Problem z zakupem TV

misfer

New member
Pewnie macie racje, czym więcej czytam tym coraz więcej myślę (albo przestaje myśleć) że da się kupić coś jeszcze dobrego. Lucano jestem zwyklym kowalskim , a te pojęcia przez przypadek poznałem jak zauważyłem te pasy czy inne chmurki:). Chcę tylko skupić się na meczu ( nie na pasach) czy szybkiej akcji w filmie.
Miałem samsunga i go oddałem, tizen rewelacja, szybki, obraz już nie do końca ale mój model nie miał płynności do ustawienia tylko drgania.
Sony- dużo fajnych opinii (kilka też nie) ale nie widział 70% dysku. A jak wspomniałem jestem kowalskim który lubi podłączyć i fajnie jak działa a nie kombinuje z aplikacjami (czytałem też że nie zawsze głos idzie w parze z obrazem i na odwrót przez te apki)
Panasonic- nic w sumie nie mogę powiedzieć o nim, ciekawy, miałem wieki temu kineskopowy panasonic:) to tyle.
W tym tyg już muszę wybrać tv bo jak nie na forum mnie zbanuje ktoś to zabije mnie żona:).
Dzięki za rady. Jak coś piszcie:) z propozycjami. Godzina zero się zbliża:)
Szkoda że u Kikiego już nie mogę kupić:/
 

misfer

New member
Telewizor PANASONIC TX-50EX780E w saturnie 4699zł
na ceneo od 5200zł się 50cali zaczynają. Ma 3D które już w sumie zanika ale ale też jest 4K więc nie ma źle. Opinie są narazie dobre.
 

misfer

New member
Nie pytam co o nim myślisz bo zapewne nie masz juz do mnie sily:). Ceny u ciebie też nie dostane zapewne:)
 
Ostatnia edycja:

robertoos188

New member
Heja kiki, w jakiej cenie nasz 55 mu7002 samsunga?, na wstępie nie chce sony, bo ma androida, lg bo ma ips, philips nawet mi nie proponujcie bo nie jestem fanem tej marki zresztą ma androida, w ostatecznosci panasonic, ale mialem wczesbiej ds630e , czytalem testy ze ma niby fajny obraz ale podlug samsunga j6240 to panasonic moze się chować, na panasonicu vyla slaba ostrosc obrazu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten Samsung gra znacznie lepiej od tego Panasonica.
Android daj ogromne możliwości internetowe. Jeśli masz tylko do kablówki to Samsung będzie extra - kosztuje 5299 zł .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizory Philipsa mają matrycę natywna 100H zi pełną gotowość płynności do sportu. Philips 55PUS7502 - gra normalnie - więc jest widoma , wystarczy spojrzeć - zapraszam na pokaz.
 
Do góry