Czy forum stało się...

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
nie ma to jak sprawdzić ocenić co drażni co nie i kupić :). Ja ten TV mam tylko dla bardzo dobrego obrazu i ambilight:). Wiem że ktoś powie, ale ja płaciłem za wszystko co w nim jest i ma działać i ja to całkowicie rozumie :) i dla mnie jest to niedopuszczalne żeby aż tyle rzeczy było do bani. Ja kupując TV przemyślałem wszystko i oceniłem czego chce od TV. Mogłem kupić samsunga, sony czy sharpa. W tamtych TV też bym płacił za to czego nie używam więc dla mnie bez różnicy czy to działa świetnie czy nie bardzo. Czy by to była inna marka to i tak patrzyłem tylko pod kontem obrazu, i dla mnie pod względem obrazu pod pasował philips i co więcej dał mi świetny ambilight i jestem z niego tak samo zadowolony jak byłem na samym początku:). Wiem że ktoś powie TV ma szersze zastosowanie i w ogóle służy do szerszych celów. Ale dla mnie służy tylko do oglądania i oglądając coś skupiam się tylko na filmie a nie na TV. TV jedynie potrafi mi dać z filmu co najlepsze tak jak KD:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
nie ma to jak sprawdzić ocenić co drażni co nie i kupić :). Ja ten TV mam tylko dla bardzo dobrego obrazu i ambilight:). Wiem że ktoś powie, ale ja płaciłem za wszystko co w nim jest i ma działać i ja to całkowicie rozumie :) i dla mnie jest to niedopuszczalne żeby aż tyle rzeczy było do bani. Ja kupując TV przemyślałem wszystko i oceniłem czego chce od TV. Mogłem kupić samsunga, sony czy sharpa. W tamtych TV też bym płacił za to czego nie używam więc dla mnie bez różnicy czy to działa świetnie czy nie bardzo. Czy by to była inna marka to i tak patrzyłem tylko pod kontem obrazu, i dla mnie pod względem obrazu pod pasował philips i co więcej dał mi świetny ambilight i jestem z niego tak samo zadowolony jak byłem na samym początku:). Wiem że ktoś powie TV ma szersze zastosowanie i w ogóle służy do szerszych celów. Ale dla mnie służy tylko do oglądania i oglądając coś skupiam się tylko na filmie a nie na TV. TV jedynie potrafi mi dać z filmu co najlepsze tak jak KD:)

Witam kolege ja dokladnie tak samo podchodze - dla mnie tv to tylko obraz i zadne inne pierdoly mnie nie interesuja bo na szczescie stac mnie na oryginalne bluray czy dvd a jak juz nie chce kupic to ide do wypozyczalni i sobie wypozycze film na raz... ( dlatego zamowilem soniaka hx 955 ) i gdyby byly tv w dwoch zestawach jeden z bajerami a drugi taki sam tylko bez bajerow to ja bym bral te druga opcje... ale nie oznacza ze jesli juz cos masz w tv to nie moze to dzialac lub sie zawieszac.... musi to dzialac bo ty czy ja bysmy tego nie uzywali ale inni co kupia uzywaja i ma to dzialac... ile razy sie uzywa w ciagu roku tylnej wycieraczki w samochodzie ??? a jednak musi dzialac w razie na wypadek gdyby ona byla potrzebna ... bardzo proste prawda?
Kiki mam pytanko moze odpwoiesz bo zadko cis ie zdarza zeby odpowiadac na moje pytania... napisz czy wiesz do ktorego roku ambilight jest pantentem zastrzezonym dla philipsa? Bo gdzies czytalem ze cos takiego podobno istnieje... ale te znie ulega watpliwosci ze jesli komus pasuje taka plynnosc jaka prezentuje philipsa i trafi sie egz. calkowicie bez wad to jest to fajny tv.... Pozdro.
 

Anduraki

Banned
A jak jest podpięte pod firmę to jest państwowe ;). Dalej niczego to nie zmienia.

A kto broni komukolwiek coś sprawdzać. Można słuchać szeptaczy ale można przecież to olać.

Ale według prawa wszystko musi być oficjalnie zaznaczone. Jeśli firma A daje kase na forum X to forum musi mieć w tytule forum X pod patronatem firmy A czy coś w ten deseń, a jeśli sprawia się wrażenie, że forum jest niezależne to jest to według mnie naruszenie praw konsumenckich.

Forum nie jest prywatne, jest publiczne - nie tworzy go Pan Krzak tylko firma Krzak s.a., ale to tak tylko teoretycznie odpowiadając na twoją odpowiedź.


Widzę, że Pan moderator złamał regulamin (napisał 2 słowa nie wnoszące nic do tematu)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sdman a nie mozesz od razu napisac ile czasu jeszcze bedzie na wylacznosc ambilight u philipsa nie chce mi sie przegladac powiem szczerze ... a na marginesie to Kiki moze bys napisal odpowiedz bo na pewno znasz date ... ja wiem ze nie jestem za bardzo lubianym przez ciebie ale coz... zycie.... Ale za to co napisze teraz to troszke bede mial plusow u ciebie... a wiec sluchajcie nie ma co pisac czy forum jest wspierane przez philipsa bo nie ma na to dowodow, a wiec jak sie nie ma to sie nie pomawia kogos o cos... zgadzam sie natomiast z tym ze jesli by tak bylo na tym czy innym forum powinno sie o tym wszystkich powiadomic... na chwile obecna patrzac na to obiektywnie widac jest to, ze philips jest tu marka bardzo promowana i dobrze opisywna przez kolege Kikiego i wiemy ze ten produkt sprzedaje i tyle ,a nie mozna pisac ze jest wspierane przez jakas firme.... bo nikt n ato nie ma dowodow tak jak to napisalem wyzej. Uwazam ze trzeba byc obiektywnym w obie strony.
 

SDman

Banned
z tego co słyszałem to chyba do 2022 roku:)

witam,
cholera czy mój link jest nieczytelny do wilkipedii ??? !!! :fool:
Nie raz już tu na Filipach było
UWaGA [attention] : do 2020 r.

Najgorsze jest to, że chce mieć Ambilight ale nie wiem czy chce Philipsa ?!

Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
No nie jest to zbyt czytelne. Ciężko czytać całość tylko dla jednej daty i to jeszcze w obcym języku:p. Tka na szybkiego wodząc wzrokiem powiem szczerze że nie zauważyłem takiej daty:p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzieki za odpowiedzi koledzy bo na Kikiego to ja nie moge liczyc.... ( choc dzisiaj pisalem dobrze w sumie o Tobie i o philipsie ) a propo czytelnosci to zaczołem czytac w metrze ale nie zauwazylem tam daty ale dzieki za odpowiedzi... Sdman jak chcesz miec ambilight a nie chcesz philipsa to kup sobie diody ledowe i z tylu zaloz zawsze to jaks namiastka :) zartuje oczywiscie ale niektorzy tak robia widzialem na forach i jakis efekt jest...
Kiki czemu przy tym temacie nie ma ilosc odpowiedzi i ilosc odwiedzin ? To nie jest fer..... i zaraz zapewne okaze sie ze jakis blad sie wkradl.... czegos sie obawiamy? Pozdrawiam.
 

SDman

Banned
Sdman jak chcesz miec ambilight a nie chcesz philipsa to kup sobie diody ledowe i z tylu zaloz zawsze to jaks namiastka :) zartuje oczywiscie ale niektorzy tak robia widzialem na forach i jakis efekt jest..


Ambi to ja mam 42PFL9664 -żałuje strasznie że nie wziąłem 47" to by mi wystarczyło jeśli chodzi o cale .
Ale tak całkiem szczerze to najbardziej zależy mi na 3D (wiadomo człek się starzeje wzrok się pogarsza)
Bo całe to smart TV zapewnia mi Blu Sonego S490 -po kablu (net) oraz Eagreat R200 i Technisat HD K2 (nagrywa HD i naumiałem się to przepychać na Eagret`a -2TB ).

Tak , tak tylko 3D , a tego zewnętrznie urządzonko mi nie da Musi TV .

Ostro się nastawiam na test KDL-W905 (mam fajnego koleżkę w SC w Łodzi) więc parę godzin (pewnie dni postoje chyba, że będzie przy kanapie :roll:

Tyko jak zniosę brak Ambi -szczerze; NIE WIEM, a i jeszcze Rodzina teraz każdy TV bez Ambi jest dla moich białogłowych gorszy.
No może 3D przekona.
I mam zagwozdkę jak diabli !

Pozdrawiam.
 

kkdrg

New member
Bez reklam
Ale według prawa wszystko musi być oficjalnie zaznaczone. Jeśli firma A daje kase na forum X to forum musi mieć w tytule forum X pod patronatem firmy A czy coś w ten deseń, a jeśli sprawia się wrażenie, że forum jest niezależne to jest to według mnie naruszenie praw konsumenckich.
Ale jakich praw - gdzie coś takiego jest napisane?

Forum nie jest prywatne, jest publiczne - nie tworzy go Pan Krzak tylko firma Krzak s.a., ale to tak tylko teoretycznie odpowiadając na twoją odpowiedź.
Znaczy się jest publiczne - czyli co jest spółką, własnością państwa, gminy?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki jak nie lapiesz to postaram sie wytlumaczyc: kazdy watek ma cos takiego ze po prawej stronie jest rubryka z informacja ilosci odpowiedzi i odwiedzin... i ten temat nie ma tego jako jedyny, a na poczatku mial - w tej chwili sa kreski... nie bede pisal ku czemu to sluzy bo nie mam dowodow, ale podobnie bylo jak temat nagle znikl z seria 8007 gdzie ludzie zaczeli pisac wiecej o wadach i jak to zauwazylem i kolega o czym ja napisalem i nie bylo odzewu pozniej jeszcze kolega o tym napisal to nagle sie pojawil ten watek od nowa - napisales ze blad sie wkradl :) rozumiem ze i tym razem rowniez sie wkradl jakis blad... Rozumiesz teraz juz??? Przynajmniej u mnie na 3 przegldarkach nie ma tam cyfr... a na trzech bo niestety dalej jest problem z przekierowywaniem na inny watek niz to co chcemy otworzyc i bywa ze w danej chwili raz jedna chodzi a raz druga przegladarka...
 
Ostatnia edycja:

knocked

New member
Ja również widzę te wartości (55 i 6610). Kreski są powyżej przy wierszu zatytułowanym "Link sponsora".
 

Anduraki

Banned
a co do ambilight to nie mogą zrobić to samo tylko delikatnie inaczej i nazwać po swojemu, chyba philips nie ma patentu na generowanie obrazu na ścianie za odbiornikiem. Skoro jedni mają polepszacze obrazu które zwą sie X a inni praktycznie to samo co się zwie Y to równie dobrze inne TV mogą sobie stworzyć działający na tej samej zasadzie system oświetlania tego co jest za TV pod inną nazwą.

A co do forum to mówiłem skoro forum nie kieruje pan krzak tylko firma pana krzaka i jest ono publiczne to powinny obowiązywać takie zasady jak pisałem.

Forum publiczne - każdy z zewnątrz może się na nie zarejestrować
Forum komercyjne - są działy do których można uzyskać dostęp za opłaceniem subskrypcji.

Gdyby forum było tworzone przez pana krzaka w ramach hobby i nie było oficjalnym forum firmowym to wtedy może sobie pisać co mu się podoba, choćby o wyższości marki takiej nad inną.

Jak dla mnie to forum powinno reklamować wyłącznie swoją firmę, a jeśli reklamuje jakiegoś producenta to musi to zaznaczyć w tytule forum(że objęte patronatem firmy X), bo w przeciwnym przypadku sprawia się wrażenie niezależności i potencjalny konsument może zostać wprowadzony w błąd(bo przecież pytany marketingowiec sharpa nie będzie polecał telewizorów LG)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lolek126 ja widzę liczbę odpowiedzi (54) i liczbę odwiedzin (6569). Korzystam z chrome.
Witam ja tez w domu korzystam miedzy innymi z google chrome i nie mam tego :) w pracy mam dwie inne i rowniez nic nie ma tylko kreski - smiech na sali - ale w takim razie zwracam honor Kolego Kiki, ale to oznacza ze od strony technicznej naprawde to forum ma wiele problemow.... na szczescie w wiekszosci ludzie sa fajni :) a zproblemi zawsze mozna sobie poradzic - dzieki za posta... i zgadzam sie rowniez z tym co kolega napisal wyzej...
 
Ostatnia edycja:

martinus123

New member
Ja zaś zupełnie się nie zgadzam z tym co napisał Anduraki

Każdy na tym forum może przedstawiać swoje subiektywne zdanie, nie zgadzacie się z tym co pisze Kiki, możecie to napisać, możecie też nie zwracać uwagi na jego wpisy jeśli tak wam przeszkadzają.
Jest tu wiele innych osób, które nie piszą o Philipsach, a doradzają jeśli chodzi o inną markę.
Jeszcze raz napiszę, każdy ma prawo do swojej subiektywnej opinii, Kiki również, przecież to nie jest żadna wyrocznia, zresztą czy ktokolwiek może być w pełni obiektywny, każdy ma swoje upodobania.
Na tym forum są często polecane, telewizory firmy Panasonic, Sharp, Toshiba, czy za każdym razem Kiki ma pisać, że jest przez te firmy sponsorowany bo jego sklep sprzedaje ich produkty ;)
A jak przedstawia materiały z konferencji LG, to ma pisać że jego pobyt tam był sponsorowany przez LG?
A może niech od razu umieści w stopce, że sponsorują go wszystkie firmy których produkty ma w sklepie ;)
 
Do góry