Co teraz słuchacie?

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No jasne ,że widziałeś...sprzedaje w moim osiedlowym warzywniaku. 😎 🤪 :lol:
Bingo :grin:
MV5BNzEyZTIwZTEtNmZkNi00NDZhLWFlOWYtZjUwYzM1ZTVlY2VkXkEyXkFqcGdeQXVyMTIwODk1NTQ@._V1_.jpg
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam

It's A Sin był głównym singlem z albumu Actually duetu Pet Shop Boys ,piosenka ukazała się 15 czerwca 1987r ,Demo powstaje w 1984r producentem był Boby Orlnado i praktycznie została nienaruszona do ostatecznej wersji ,Utwór wywołał kontrowersję ponieważ w niektórych kręgach był odbierany jak anty kościelny lub raczej anty klerykalny co rzeczywiście wynikało z tekstu ,na dodatek Neil Tennant wychowywał się w rodzinie katolickiej Ten przekaz wzmacniania jeszcze teledysk przedstawiający inkwizycję kościelną i grzechy pychy ,chciwości ,pijaństwa .Pod względem brzmienia jest to jeden z najbardziej rozbudowanych utworów który oprócz partii syntezatorów i ,orkiestry zawiera końcowe odliczanie ,Ze względu na swój przekaz It's A Sin stał się hymnem środowisk gejowskich
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lubię Gage, ma wiele świetnych kawałków i niewątpliwie utalentowna kobitka, ale akurat w tym wypadku, połączenie Gagi i Top Gun, to najgorsze co mogło spotkać ten film.
Już to pisałem, ale powtórzę - nowy Top Gun, to przede wszystkim sentymenty i MUZYKA!
A jak sentymenty, to nic innego jak - Take My Breath Away (!!!)
Tego niestety zabrakło w kluczowych scenach...


 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lubię Gage, ma wiele świetnych kawałków i niewątpliwie utalentowna kobitka, ale akurat w tym wypadku, połączenie Gagi i Top Gun, to najgorsze co mogło spotkać ten film.
Już to pisałem, ale powtórzę - nowy Top Gun, to przede wszystkim sentymenty i MUZYKA!
A jak sentymenty, to nic innego jak - Take My Breath Away (!!!)
Tego niestety zabrakło w kluczowych scenach...
Take My Breath Away było zarezerwowane dla innej laski,ale fakt,mogli puścić jakieś wspominki...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lubię Gage, ma wiele świetnych kawałków i niewątpliwie utalentowna kobitka, ale akurat w tym wypadku, połączenie Gagi i Top Gun, to najgorsze co mogło spotkać ten film.
Już to pisałem, ale powtórzę - nowy Top Gun, to przede wszystkim sentymenty i MUZYKA!
A jak sentymenty, to nic innego jak - Take My Breath Away (!!!)
Tego niestety zabrakło w kluczowych scenach...


Zdjęcia kręcone w powietrzu też były fajne i pewnie długo nie będą pobite przez innych producentów. Choć I cz i tak był lepsza, ale nie żałuję wizyty w kinie jak i kupna na BR.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Porcja solidnego ,amerykańskiego łojenia.Największą popularnością cieszyli się w latach `80 i nawet nie przypuszczałem ,że jeszcze coś nagrywają.
 
Do góry