Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nic dodać, nic ująć. Jednak może coś dodam. Ta lekcja jest wyjatkowo droga i wstydliwa. Legia zapisala sie w annalach historii futbolu jednak nie z powodu wynikow sportowych. Bo za kilka lat nikt nie bedzie mowil o wyniku meczu z Celticem a o bezmyslnosci i braku profesjonalizmu w tej kuriozalnej sprawie.

Dokładnie bo kto będzie pamiętał wynik? ... Kibice legii i nikt więcej - a wstyd i brak profesjonalizmu poszedł na cały świat... Tylko niestety u nas myślę że duża część ludzi dalej za 5 lat będą mówić jak to UEFA potraktowała LW, zamiast coś z tej lekcji się nauczyć i przyjąć do wiadomości że słowo profesjonalizm na pewnych poziomach ma inne znaczenie niż na boiskach naszej "wspaniałej " ligi. Tylko jest jedno ale, my mamy niesamowite problemy z nauką takich lekcji.
 

Brazylia123

New member
Co do Legii to fakt surowo ich potraktowano duże straty finansowe , ale ten kazachski klub w tej IV rundzie , bez gwiazd to też " spacerek " nie będzie , raz cholernie daleko , przecież to stepy , dwa nic nie jest przesądzone , bo nawet taki mało znaczący klub , może dać ostro popalić w sensie przygotowania kondycyjnego .
Ciekawie się dzisiaj zapowiadają mecze play off Arenalu z Turkami i Napoli z Bilbao .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja bym powiedział, że przepłacany nie tylko u nas, ale niestety my przodujemy w przepłacaniu w stosunku do efektów osiąganych przez naszych piłkarzy.

Dokładnie bo o ile widać w takiej drożynie jak ta :


Link: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - eeb23f0c30bd8.jpg

gdzie też te kwoty są z kosmosu to tu chociaż są efekty , a w Legii 140 tys miesięcznie gość w Legii zarabia i niemalże po niestrzelonych dwóch karnych w jednym meczu niemalże jest z tego zadowolony :) a gdyby wtedy strzelił choć jednego Łegia dalej by grała.. co tu gadać..

zamówiłem dwie koszulki adidasa (oczywiście oryginały) takie w jakich grają piłkarze realu madryt, mam nadzieję że legioniści w Warszawie mnie nie osaczą ....
 

Brazylia123

New member
Ten wczorajszy mecz arsenal z turkami , to też nie było wielkie widowisko ,ale fakt turcy grali bardzo dobrze przy większym szczęściu mogli wygrać , jeżeli tak konsekwentnie zagrają w Anglii , to mogą napsuć krwi Wengerowi i jego piłkarzom .
Co do Legii jak uda im się wywalczyć awans do LE , to żeby nie było takiego blamażu jak rok temu , tego naszego mistrza Polski .
Chyba czegoś ich tamta sroga lekcja nauczyła .
Chociaż wiadomo , dla nas LE to pokazanie się w Europie na tle innych drużyn , angole , włosi traktują LE jak " karę " , kasa mała , z frekwencją też różnie na stadionach u nich , no ale to inne priorytety oni mierzą w wysokie cele mają solidne podstawy ku temu .
 

Henry

Active member
Bez reklam
Raczej tu chodzi, ze tak slaba na ten moment druzyna ma szanse awansowac. Naprawde trudno uwierzyc w to co zrobila Legia.

W Legii chyba za mało zarabiają i muszą gdzieś dodatkowo dorabiać, dlatego nie potrafili dopilnować takiej błahostki jak sprawdzenie czy już mogą wpuścić zawodnika na boisko... ;)
 

collider

New member
Bez reklam
W Legii chyba za mało zarabiają i muszą gdzieś dodatkowo dorabiać, dlatego nie potrafili dopilnować takiej błahostki jak sprawdzenie czy już mogą wpuścić zawodnika na boisko... ;)

Chyba, ze ktos obstawil konkretne pieniadze za awans Celticu u buka i zalezalo mu na wejsciu Beresia. Chociaz ta teoria jest bardzo naciagana ;)
 

bnois

Member
Jest tu jakis fan Barcy zbierajacy szale i gadzety? Mam kilka fanatycznych szali na pogonienie, m in radykalnej grupy Boixos Nois i antymadryckich.
 
Do góry