Muzyka w domu i do samochodu

Henry

Active member
Bez reklam
Zaraz wyrzucicie mnie z klubu, ale KISS takie jakieś słabowite :p
Był ktoś jak RATM grali w PL? Na żywo miazga.
Ja poza klasyką lubię też tzw. numetal albo porządny trash, jakoś więcej energii tam jest:twisted:
 

eedviking

Banned
Panie Mietkuuuuuuuuuu w klubie to się jest aż do upaćkanej... flaszkę postawisz ( jak się przewróci) i gitara.:twisted:

Teraaaa to Wy mnie wywalitaaa za tego pościelowca dla kobit...

[youtube]watch?v=_mDxcDjg9P4[/youtube]
 

eedviking

Banned
Mnie ostatnio najbardziej kręci vikingmetal i folkmetal. Stawiam VODKĘ :-D

[youtube]watch?v=e7kJRGPgvRQ&feature=kp[/youtube]

[youtube]/watch?v=fu2bgwcv43o[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Mówi się trudno... :-D

wodka-244.jpg


W ramach odkupienia coś z z ery dinozaurów...

[youtube]watch?v=pAgnJDJN4VA[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

szurki

New member
W domu słucham muzyki z gatunku Chillout, natomiast w aucie różne popularne piosenki, czasami zdarzy się również posłuchać czegoś mocniejszego. :)
 

eedviking

Banned
[youtube]watch?v=InRMwptcgAo[/youtube]

[youtube]watch?v=vBZ5SLJmfdw[/youtube]

[youtube]watch?v=Yom8nNqmxvQ[/youtube]

[youtube]watch?v=0I1geB7U5VI[/youtube]
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Swietny kawałek ten Arch Enemy - War Eternal.
Alissa niezle growluje.
A pamiętacie to ;)
[youtube]watch?v=SBdC5YT6Vvg[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Krzysiek jako Acidmaniak, pewnie to znasz. Jedno z bardziej genialnych rodzimych wydawnictw.
Edi, jeśli nie słyszałeś, to proponuję przesłuchać całą płytę- Juicy Planet Earth, ani przed nimi, ani po nich nikt w tym kraju nie nagrał takiej odjechanej płytki i do tego Guzik- proponuję też poznać jego rodzimą kapelę Homosapiens
[youtube]watch?v=1flx87bKGgw[/youtube]

[youtube]watch?v=W6ODJ24Bf2k[/youtube]

A na deser KOBONG z niestety śp Sadowskim
[youtube]watch?v=ZJnzKtnhTZo&list=PL3F35F98689804DEC&index=2[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Znam znam kolego, guzik swego czasu był najwyższym polskim wokalistą. Jak zaczął skakać na scenie to już w ogóle. Jednak zdecydowanie wolałem klimaty z pierwszej płyty i drugiej płyty Flapjacka. Ta z jabłkiem jest dla mnie zbyt odjechana. To już zupełenie nie to.
A z naszego podwórka pamiętasz Dynamind, Tuff Enuff?
 

Henry

Active member
Bez reklam
no ba, znam. W ogóle fajna to była cała ekipa i jeszcze Illusion się łapał do kompletu, chłopaki wystepowali gościnnie u siebie w różnych kompilacjach.
Dynamind miał też "romans" ze śp. Bolcem
[youtube]watch?v=5BGRUbI0NtE[/youtube]
Co do Flapjacka, to początkowo też 1 i 2 płyta najbardziej mi się podobała, ale z czasem odkryłem na nowo "jabłuszko" i te wszystkie udziwienia są dla mnie niepowtarzalne i są siłą tej płytki ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
no ba, znam. W ogóle fajna to była cała ekipa i jeszcze Illusion się łapał do kompletu, chłopaki wystepowali gościnnie u siebie w różnych kompilacjach.
Dynamind miał też "romans" ze śp. Bolcem.
Co do Flapjacka, to początkowo też 1 i 2 płyta najbardziej mi się podobała, ale z czasem odkryłem na nowo "jabłuszko" i te wszystkie udziwienia są dla mnie niepowtarzalne i są siłą tej płytki ;)
Illusion tez kilka koncertow zaliczyłem, słucham nadal dość często i bardzo lubię.
Moja kuzynka studiowała w Krakowie razem z chłopkami z Dynamid.
Sirrah też zapisali się na kartach historii Polskiej muzyki, aczkolwiek masz rację, już trochę zapomniana kapela.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze Pro-Pain, Biohazard, Downset, a Pantery słuchałem dziś w samochodzie :D
Chociaż Cemetery Gates podoba się też mojej kobiecie
 

eddielublin

New member
Polecam poszukać na YT klipów z koncertu Pantery z Moskwy z 91 roku. W jakich drastycznych warunkach fani musieli obcować z ta muzyka. Takich imponujących pał to nawet chyba "nasza" milicja nie miała...
Cemetery Gates to symbol absolutny muzyki, początek jak jakaś smętna balladka ale potem rozwija się totalnie...Cowboys from hell, I'm broken czy Domination...ehh
 
Do góry