Czy forum stało się...

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ar 2 mam 2 pytania :
1. dlaczego ktoś miałby tu pokazać swoje zeznanie podatkowe? W jakim celu miałoby to służyć.. po co mi Twoje zeznanie podatkowe do wglądu ? ma pokazać że nie zarabiasz na forum czy o co chodzi ?
2. Czy jeśli wiem jakie sprzedaje produkty np Kiki a ja w necie znajdę test/y do np fajnych kolumn których Kiki nie ma to jeśli ja wyśle do zainteresowanych osób np do trzech na priv linki z testami takich kolumn + np 3 adresy sklepów w których są te kolumny - to czy wg Ciebie to jest łamanie regulaminu czy też nie ? A jeśli jest to dlaczego skoro tych kolumn Kiki nie ma na sklepie i np te trzy osoby chętnie by kupiło u Niego jakby dal dobrą cenę (niższą niż w tych trzech sklepach) ale skoro nie ma to gdzieś kupić muszą... a ja byłbym tak fajnym kumplem że bym im linki podesłał z testami jak i ze sklepami w których można kupić tanio te konkretne kolumny.. wiec jakie jest w tym momencie łamanie regulaminu ? Tylko dlatego ze taka sam treść maila poszła do trzech osób powiedzmy w ciągu 2-3 min////
 
Ostatnia edycja:

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawa BaliGdynia jest w trakcie trwania, jak mówiłem, nawet 1000 adwokatów nie zmieni mojego zdania i jest ona wyjaśniana między użytkownikiem a mną. Nie zmieni tego milion wpisów o tym jaki to ze mnie pinoczet, stalin czy inny dyktator i cenzor i jak mi strasznie władza uderza do głowy, bo właśnie przecież po to to forum powstało, żebym był władcą i miał miliony monet.

Mam dosyć bycia oskarżanym o chciwość, przekładanie pieniądza nad dobro tego forum i użytkowników etc. Tak między innymi do Ciebie osobiście się zwracam użytkowniku BIPO i Wiesiek19.

Spokojnie mogę opublikować moje zeznania podatkowe z okresu, w którym zajmowałem się administracją tego forum 16 godzin na dobę. Chcecie opublikować swoje?
Artur myślę, że zbyt emocjonalnie zaczynasz do tego podchodzić a to nie pomoże w rozwiązaniu problemu. Nie irytuj się ani Ty a i innym trzeba czasami nieco powściągliwości. Tylko nie pisz, że "nawet 1000 adwokatów nie zmieni mojego zdania" bo ktoś mógłby pomyśleć , że lekceważysz forumowiczów. Forum to ludzie i oni je tworzą, Czasami lepiej , czasami gorzej ale z reguły lepiej. Ale to dzięki tym kilkunastu "wariatom", którym chce się pisać - Twoje forum jest takie popularne( Broń Boże nie pisze o osobie bo jestem tu raczej gościem) Nie lekceważ tego i nie ignoruj. A ,że niekiedy popełniamy błędy ? No cóz taka natura ludzka:-o Masz możliwość i jak wierzę chęć do tego to zakończ to niepotrzebne już zamieszanie.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Zazwyczaj trzymam się wątków HDTV a nie hi-fi i wielu kolegów piszących w tym jest mi obcych, pomimo dużego przebiegu postowego. Skoro forum jest faktycznie tak dynamiczne, że nawet ja go nie ogarniam, może warto by poza adminem było kilku tajnych moderatorów? Takich dawnych ORMOwcow. Wtedy łatwiej by wyłapali prawdziwe intencje forumowiczów a reakcja byłaby nie tylko szybsza ale i bardziej obiektywną bo analizowaną przez większą ilość osób.
Nie twierdzę, że Ar2 przegiął bo nie znam sprawy (a On tak), ale gdy ma się dużo na głowie to łatwiej o popełnienie błędu.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
@kiki nie bardzo widzę gdzie tu jest niespokojnie i nie wiem po co te "na razie proszenie..." Wg mnie dobrze wiedzieć co komu w głowie siedzi i to pozwala rozwijać społeczność.

@ AWGUST72 Lata doświadczenia nauczyły mnie pokory i chłodnego myślenia. Jak sobie przypominam początki, to nie ma co, było ciekawie, jak po pogróżkach na mail kilka nocy spać nie mogłem albo po straszeniu sądem za to, że jakiś użytkownik opinię wystawił itd itp etc. Uważam, że z tej rozmowy mogą być jedynie pozytywne skutki. Jeszcze raz powtórzę jeśli ktoś nie przeczytał: Wg mnie podstawą jest zaufanie. Moje wypowiedzi nie miały i nie mają na celu nikogo atakować, obrażać, nie doceniać. Jeśli ktoś się poczuł urażony bardzo za to przepraszam.

Moje stanowisko jest ostateczne i następujące (patrz następny post):
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Zrobię kolejny i ostatni wyjątek i wytłumaczę się z mojej decyzji podobnie jak to już miało miejsce kilkukrotnie w historii forum:

Moją decyzją, jako administratora konto BaliGdynia zostaje zbanowane na stałe z powodu wg mojej oceny w pełni świadomego spamu reklamowego. O spamie dowiedziałem się z otrzymanego raportu: Załączam treść otrzymanego raportu:

Kod:
XXXXXX ( mailto:XXXXXXXXXXXX) raportował właśnie prywatną wiadomość:

Od: BaliGdynia
Zestaw

Nie mow o tym na forum bo to konkurencja.
XXXXXXXX pan XXXXX, powiedz że XXXXX z XXXXXX dal nr to mega promo dostaniesz na avr i kolumny.
Na strone nie patrz bo ceny negocjowac mozna.
Zobaczysz dostaniesz taki rabat jak nigdzie zadne allegro itp.

