czy ktoś korzysta z Premiere HD ?

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Odbierasz go w Polsce czy w innym kraju ? jeżeli w Polsce to jak zakupiłeś i czy nie było żadnych problemów. No i może jaki tuner używasz.

pozdrawiam
 

RPW

New member
Mieszkam w Polsce, kupiłem w Niemczech, posiadam konto w banku niemieckim podałem numer karty EC niemieckiej i podałem adres banku jako mój do korespondencji. Mam odbiornik Humax PR-HD1000. Pozdrawiam.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jakie dokumenty są potrzebne aby założyć konto w niemieckim banku?
Czy jest możliwość zmiany języków np na angielski ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
czy do aktywacji musiałeś podać model i nr tunera - wraz z 12 cyframi ??
Ile czasu czeka się na na kartę ?
czy kwota 1700 zł wystarcza ?
czy tylko opłata roczna?
czy kupiłeś tuner i kartę razem ?
czy sprzedają samą kartę ?
czy aktywując dzwonią do Ciebie z potwierdzeniem ?
ile masz programów ? / 3 HD i jakie z pakietu podstawowego ?/
Jak jest z dźwiekiem ?
pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
To, że rozpracowano pakiet to wiem, chciałbym się dowiedzieć co zrobić żeby kupić.
 

RPW

New member
Ar2 w zasadzie do założenia konta w niemieckim banku wystarcza paszport i jakaś kwota wpłacona na to konto, ale jaka to nie pamiętam w tej chwili. Moje konto to konto związane z moją pracą tu i w Niemczech. Mam pełen pakiet Premiere + Premiere HD. Co miesiąc Premiere obciąża mnie kwotą (moje konto bankowe) chyba coś koło 56 euro. Jeśli chodzi o sam zakup i aktywację to realizuje to autoryzowany przedstawiciel Premiere, mój sprzedawca był tak miły, że aktywował mi kartę w centrum abonentów Premiere. Każdy abonent wraz z kartą otrzymuje PIN do oglądania audycji oznaczonych jako 16 lat i więcej, trzeba PIN wpisywać przy każdej audycji z tym znaczkiem. Jeśli są jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem. Pozdrawiam.
 

RPW

New member
Dodam jeszcze, że Premiere HD oglądam dzięki plaźmie Pioneer 506XDE. Obraz bajeczny. Połączenie HDMI->HDMI. Premiere HD nadaje w rozdzielczości 1080i.
Do Kiki, mam wrażenie, że można kupić samą kartę Premiere wraz z abo. np. Premiere HD ale i tak trzeba podać później numer seryjny odbiornika w którym ta karta będzie. Karta i odbiornik muszą być "sparowane".
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w digitalo.pl - powiedzieli ,że możesz kupić ale wcale nie znaczy ,że będziesz odbierał program.
Nasz kolega ma rodzinę w Niemczech - to oni zamówili kartę / dysponujac kontem w Banku w Niemieckim /. Pan zażądał nazwy tunera i numeru tegoż urządzenia. Podaliśmy nr. Humaxa 2000 - głos od operatora stwierdził , że nie ma takiego modelu w swoim komputerze . W zwiazku z powyższym karty kodowej nie sprzeda.
 

ReddyS

New member
Jeśli kupie zestaw Humax lub Peace z karta?
Humax HD1000 jest przeciez robiony dla Premiere?
Nie wystarczy włożyć zakupionej karty do czytnika tunera/recivera?
 

GKM

New member
A co tu można więcej powiedzieć Humax HDCI 1000 jest odb.dedykowanym dla wspomnianej platformy,a ich legalna karta stanowi dopełnienie - w konsekwencji,
Ty jako ich legalny klient oglądasz TV.
Pzdr.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
no właśnie oto chodzi, że podobno jest jakaś specjalna weryfikacja... GKM korzystasz z premiere HD?
 

RPW

New member
Oczywiście, że jest weryfikacja w postaci aktywacji kart Premiere, poprzez telefon do centrum abo. Premiere z podaniem numery seryjnego karty. Wtedy operator aktywuje kartę. Jeśli chodzi o Humaxa HDCI 2000 to oni nie aktywują karty ponieważ nic nie daje podanie nr seryjnego tego odbiornika, przecież on nie ma slotu do kart tylko stosuje się moduł, więc w domyśle co podasz w centrum abonentów Premiere nr. modułu dostępu? Oczywiście, że nie. Jedyny ratunek to coś ze slotem obsługujące Premiere czyli Humax HD-PR1000 lub Pace DS810. Pozdrawiam.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
jeżeli nie posiadam niemieckiego adresu to mi nie aktywują tego ? czy mogę sobie kupić od sąsiadów i się niczym nie martwić?
 
Do góry