Muzyka w domu i do samochodu

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Uuu, widzę, że koledzy tez dobrej muzy słuchają, Sepultura, Soulfly, Yngwie. Witamy w klubie ;)
Roots, Arise, Chaos A.D., Beneath The Remains. W 1996 zaliczyłem koncert w Spodku. Ehh, to były czasy,
 

eedviking

Banned
No to Krzyś witamy w klubie. ;-)
Jako ,że już mam kilka wiosen to 12-04-1986 na Torwarze byłem na koncercie Saxon, nie wiem jak Wy, ale ja lubię.:twisted:
[youtube]watch?v=PgTHwpqCJ0w[/youtube]

to już współcześnie.
[youtube]watch?v=8fNW5qUmuis[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z Metalu już wrzucałem więc teraz coś w innych klimatach,co można nazwać już klasyką :

[youtube]jZk_OmpAc1g[/youtube]
[youtube]CDJ20spGymE[/youtube]
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wszak Saxon to kolebka :D Klasyka
Nie no 1986 byłem jeszcze za mały na koncerty, co nie znaczy, że dziś jestem za stary :)
Mój pierwszy duży koncert to był Hey w Spodku, kiedy nagrywali płytę Live, chyba w 94. Potem posypało się już z górki, każde Odjazdy, i inne imprezy, głownie w Spodku, typu Iron Maiden, Metallica, ale było też wiele w dawno zapomnianym MegaClubie, np. Samael.
Dawno nie byłem na jakimś dobrym koncercie, ale już mnie korci. Ostatni to był chyba Metallica w Warszawie na stadionie Gwardii. Takich na które chodzę z żoną nie liczę (Garou, itp.)
Na Love Parade nie chadzam, ale pierwszy koncert Prodigy w Polsce zaliczyłem.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kozak kawałek :

[youtube]VykooU6PhTM#t=46[/youtube]

Jako że słucham różnej muzy,polecam płytę Ostrego "Tylko dla dorosłych"
Tutaj jeden kawałek :
[youtube]wOiW1Wb6xfA#t=25[/youtube]
 

eedviking

Banned
Wszak Saxon to kolebka :D Klasyka
Nie no 1986 byłem jeszcze za mały na koncerty, co nie znaczy, że dziś jestem za stary :)
Mój pierwszy duży koncert to był Hey w Spodku, kiedy nagrywali płytę Live, chyba w 94. Potem posypało się już z górki, każde Odjazdy, i inne imprezy, głownie w Spodku, typu Iron Maiden, Metallica, ale było też wiele w dawno zapomnianym MegaClubie, np. Samael.
Dawno nie byłem na jakimś dobrym koncercie, ale już mnie korci. Ostatni to był chyba Metallica w Warszawie na stadionie Gwardii. Takich na które chodzę z żoną nie liczę (Garou, itp.)
Na Love Parade nie chadzam, ale pierwszy koncert Prodigy w Polsce zaliczyłem.

Mam to szczęście, że żona ze mną śmiga (jeżeli idziemy na koncert) nawet na mocniejsze brzmienie, ostatnio byliśmy niestety 02.09.2011- Military Camp Festival, Progresja - Warszawa (Turbo,Leaves Eyes) . Nie ukrywam, że Leaves Eyes bardzo lubię. ;-)

[youtube]watch?v=0JPs7rFNGP4[/youtube]

@Piramida Alice jest git. ;-)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jeśli lubicie dobre brzmienie i fortepian to polecam Vika Goes Wild czyli Victoria Yermoleyva[youtube]watch?v=Pdlchqhv7uY&list[/youtube]

Jako, ze kończyłem klase fortepianu jest mi szczególnie bliskie. Dziewczyna wymiata i koncertuje. Przerabia różne kawałki oraz komponuje własne.
 

eedviking

Banned
Dobre, ale to mnie bardziej kręci...:razz: Szacun za klasę fortepianu. 8)

[youtube]watch?v=Is4c4Ttquzk[/youtube]

[youtube]watch?v=Wd6qZS1_1aU[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Braciszków na kobzach nie znałem ;)
Znajomy organista czasem popełnia Bacha w kościele między mszami. To robi wrażenie.
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
rotfl.gif


A to , że się tak wyrażę lubita?

[youtube]watch?v=Ae829mFAGGE[/youtube]
 

eedviking

Banned
Legenda BS- Ronnie James Dio

[youtube]watch?v=nfh7to0dmco[/youtube]

Tu BS jeszcze z Ozzy ... moja młodość ...:cry::razz:

[youtube]watch?v=QHW6qL67R2M[/youtube]
 
Do góry