Oled LG 55c9 - czyli nowa fala nadchodzi.

kamil333

New member
Niestety chyba chcesz :)

Ja się zastanawiałem nad C8 vs C9. Ostatecznie C9 z powodu niestety polityki LG. Dodali parę funkcji na których mi zależało:

- HDMI2.1 z VRR (idealny do przyszłych konsol),
- AirPlay
- teraz jeszcze GSync, który działa z HDMI2.1/VRR

Czy jest to warte wydania tych extra 2-3k? Niestety chyba tak, generalnie ten TV jak dla mnie jest na kolejne około 8 lat. Ostatni LG tyle przeżył.
 

PLEN3

New member
Kupiłem C9 od Kiki. Doszedł i rewelacja. Kalibracja zrobiona w zacienionym pomieszczeniu zrobiła swoje oglądam wieczorem programy i obraz super. Polecam ten telewizor i sprzedawcę w tej cenie + telefon.
 

arekm

New member
Wiadomo czy planują przedłużyć promocję na kolejny miesiąc?

Właśnie się przymierzam do zakupu 65C9, a ta oferta mnie minęła :/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie już koniec.
Tylko była do końca września.
Masz teraz inną ale dobrą cenę - 9399 zł
Na Philipsa oledy masz ceny w programie pilotażowym i sam ustalasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę
 

Desverger

New member
Też się przymierzam do 65''. Ale ceneo pokazuje już, że kilka sklepów sprzedaje je już po 8 tys. z kawałkiem (pomijam już cenę w USA gdzie już dawno z ceną zeszli a niedługo kolejne obniżki) i nie są to pseudo sklepiki z 3 opiniami oferujące sprzęt z Niemiec tylko z dystrybucji PL.
 

DZIELNA6

New member
Też się przymierzam do 65''. Ale ceneo pokazuje już, że kilka sklepów sprzedaje je już po 8 tys. z kawałkiem (pomijam już cenę w USA gdzie już dawno z ceną zeszli a niedługo kolejne obniżki) i nie są to pseudo sklepiki z 3 opiniami oferujące sprzęt z Niemiec tylko z dystrybucji PL.

Właśnie w RTV. MAX masz 65LG C9 w atrakcyjnej cenie 8845,00 zł
 

MJRegul

New member
Tak. Ja czekałem około 4 tygodni na weryfikacje i kuriera z telefonem.

to samo będzie u mnie, po 14 dniach dostałem maila, że zaakceptowane i wysyłka w ciągu kolejnych 14 dni więc nie spieszą się zbytnio, cała akcja to około miesiąc.
PS. przychodzi wersja 64 czy 128? - tej informacji w regulaminie brakuje.
 

domik

New member
Po tym jak pierwszy TV przyszedł rozbity po prawie 2 tyg dostałem nowy.

Po obejrzeniu jednego filmu widzę pewien problem - napisy są tak jasne że aż razi w oczy. Ściemnianie ekranu niewiele daje.

Ciężko mi ocenić TV bo przeskok po 6 latach z 48" na 65 to mega zmiana.

Pro tip: jak rozpakujecie TV zostawcie te plastikowe pasy (nie przecinajcie) w przypadku problemu z TV da się go wtedy zpakować bez kombinowania.
 

zpk426

New member
Jestem poważnie zainteresowany zakupem LG Oled 55C9.

Tylko jedna wątpliwość. Od lat codziennie oglądam przez około 6 godzin różne telewizje informacyjne.

Czy obecne mechanizmy ochrony matrycy przed uszkodzeniem (powidoki, wypalenia itd.) jakie stosuje LG są wystarczające.

Zależy mi na dobrym działaniu telewizora przez wiele lat.

Tych którzy mają doświadczenie i wiedzę bardzo proszę o poradę, czy takie użytkowanie telewizora jest bezpieczne.
 
Do góry