Ave, Savron!

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Postanowiłem założyć osobny temat na cześć naszego forumowego kolegi. Zachęcam tu obdarowanych do wklejania fotek prezentów.
Savron jest nieprzeciętny, pozytywnie zakręcony, a jego działalność nie mieści się w żadnych kategoriach.
Jako pierwszy czynię honory.


Mam teraz swój własny Kaleidescape (zainteresowani wiedzą o co chodzi) i to całkowicie bezprzewodowy, 60 płyt. Podstawa marmur - ciężkie jak diabli.


photos upload
free upload image


Ale honorowe miejsce będzie teraz zajmował unikalny, robiony na zamówienie, jedyny taki egzemplarz na świecie - lampowa podstawka pod pilota z własnym włącznikiem. Egzotyczne drewno, ręcznie lakierowane, dwa regulatory, odpowiednie radiatory, 6 lamp i kilka kompletów gdyby konieczna była wymiana. Wszystko to na kolcach antywibracyjnych - a jakże, od spodu wyściełane czerwonym filcem, od góry czarnym - wszystko by tłumić wibracje, a tak na prawdę by pilot miał swoje własne wygodne miejsce. Do kompletu dołączono oczywiście parę białych rękawiczek - wszak to delikatna robota, a wymiana lamp - wiadomo... :)


image free hosting
image post
photo sharing sites
image hosting gif
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bajka, szacunek dla Savrona. Wybitna postać ;)
Ja swój genialny stojak na piloty już wklejałem.
Osobny wątek na te dzieła mocno wskazany.
Gratuluje Krzychu ;)
 

DrWredman

Active member
Cóż ten facet jeszcze wymyśli????
kopara opada za każdym razem, gdy pojawi się coś nowego.
Trzeba nazwać tę Galerię: SAVRON - Gadżety Pozytywnie Zakręcone.
:) :) :)
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
:oops::oops::oops:. KR, cóż Ty zrobił???! Czerwienieju od waszych komentarzy. Stop kadr poproszę. :oops::oops: Przestańcie, nic w tym nie ma wybitnego. Wszystkim bardzo dziękuję za pochwałę. Bardzo mi cieszy ze Wam podoba się. Niech służy Wam długi lata.:popcorn:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nie ma i nie będzie bo on nie ma sprzętu :p

Nu co Panie Kapusta, jakiego koloru chcesz podkładki pod kable? Masz do wyboru czarny granit albo biały)))). Aha, jak któż znajdzie emblemat z wzorem kapusty, to bardzo poproszę o link. Tylko żeby był porządny, nie aby co. Ja serio, bo szukałem i nic nie wpadło. Emblemat z wizerunkiem Kapusty, to nie przylewki. Ciężki do zdobycia. :cry:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Limitowana edycja gadżetów by Sauron

Osłonka na kwiatek mojej żony:
image hosting over 5mb

Gadżety do sprzątania: miotełka do kurzu na kolumnach w lakierze ze strusich piór oraz do mebli:
image hosting

Proporczyk imienny.. ;-) :
photo hosting sites

Lampion na stół:
temp image upload

Kostka do gry dla syna..;-)
upload img

Stojak pod trylogie Hobbita Special Limited Edytion..;-)
print screen windows 7

Również i tu jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziękuje, Sauron życzę Ci, aby w Twojej głowie było wiele wspaniałych projektów, które zadziwią i uszczęśliwią jeszcze nie jedną osobę na forum..;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To i ja, ponownie i z dumą jeszcze raz wrzucam (w dziale nasze zestawy obszerna relacja), tym razem do jednego wątku, ku czci i zasłużonej chwały Savrona ;)

Nie chce się powtarzać, ale dla mnie jest to jedne z najlepszych prezentów jakie dostałem.
Za pieniądze można kupić wszystko, ale takie są bezcenne.


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Faktycznie aż miło popatrzeć na tak profesjonalnie i z pasją wykonane
limitowane edycje gadżetów, wielki szacunek i podziwiam .
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dobrze napisane, to już marka sama w sobie ;)
Armanig ma pierwszą sztukę, która zjechała z linii produkcyjnej. Z każdym dniem nabiera wartości, a mimo to bezcenna... ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry