Znamy już ceny TCL Qledów serii C815 na rok 2020

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
h ttps://techno-senior.com/2020/05/04/tcl-qled-zaproszenie-na-konferencje-online/ tu jest link do kanału na youtube , który jest niepubliczny
 

Desverger

New member
Ma! Nie ma ! Ależ ma. Podają, że nie ma. Cała seria ma. Kontaktowałem się z TCL i nie ma. Jak w brazylijskim serialu [emoji1] Co odcinek to zmiana.
 

Mariobull23

New member
Z tego co pisze TCL to oni to doskonale wiedzą od miesięcy.
Z tego co jest napisane na forum to ktoś nie wie albo nie chce wiedzieć [emoji17]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Serial piękny , bo jakość bardzo dobra !
Świetnie wykonanie, bardzo dobry dźwięk.
 

robertokot25

New member
Zapytajacie dziś na tej konfernecji na youtube żeby na 100% potwierdzić czy wersja 55" posiada matrycę 100Hz czy też nie...
 

Desverger

New member
No tak ale jest pewnie wielu, którzy woleli by zapłacić i te 3 tys byle było te 100HZ w 55” bo np. nie mogą wstawić większego do pokoju
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na dzisiejszej konferencji TCL przekazał , że model 55C815 to model z matrycą 50Hz .
Cała seria wcześniej była komunikowana na 100 Hz.
Jednak zabrakło stabilności dostaw na matryce 55". Dlatego TCL w ostatniej chwili zmienił matryce w tej przekątnej na 50Hz.
Modele 65 i 75 mają matryce 100Hz.
Sorry za zamieszanie !
 

kayzer93330

New member
Na dzisiejszej konferencji TCL przekazał , że model 55C815 to model z matrycą 50Hz .
Cała seria wcześniej była komunikowana na 100 Hz.
Jednak zabrakło stabilności dostaw na matryce 55". Dlatego TCL w ostatniej chwili zmienił matryce w tej przekątnej na 50Hz.
Modele 65 i 75 mają matryce 100Hz.
Sorry za zamieszanie !
wstyd Mam nadzieję, że 55C815 nie będzie miał tego samego problemu, co 55EC780, który miał problem z szarpaniem kreskówek innych niż 3D i który nigdy nie został rozwiązany
 

maciekmm

Member
wstyd Mam nadzieję, że 55C815 nie będzie miał tego samego problemu, co 55EC780, który miał problem z szarpaniem kreskówek innych niż 3D i który nigdy nie został rozwiązany

Fakt. Z tym szarpaniem to jakas farsa. Zastanawiam sie czy nie oddac tv na gwarancje...
Wszyscy uzytkownicy 780tek powinnin tak zrobic. Moze wtedy TCL tuszyl by troche glowe i naprawil co trzeba...
 
Do góry