej na jego temat, z tego co wiem ten model (z wifi) ma niewielu użytkowników tego forum stąd tak mało informacji ... choć opinie są generalnie pozytywne :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

suchy3022

Member
Ok, czekam na ''recenzje'' Napisz później jaka konfiguracja, jak z m2ts - Na tym mi najbardziej zależy . MKV to chyba bezproblemowo ;)
 

broda1725

New member
Bez reklam
Z tego co wiem to m2ts działają bezproblemowo, ja dziś zamawiam wreście u tego chińczyka zobaczymy co będzie.
 
Mnie dziś przyszedł. Po 10 dniach. (Wysłał 16 lutego zgodnie z informacją z Ebay). R6S Plus, a nie Pro, ale dla mnie to bez różnicy (oba mają wbudowane WiFi). Ładowarka z przejściówką na "nasze" gniazdko. Na zdjęciach wydawał się większy. Wszystko całe i sprawne.
Wgram czeski soft, trochę się pobawię i opiszę co i jak.
 

broda1725

New member
Bez reklam
No to wgrywaj, testuj i pisz. Jak możesz to napisz coś jeszcze dziś. A jaki soft wgrywasz, którą wersje ?

A co co wersji to ten Egreat z wbudowanym wifi jest tylko jako Plus te Pro jak piszą to chyba jakieś nie domówienie albo poprostu polscy dystrybutorzy tak piszą ale na pudełku jest Plus.

Edit: Nie jednak jest roznica plus ma z antenke przykrecana i po stronie zlacza sata i dwa USB a Pro ma wbudowana antene po stronie usb i ma jeden port USB wiecej. Plus ma E-sata zamiast drugiego USB 2.0.

Ps. Najbardziej mnie interesuje jak dziala BT i wifi (zasieg -czy mocna antena i szybkosc netu na tym)
 
Ostatnia edycja:

outcold

Member
Witam, też byłem zdecydowany na ten model lub wyższy R160S który bardziej by mi odpowiadał z racji miejsca na dysk jednak nie ma o nim żadnych informacji, natomiast na konkurencyjnym forum znalazłem kilka osób którym padły zewnętrzne dyski, dlatego prośba o informacje jeśli coś będzie się dziać.
 

suchy3022

Member
To mnie zniesmaczyłeś... A dało się dyski odratować bez wysyłki na gwarancje ? Ciekawe czy można podpiąć dysk i pendrive'a. Dysk - only read, a na penie dać R/W, aby nie ruszał dysku tylko czytał z niego, a na pena pobierał z BT.

Do tych co mają : Jest dostęp do plików systemowych androida ? 2.2 to ciężki system ;/
 
Ostatnia edycja:
Do góry