LG58UH635V warto?

strazakp

Banned
USB 3.0 jest kompatybilne wstecz więc na USB 2.0 i nawet 1.1 działać dysk musi, oczywiście z pewnymi ograniczeniami. Tak z ciekawości, jak u ciebie było? Nie znalazł dysku czy nie odpalił z niego filmu?

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Właśnie że nie znalazł dysku
 

pepka

Member
Bez reklam
Zakładam, że raczej nie rozpoznał systemu formatowania dysku. USB działać po prostu musi ;-).
 
Ostatnia edycja:

H_o_G

New member
Zakładam, że raczej nie rozpoznał systemu formatowania dysku. USB działać po prostu musi ;-).
Dokładnie tak musiało być choć ciężko mi uwierzyć aby jakiś telewizor teraz miał problem z którymś z popularnych formatów. Ewentualnie jakiś uszkodzony port USB czy coś w tym stylu.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

H_o_G

New member
Powiedzcie jak ma sprawdzić tą matryce czy jest 100hz? bo sam ciekaw jestem.
Znalazłem coś takiego, spróbuj:
http://openlgtv.org***/wiki/index.php/Access_hidden_service_menus_/_modes

Ale lepiej by było gdyby wypowiedział się ktoś z tv od LG

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

sutor

New member
Oglądałem jeszcze tv wieczorem i obraz z kanałów HD z kablówki bardzo dobry . Męczy mnie tylko to co wcześnie pisałem tzn jasne plamy przy przełączaniu kanałów . Może da się to jakoś skorygować . ustawieniami ??? Ps. Czasami delikatnie je widać na rogach czarnego paska w filmach !TV ma bardzo dużo ustawień może ktoś podrzuci jakąś konfigurację
 

woyt13

New member
Oglądałem jeszcze tv wieczorem i obraz z kanałów HD z kablówki bardzo dobry . Męczy mnie tylko to co wcześnie pisałem tzn jasne plamy przy przełączaniu kanałów . Może da się to jakoś skorygować . ustawieniami ??? Ps. Czasami delikatnie je widać na rogach czarnego paska w filmach !TV ma bardzo dużo ustawień może ktoś podrzuci jakąś konfigurację

A jak z kanałami nie HD ? Chciałbym kupić ten TV z przeznaczeniem głownie do telewizji kablowej która to w mojej okolicy nie oferuje za wiele kanałów w jakości HD. W internecie ogólnie bardzo mało informacji na temat tego TV - jedynie jakieś zdawkowe informacje - konkretów i recenzji brak. Z wad udało mi się jedynie ustalić że brak USB 3.0 , matryca 60hz, i że własnie przy słabej jakości sygnale ( kanały nie HD) obraz wygląda słabo. A jaka jest twoja opinia?
 

sutor

New member
Wejdź na stronę lg polska i tam piszą wskaźnik PMI 1500/ 100 hz , wprowadzaj w błąd ? Czyli matryca tez pewnie IPS a nie innoluxa va ?
 
Do góry