filmyhd.net

omir2

New member
Witam
Jak widać nie wszystkim działa ta strona mi również , jak jestem w pracy otwieram strone bez problemu , w domu nie moze otworzyć strony "Bład wczytywania strony" dostawcą internetu jest ORANGE ,ale inne warezowe strony smigają

Ja też mam Orange i nie działa,inne strony np.EXISTE,KANAŁ FILMOWY EU. działają.Co jest grane??????
 

maderos

Member
Bez reklam
No to chyba sprawa wyjaśniona, czyż nie? Orange i tyle...Jak kolega wyżej pisał, w pracy mu działa, w domu już nie...
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
u mnie działa cały czas, czasami jest problem z aładowaniem strony, ale tylko przez chwile. Moze sprawdzcie ustawienia proxy., cos u Orange moze nie grac
 

marcoDCE

New member
Przecież orange sie nie przyzna że coś blokują bo nikt by neta od nich nie brał!!! U mnie zawsze działało i dział NIE MAM ORANGE na szczęście
 

omir2

New member
O godz. 16 strona się załadowała jakby nigdy nic a 1,5 godz. póżniej znowu "Nie odnaleziono serwera"-ręce opadają:confused:
 

laki2000

Member
Witam. To na pewno wina orange. Na laptopie mam dostęp do dwóch sieci przez wi fi. Orange nie działa a na tej drugiej od sąsiada (brak hasła) nie wiem jaki operator działa bez problemu. Zawsze można korzystać z netu sąsiada ale to trochę nie fair, a na dodatek ma wolne łącze.

Co zrobić by mój net z orange otwierał tą stronę.
 

Kolba_PL

New member
Witam!
U mnie dostawcą internetu jest dostawca lokalny (petrotel); nie mam jednak możliwości wejścia na filmyhd.net. Muszę sprostować - raz na kilka dni uda mi się wejść, pojawiają się nowości, ale wkrótce strona jest dla mnie niedostępna. Objawy jak u innych!
 

jfkjfk

New member
Od 3 dni u mnie wchodzę bez problemu na stronę. Miałem kilka dni problemu (podejrzewam, że coś z ich serwerem) a teraz wchodze bez problemu
 

omir2

New member
Trzeba zmienić ustawienia proxy z listy darmowych serwerów i działa.
 

Attachments

  • Filmy hd.jpg
    Filmy hd.jpg
    14,9 KB · Wyś: 215

omir2

New member
OPERA-Preferencje-Zaawansowane-Sieć-Serwery proxy---odznaczyć" Użyj ręcznej konfiguracji" i HTTP, wpisać ręcznie ip - 109.123.126.253 Port 8080 ,Powtórzyć to samo dla HTTPS I FTP na tą chwile wolno ale działa.
 

omir2

New member
Te serwery się aktualizują co 1 min ale póki działa nie trzeba zmieniać,a do innych stron używaj ustawień automatycznych bo szybciej chodzi.
 

gregsa

New member
Hej ! no rzeczywiście działa c:
Co jest grane że bezpośrednio nie można wejść Orange twierdzi że nic nie blokują ,dziwne to wszystko.
 
Do góry