Wysłane z mojego XXXXXX przy użyciu XXXXXX


Profil osoby, która wysłała wiadomość możesz zobaczyć po kliknięciu w poniższy link:
[URL]http://www.hdtv.com.pl/forum/members/baligdynia.html[/URL]

Powód, który podał użytkownik raportujący wiadomość:
Spam

Ta wiadomość została wysłana do wszystkich administratorów oraz  moderatorów, którzy mają uprawnienia do moderowania tej sekcji forum.
Powyższa wiadomość została wysłana kilkukrotnie w krótkim czasie.
Powyższa wiadomość jest reklamą.
Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
Powyższa wiadomość została wysłana do kilku użytkowników.
Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść korzyści.
Powyższa wiadomość została wysłana także do użytkownika, który swój ostatni wpis na forum miał przed kilkoma miesiącami.

______

Odnośnie użytkownika Baltazar Gąbka - konto zostanie odbanowane ponieważ otrzymałem wg mnie wiarygodne dowody, iż nie jest to osoba pisząca także z innego konta. Mam nadzieję, że Baltazar będzie na tyle ogarnięty i się jakoś szerzej przedstawi, konto będzie pod szczególną obserwacją, w przypadku sytuacji niejasnej dla administracji zostanie ono zablokowane.

_____

Dla użytkowników, którzy stwierdzili w tym temacie, iż wiadomości przesyłane przez użytkownika BaliGdynia poprzez PW jest pomocą, jest ona dobra. Postaram się w najbliższym czasie stworzyć oddzielną grupę użytkownika, z której zdjęte zostaną wszelkie filtry antyspamowe aby mogli sami osobiście oceniać wszelką korespondencję wysyłaną na forum bez udziału moderacji/administracji i wspomnianych filtrów. Do grupy można będzie dołączyć poprzez wysłanie zgłoszenia klikając link kontakt z dołu forum.

______

Do użytkownika lobos Serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację, proszę o podesłanie namiarów na kontakt z dołu strony na jakie mają być wysłane obiecane sprzęty. Myślę, że sprawa powinna się zakończyć maksymalnie w przeciągu miesiąca. Jeśli nie uda mi się dopiąć do końca sprawy sprzętów z tego konkursu, obiecuję, iż w ramach rekompensaty zakupię z własnej kieszeni wybrany przez Ciebie sprzęt do kwoty 2 tysięcy zł, który zostanie przekazany do Twojej dyspozycji.

____

W najbliższym czasie nastąpią zmiany w regulaminie aby go doprecyzować oraz uściślić.

____

Decyzje są ostateczne, jeśli ktoś czuje się nimi urażony lub się z nimi nie zgadza, może złożyć odwołanie poprzez kontakt z dołu strony.
____

Od teraz każde oszczerstwo w stosunku do mojej osoby będę "nagradzał" natychmiastowym banem. Była to ostatnia sytuacja, w której tłumaczę się z mojej decyzji. Jeśli nie ufacie mi, iż wszelkie decyzje podejmuję dla dobra użytkowników forum oraz jego rozwoju serdecznie proszę o niekorzystanie z forum.
 

Gratt

New member
Czy to forum jest sponsorowane przez Philipsa?

Zastanawiam się dlaczego wszystkie negatywne posty napisane przez użytkowników (w tym i moje) na telewizory marki Phlilips znikają z tego forum z zaskakująco szybkim tempie. Przecież forum jak sama nazwa wskazuje jest to miejsce do wymiany informacji pomiędzy jego użytkownikami w danym temacie. Każda osoba opisuje tutaj swoje subiektywne odczucia na temat jakości, działania, czy użytkowania danego sprzętu.
Skoro dla mnie telewizor Philipsa PUS6561 z którym miałem styczność to wielki bubel i szajs, który odradzam z uwagi na brak czerni czy kiepską płynność pomimo 100 Hz matrycy, to forum jest miejscem na którym powinno się takie coś napisać. Nie rozumiem dlaczego takie posty zostają notorycznie usuwane.

Szkoda słów, cenzura pełną gębą. Akcje rodem TVP i zamazywanie serduszek podczas ostatniego WOŚP.

Może sam Pan naczelny Kiki wypowie się w kilku zdaniach jak to faktycznie wygląda, bo negatywnych opinii o produktach innych producentów jest tutaj cała masa, poza oczywiście Philipsem który wychodzi na to że jest "doskonały" w każdym swoim calu, bez względu na model.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Drogi użytkowniku:

"*************** Phillips 6561 i kłamliwie i bezczelnie wypisuje bzdury" Tobie się nie podoba, innym może się podobać, z takimi wpisami raczej proponuję o2. W przypadku kolejnej wypowiedzi na tym poziomie konto zostanie zablokowane.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Wystąpiło niepotrzebne zajście, jedna z moich priv wiadomości zabrzmiała dwojako, stąd akcja. Nie pochwalam czytania priv i będę się tego trzymał.

W ramach wyjaśnień, nie jestem z żadnej konkurencji, nie posiadam również sklepu, nie handluje sprzętem. Wróć, handluje ale swoim prywatnym!
Pozdrawiam wszystkich, którzy postawili "zdanie w mojej obronie".
Proponuję o poważniejsze traktowanie stałych bywalców forum.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Drogi Użytkowniku,

Nie wystąpiło zajście z jedną wiadomością tylko z większą ilością. Jeśli uważasz, że niepoważnie traktujemy swoich użytkowników to proszę nie korzystaj z tego forum.

Pozdrawiam,
ar2
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeśli zbanowany kolega ma problemy z przeczytaniem powodu za jaki dostał bana (który mu się pojawia z automatu), zawsze może się skontaktować poprzez formularz na dole strony.
 
Do góry