Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
No bez jaj, gość powiesił centralnego ogromnego klipsza na suroundy, mógł sobie subwofery powiesić. Przerost formy nad treścią a nie szukanie swojego dzwięku.
Taki wieś tuning w domu.

Moja żona potrafi posmarować kanapkę z serem dżemem , ludzie mają różne upodobania ,czasami zboczenia ale czy nam to OCENIAC .Pzdr
 
Ja jjem mielonkę taką z konserwy z dżemem, obojętnie jakim choć najsmaczniej z truskawkowym, jadłem też z masłem orzechowym zamiast dżemu, ale znajomi nie wytrzymywali... ok i co ma to wspólnego z zestawami? Chyba tylko z obiadowymi ;)
 
Ja mam kumpla wariata ,jak był w woju to się założył ,że zje bułkę z gó.....:shock:,
no i wygrał tylko prosił cienko posmarować.
Miał jeszcze inne pomysły tylko nie wiem czy pisać;)
 
Ja jjem mielonkę taką z konserwy z dżemem, obojętnie jakim choć najsmaczniej z truskawkowym, jadłem też z masłem orzechowym zamiast dżemu, ale znajomi nie wytrzymywali... ok i co ma to wspólnego z zestawami? Chyba tylko z obiadowymi ;)

Mięso z żurawiną jest całkiem popularne w świecie więc wcale nie jesteś taki ekstremalny :D
 
Dajcie już spokój, gość ma fun i tyle w temacie. Chyba sam ma tego świadomość, przynajmniej nie aspiruję do miana salki KD roku.
Już nie wiem co gorsze/lepsze, to czy ktoś kto rzekoma się "zna", a inwestuje tysiące w jakieś podkładki pod kable i inne gadżety które nic wspólnego z brzmieniem nie mają, choćby nie wiem jak bardzo ktoś starał się to wytłumaczyć, czy salka kogoś kto ewidentnie podszedł do tematu humorystycznie.
Wklejajcie lepiej jakieś swoje sety.
 
Zastanawiam się cały czas czy zmieniać, ale z tego co widziałem na AudioShow różnica w wyglądzie i samej prezencji jest kolosalna, także...
Tymczasem niech inni się chwalą swoimi zabawkami i dadzą nacieszyć oko.
Ostatnio siedzę na telefonie i dużo wątków mi ucieka, a tu zawsze coś ciekawego.
 
Zastanawiam się cały czas czy zmieniać, ale z tego co widziałem na AudioShow różnica w wyglądzie i samej prezencji jest kolosalna, także...
Tymczasem niech inni się chwalą swoimi zabawkami i dadzą nacieszyć oko.
Ostatnio siedzę na telefonie i dużo wątków mi ucieka, a tu zawsze coś ciekawego.

Nie zmieniaj tematu, tylko wrzucaj jak to u ciebie wyglada w calej okazalosci. Bo w sumie to tylko twojego salonu nie ma tu na forum.
 
Do góry