Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Widzę że jesteś bardzo wrażliwym facetem :p
Tylko jeśli ktoś bezlitośnie profanuje sprzęt :)
dotychczas miałem na stoliku ze sprzętem, ale po kilku latach takiego stania centralki mi się znudziło, myślałem nad półką, prętami (takie jak wyżej koledzy podawali linki) ale ze względu, że kable od TV mam w rurce PVC a rurka w ścianie, to nie chciałem psuć efektu "pustej" ściany przez wiszący kabel od centralki, więc w końcu zrobiłem stand na wzór oryginalnego standu monitor audio :)
kupiłem oryginalne kolce seria RX (takie jak mam przy frontowych kolumnach) i nawet logo zrobiłem i wygląda jak oryginał :D

Brawo, myślałem, że to oryginał.
 
Ostatnia edycja:
Brawo, myślałem, że to oryginał.
Dzięki, dokładnie taki był zamysł wykonania standu :)

A czy center nie jest trochę za nisko na tym stendzie?
Wymiary wziąłem z oryginalnego standu, całkowita wysokość wynosi 40cm (dół centralki od podłogi), natomiast góra centralki jest tylko 4cm pod dolną krawędzią telewizora, czyli luka miedy dolną krawędzią TV a górną krawędzią centralki wynosi zaledwie 4cm. Dialogi są poprawne tj. "wychodzą" z ust aktorów a nie z podłogi :)
Dalej, oczy mam idealnie w środku wysokości i szerokości ekranu TV, patrz poniżej na fotce, robiłem zdjęcie z miejsca z którego oglądam, tj. obiektyw miałem na wysokości oczu, jednak błysk lampy jest lekko z prawej i minimalnie wyżej, bo lampa błyskowa jest po prawej stronie aparatu i nieco wyżej niż obiektyw :)
 

Attachments

  • P2220054.jpg
    P2220054.jpg
    34,1 KB · Wyś: 186
Ostatnia edycja:
rafix01, stand jak z salonu audio, bardzo ładnie to wygląda!

To może coś ja dodam

Kolego, aż mi się łezka zakręciła, sam używałem przez 8 lat logitecha z-680 (poprzednik z-5500 o tych samych parametrach), nie jedno drogie kino zawstydziło. Takie niepozorne głośniczki komputerowe a w większości przypadków były stosowane do nagłośnienia kin domowych. Ja zrobiłem tak samo. Po 2 latach chciałem zmienić tylko centralny bo lektor brzmiał mało naturalnie z takiego małego plastikowego pudełka. Zmieniłem na KODA. Dla lepszego wyglądu zmieniłem również frontowe :) ale tu różnicy w dźwięku nie było. Sub to mistrzostwo, nawet ten mój obecny nie gra lepiej, pomijając fakt, że jest dużo mocniejszy i rwie nogawki :p
Mieszkanko masz bardzo przytulne i zrobione z gustem.
 
ULTI:głośniki dają rade,jak widziałeś 2 schowane za tv i centralny pod,oczywiście wspomagam się głośnikami z tv i wtedy brzmi to bardzo dobrze,logitecha kupiłem z ostatnich partii jakie były (nowe w sklepie-za dobra cene) do dnia dzisiejszego wszystko działa jak powinno-podświetlanie,kanały itp)
sypialnie robiłem sam(nie tylko to)ma swój klimat i tv 32" idealny do tego
dzięki ;)
 
Wow... mój wymarzony następca obecnego projka. .. Bipo poszedłeś po bandzie...

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 
Panowie a ile trzeba teraz zapłacić za przyzwoity projektor i ekran
Jak ktoś ma wiedzę w tym temacie proszę na PW
 
Do góry