Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

mat74

Well-known member
Bez reklam
Czy kogoś interesuje tutek do działającej w pełnej jakości wtyczki Netflix dla Kodi 20 Nexus ?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Niestety obecny skrypt nie umożliwia edycji więc tutaj errata ;)
Zrzut ekranu (182).png


Zrzut ekranu (183).png
Zrzut ekranu (184).png
Zrzut ekranu (185).png
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Mieszkam w UK więc muszę oczywiście zmienić IP na polskie by odpalić Playera , obojętnie czy przez apke czy przez wtyczkę.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Oczywiscie wycina.
Trzeba tylko zainstalować jeszcze dodatek input stream adaptive ,który odpowiedzialny jest za odtwarzanie treści chronionych DRM (wszystkie platformy cyfrowe-Netflix,HBO,Disney+ etc.). Póżniej moge wrzucić tutka jeśli jest zainteresowanie.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Bardzo będę wdzięczny i napewo zaisntaluje. Co do tego FEN-a to niby wszystko poszło.Wtyczka sie zainstalowała, ale coś musiałem skopac z konfiguracją chyba bo niby widzi filmy ale nic nie załaduje... (nie pamiętam dokładnie komunikatu już a teraz jestem w pracy więc nie sprawdzę)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
tak o playera tvn, tego co pisałeś ze wycina reklamy

Więc tak - najpierw trzeba zainstalować input stream adaptive , znajduje sie w oficjalnym repo Kodi w "wtyczki strumieniowe".
Tutaj ustawienia(działają również dla Netfilx dobierając automatycznie najlepszy strumień) :

Zrzut ekranu (189).png


Zrzut ekranu (190).png
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Pobrałem wtyczkę na pendrive. Kodi widzi pena, natomiast na penie nie widzi już tej wtyczki. Trzeba jakoś inaczej przygotować pena do tego?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Nie trzeba nic przygotowywać , Kodi powinno widziec zip. Jaka wersję zainstalowałeś ? Inne zipy widzi ?
 
Do góry