Nagrywanie na USB w LG serii LM

andreas2012

New member
Zastanawiam sie nad tym jak dziala nagrywanie na USB w LG

a wiec:
1. jaki dysk jest potrzebny - czy dowolny przyjmie, bo z tego co wyczytalem to pendrive nie przyjmuje?
2. czy da sie to jakos programowac a wiec nagrywac z wylaczonym TV - np od 20-22 program wybrany przezemnie przy wylaczonym odbiorniku?
3. czy dziala przewijanie na nagranych programach?
4. czy mozna nagrywac z innego programu jak ten ktory aktualnie ogladam

ktos uzywa funkcji nagrywania w TV LG i moze sie wypowiedziec czy to dziala rzeczywiscie czy tylko bajer zeby w gazetkach reklamowych dac i lapac klientow?
 

simoon78

New member
Dodam od siebie, że dysk może podłączyć się w trybie tylko do odtwarzania zawartej treści. Miałem tak używając stacji dokującej, która była także czytnikiem kart pamięci.

Ten sam dysk przy użyciu przejściówki sata -> usb podłączył się poprawnie dla celów DVR.
 

michal77

New member
Możesz nagrywać z tunerów wbudowanych w TV (nie można nagrywać ze źródła zewnętrznego).
4. czy mozna nagrywac z innego programu jak ten ktory aktualnie ogladam
Nie można.

ktos uzywa funkcji nagrywania w TV LG i moze sie wypowiedziec czy to dziala rzeczywiscie czy tylko bajer zeby w gazetkach reklamowych dac i lapac klientow?
Ja używam bardzo często, DVR jak i Timeshift, działa bardzo dobrze.
 
Ostatnia edycja:

mlodzian

New member
można nagrywać tylko ze źródeł cyfrowych telewizora, czyli DVB-t i sat, tv po prostu nagrywa strumień który do niego dochodzi, dlatego praktycznie wszystkie tanie dekodery DVB-t mają taka funkcjonalność.

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
 

prosto21

New member
W SL8000 jest tylko jedno wejsce USB.Niestety tv nie zapytał o to ani razu.Czy mogę sam go jakoś sformatować?System plików na dysku NTFS.
 

michal77

New member
Masz może przycisk na pilocie MY APPS?
Jeżeli tak to wyszukaj w apkach ikonki DVR.

P.S. Przeglądam instrukcję od SL8*** i tam chyba nie ma możliwości nagrywania na dysk, a przynajmniej ja nie znalazłem.
Możliwe że można DVR włączyć w menu serwisowym, ale to już musisz poszukać jak wejść do tego menu, ale wątpię żeby była taka możliwość.
 
Ostatnia edycja:

leszekol

New member
Kolega michal77 zapytał Cię:
Komunikat wyskakuje jak wciskasz przycisk nagrywania na pilocie?
Odpowiedziałeś: "Tak"
Jesteś pewny, że masz na pilocie przycisk nagrywania? ;)
Poświęciłem się, znalazłem i pobrałem instrukcję obsługi Twojego telewizora. Według niej, nie ma takiego przycisku na pilocie. Ba, instrukcja nic nie mówi o możliwości nagrywania na dysk zewnętrzny. Mowa jest tylko o nagrywaniu na magnetowid podłączony do gniazda AV2. To by wyjaśniało treść komunikatu.
 

mlodzian

New member
Zauważcie, ze w temacie mowa jest o serii LM. Ja osobiście nie zauważyłem, ze mowa o zupełnie innym tv. Pozdrawiam, mlodzian

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
 

mlodzian

New member
Wyskakujesz w temacie dotyczącym serii lm z zupełnie innym modelem, to nie dziurę się, ze ktoś Ci odpowiada tak jak byś pisał na temat, szczególnie, ze w międzyczasie pojawiło się już parę innych postów. zresztą gdybyś sprawdził specyfikacje lub instrukcje to nie zadałbyś takiego pytania. Poza tym co wnosi Twój komentarz? Pozdrawiam, Mlodzian

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry