Promocje tv w sklepach

strazakp

Banned
W MM pojawiła się "ekstremalna obniżka cen telewizorów". Ceny niższe niż w Saturn!
Np 55ks7000 kosztuje w MM 4799zł
sony 55xd8577/8505 - 4699zł

Oczywiście promocje nie dotyczą wszystkich tv.
 

Paw3los

New member
Ja bym w ogóle nie zwracał uwagi na te promocje w tych wszystkich marketach, tym bardziej jeżeli chodzi o takie sklepy jak Saturn & MM, ponieważ zapewne 80 % telewizorów pochodzi ze zwrotów...
To prawda. Sam kupiłem UE60J6240 w MM. Przysłali kurierem sztukę, która była z wystawy - kurz na matrycy i niefabrycznie narzucony worek EPE. Na szczęście bardzo miła obsługa z MM w mojej okolicy, wymieniła TV na podstawie widocznej nierównomierności podświetlenia - mury (brzydka smuga widoczna na jasnym tle).
Moim zdaniem lepszym wyjściem jest dołożenie paru stówek i zakupienie telewizora albo u autoryzowanego sprzedawcy w Polsce albo od Kikiego - w tym przypadku z kalibracja.TV przecież kupuje się na dłuższy okres. Mój kolejny KS siada i po świętach oddaje go na gwarancje rękojmi i kupię go teraz gdzie indziej niż np Saturn...
No w tym zdaniu kolega sam sobie przeczy :p
 

buldoggg

Member
Bez reklam
rafal7 bardzo dobra cena za 65w855 cena 4999zł a ten sam w media tylko w outlecie za 4997 :) hehe śmieszni są jeżeli kupią outletowy w czasie trwania promocji.
 

pepka

Member
Bez reklam
Cena faktycznie b. dobra. Jeżeli komuś nie zależy na 4k, to nie ma lepszego tv 65cali do 5 tys. To czy tv pochodzi z wystawy czy zwrotu, widać. No i MM nie bez powodu ma outlet przecież (a przynajmniej chcę w to wierzyć).
 

pepka

Member
Bez reklam
Ja tam bym zwrócił ;-).
A tak w ogóle to zacząłbym i skończył na tym soniaczu. Tyle, że nie chciałeś dokładać a jak szukałeś to faktycznie był trochę ponad budżet.
 

strazakp

Banned
Ja tam bym zwrócił ;-).
A tak w ogóle to zacząłbym i skończył na tym soniaczu. Tyle, że nie chciałeś dokładać a jak szukałeś to faktycznie był trochę ponad budżet.
Nie podpuszczaj ;-) Jednak nie skorzystam z tej okazji i zostaje juz przy Panasie. Do tego sony musiałbym dołożyć 1300zł a jednak juz przywykłem do tego ze zostało kasy w kieszeni a Panas też mi odpowiada w 100%
 

pepka

Member
Bez reklam
Hehe. Prawdą jest, że rozmiar tv robi największe wrażenie. Nie namawiam nikogo na 100cali z 3m ale różnica między 55-58 a 65 jest znacząca i całkiem przyjemna [emoji6]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tv z 3m to spokojnie 90", a przy takim 65" już minuty bym się nie zastanawiał. Tyle gadania o pierdołach, a najważniejsze i to co daje najwięcej radochy pominięte. Szkoda gadać, ale nie moja kasa ;)
 
Do góry