1.Jakiej marki posiadacie kolumny kina domowego?

najpopularniejsze kolumny


  • Total voters
    0

Rafal7

Banned
Jak w temacie.

Nawiązując do pomysłu kolegi Krzysztofradio postanowiłem założyć taki temat,zobaczymy która firma kolumn jest najbardziej popularna, pożądana i polecana na naszym rynku.Można również głosować jeżeli ktoś posiada parę kolumn stereo.

Amplitunery amplitunerami ale trzeba coś pod nie podłączać

Tu druga część ankiety ponieważ można dodać tylko 16 pozycji w ankiecie
http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-domowe/107506-2-jakiej-marki-posiadacie-kolumny-kina-domowego.html

Trzecia część ankiety
http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-domowe/108156-3-jakiej-marki-posiadacie-kolumny-kina-domowego.html
Pozdrawiam i zachęcam do głosowania.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Będzie ciekawie.Dużo głosów będzie na jbl,monitor audio,taga,jamo i dali(kolejność przypadkowa) ;)
 
Miałem Altusy 110, potem 200 Diory a teraz, ponad 10 lat Eltaxy Jupiter 5.0, ale na centralnym tyle mam Tonsiloskiego dipola ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie mialem to samo napisac... :)
Wystarczy kilka dni spedzic na forum, aby zauwazyc pewne "trendy" :)

Tez tak mysle :) i nie wiem ale cosik sie pokrecilo bo w tych kolumnach byly tez paradigmy monitory na ktore zaglosowalem i napisalem post ze powinno byc jako firma paradigm, a teraz nie ma juz ani wpisu jak i firmy zeby zaglosowac ... cuda :)
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Tez tak mysle :) i nie wiem ale cosik sie pokrecilo bo w tych kolumnach byly tez paradigmy monitory na ktore zaglosowalem i napisalem post ze powinno byc jako firma paradigm, a teraz nie ma juz ani wpisu jak i firmy zeby zaglosowac ... cuda :)


Lolek126 a może Ci chodzi o druga część ankiety,tam wszystko jest. :wink:
 

enforces

New member
Też kiedyś miałem Altusy ale na ówczesne czasy to jest od groma lepszego sprzętu.

Obecnie mam w jednym pokoju kolumny angielskiej marki Mission + subwoofer Mission

W drugim pokoju gdzie stoi 55" telewizor mam dedykowane kino domowe LG z subwooferem, satelitami, kolumnami itd.
 

Rafal7

Banned
Kurde szkoda że nie można było zrobić jednej dużej ankiety, Admin chce połączyć ankiety ale nie wie czy nie zginie wtedy jedna.
 

Rafal7

Banned
Trzeba storzyc testowe (takie same) i sprawdzic co z tego wyjdzie po polaczeniu.


Armaning a mógłbyś spróbować na próbę tak zrobić? Porozumiał byś się z Adminem
i byscie spróbowali,jeżeli by się udało to bym napisał do niego z taką prośbą. dopiero będę w domu w sobotę a teraz korzystam z telefonu a Ty na komputerze masz lepsze pole manewru i zdecydowanie wygodniej zrobić taka ankietę ,tylko pamiętaj aby każda z nich była pełna.
 
Do góry