[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

Henry

Active member
Bez reklam
Nasz Suronik się na nas obraził.....przepraszam Gorthaur Okrutny – uczeń Valara Aulëgo :twisted:
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja cos czuje, ze w weekend zaliczyl double-triple bill, czyli obie trylogie w wersji extended w jednym podejsciu i teraz odsypia.
Ktos wie ile to trwa minut?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Cos dla armaniga:
Jakosc troche slaba bo foty telefonem i slaby ze mnie fotograf.







Jednak fotki nawet w polowie nie odzwierciedlaja efektu. Calosc wykonana z drutu chyba jakiegos stalowego bo za cholere tego recznie nie idzie wygiac (cyna to napewno nie jest).
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
A czemu w temacie całkiem kogoś innego niż armani??

A no tak... On nie ma swojej galerii... Wszystko przez ten czajnik cholerny :popcorn:
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
xD bo sauron tez jest lalkarzem a armaniga galeri nie widzialem na pierwszej stronie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ze straganu w tajwanie, ojciec jako pamiatke przytargal. Koles na straganie na oczach innych krecil takie figurki. Ta akurat byla najwieksza i najdrozsza :)

Glowne motywy alien vs predator i transformersi.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli nie masowa produkcja, a hand made. Super.
Kiedyś widziałem w Londynie jak gość kręcił imiona z druta i można było przywiesić do łancuszka, ale ta Twoja to wyższy level. Świetna sprawa i pamiątka ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
All be back:twisted::twisted: Pozbierałem 20 zt i wróciłem.
Mam tutaj niektóre zobowiązania przed "forumowiczami". Tylko to i obawy przed banem , powstrzymują mi od tego , co chciał by powiedzieć w "głośnych słowach" na temat funkcjonowania tego forum. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Caprazo, zobacz jaki "ołtarzyk" mam :grin::grin::mrgreen: Jakość zdjęć jak zawsze "na poziomie":)
Nieskończony jeszcze. Po lewej będzie granat, po prawej granat, pośrodku naboje od "kalacha" :grin::grin:
Będziesz na zawsze w moim pokoju:lol:
 
Ostatnia edycja:
Do góry