Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
NIe mogłem znaleźć wątku z najnowszym w zmakiem denona (PMA-2500NE) to tutaj wrzucę test wspomnianego wzmaka - może komuś się przyda jak ktoś jest zainteresowany kupnem.. aczkolwiek osobiście jeszcze bym poczekał na inne testy i przeczytał jakiś zachodni test- tam są bardziej obiektywni... z tego testu wychodzi że wzmak jest dobry..

Denon PMA-2500NE - Test
 
NIe mogłem znaleźć wątku z najnowszym w zmakiem denona (PMA-2500NE) to tutaj wrzucę test wspomnianego wzmaka - może komuś się przyda jak ktoś jest zainteresowany kupnem.. aczkolwiek osobiście jeszcze bym poczekał na inne testy i przeczytał jakiś zachodni test- tam są bardziej obiektywni... z tego testu wychodzi że wzmak jest dobry..

Denon PMA-2500NE - Test

Loluś, zamiast czytać, lepiej go posłuchać.
Dla mnie b. dobry, wciąga nosem wszystkie obecne modele Marantza.
Szkoda, że Marantz nie ma takiego wzmaka w takiej cenie.
 
Posłuchamy Kolego ale czekam aż pewne kolumny się pojawia :) od Marantza 14 to w ciemno daje ze jest lepszy...tylko ją do innych wzmakw będę porównywał .
 
Ostatnia edycja:
Ja na nim słuchałem SF - Olimpica i Venere i co by nie mówić, dawał radę ;)
Gdybym planował kupić Marantza 14-stkę lub 11-stkę, to na bank wyszedłbym z tym Denkiem pod pachą.

A na jakie kolumny czekasz?
 
Ja na nim słuchałem SF - Olimpica i Venere i co by nie mówić, dawał radę ;)
Gdybym planował kupić Marantza 14-stkę lub 11-stkę, to na bank wyszedłbym z tym Denkiem pod pachą.

A na jakie kolumny czekasz?

Między innymi jak pokażą się Paradigma nowe Signature, oraz nowe GX z MA .. a że jeszcze jakieś dwa-trzy lata nie myślę o wymianie to mi się nie śpieszy.. plus kilka z obecnych kolumn chce posłuchać ale najlepiej jak w jednym czasie się słucha więc czekam.. brałem pod uwage nowe Platinum z MA ale jak zobaczyłem ile one kosztują to podziękowałem za uwagę - za te pieniądze wolę kilka innych kupić kolumn (jakbym miał zamiar tyle kasy wydać), nawet nie słuchając ich + te ala maskownice na poszczególne głośniki nie lezą mi.. do tego czasu mam tez nadzieję że nowa 11 marantza się pokaże i mam nadzieję, że lepsza od obecnej i mocniejsza.. NIe pali mi się więc cierpliwie będę czekał..
 
Mój panasonic DMP-BDT300 od 5lat pracuje bez żadnej awarii oraz bez zająkniecia wczytuje płytki br... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Mój panasonic DMP-BDT300 od 5lat pracuje bez żadnej awarii oraz bez zająkniecia wczytuje płytki br... ;-)

Brawo bije !

Moj Harman Kardon po 3 latach odmowil'posluszenstwa .
Zdarza sie ale nie byl naprawde mocno eksploatowany .
Soczewka sie przybrudzila ...
Dzis ja przeczyscilem i juz jest cacy ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziwi mnie trochę że nie ma wyjścia analogowego, mój stary Soniak ma, fakt nie używane bo po coax jest wpiety do DAC, tak lepiej brzmi.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Niestety. Ale w swojej karierze miałem tylko 2 bluray. Dlatego moja opinia nie bedzie ani rzetelna,ani obiektywna. Pod co zamiar masz podłaczyc ten odtwarzacz?

nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
To ile waży to pikuś, nowe spore amplitunery też są puste jak bęben, swoją drogą ten z ogłoszenia jeśli jest wyciagniety z pudła to coś ktoś majstrował, trzeba by było się dowiedzieć.
Pal licho analogowe wyjście, w sumie szkoda ale cóż, widzę że coax ani optyka też nie ma.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
To ile waży to pikuś, nowe spore amplitunery też są puste jak bęben, swoją drogą ten z ogłoszenia jeśli jest wyciagniety z pudła to coś ktoś majstrował, trzeba by było się dowiedzieć.
Pal licho analogowe wyjście, w sumie szkoda ale cóż, widzę że coax ani optyka też nie ma.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Nie pal licho tylko to wazna sprawa. Dobry sprzet ma dobry układ zasilania. Te pseudo odtwarzacza sa robione na transformator impulsowych. A kondensatory filtrujace w bloku zasilacza sa małej pojemnosci. Co przeklada sie na ciezar urzadzenia.Jesli kolega bedzie takze sluchal na nim muzy w stereo to moze usłyszec płytki dzwiek.

nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
Do góry