Kong- wyspa czaszek

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzę za 2 tygodnie to się wypowiem.. co nie zmienia faktu, że są ludzie dla których ten film jest całkiem całkiem... więc jest to kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje.. :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie byl calkiem fany, wart obejzenia.

Wiec Lolek mysle ze warto, jak zamowiles BD.

Byla fabula, bylo strzelanie, bylo swietna grafika i sceneria, wszystko przemyslane a nie sytuacje ze sam rezyser nie wie co kreci. Jak dla mnie bardzo ok. Potem obajzelem godzille z 2014 i godzilla troche gorsza, widac ze mieli duzo mniej kasy. Sceny walki tylko noca aby bylo latwiej, w tych scenach walk i tak nic widac nie bylo, a przez pol filmu potworek jeden z drugim plyneli do pierwszego.
Graficznie to bardzo duza przepasc miedzy godzilla a kongiem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlatego tak jak napisałem że nie ma co drążyć i na siłę udowadniać czy dany film jest ok czy też nie jest ok..
 
D

Deleted member 121090

Guest
Film broni się tylko fajnymi zdjęciami.
Niestety akcja dosyć naiwna a gra aktorów taka sobie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem wczoraj Konga .. jeśli chodzi o walory techniczne obraz i dźwięk jest naprawdę fajny – przynajmniej jak dla mnie .... przy strzałach, wybuchach jest duża dynamika, a do tego w głośnikach surandowych dosyć dużo się dzieje więc pod tym względem nikt się nie zawiedzie..
Natomiast sam film jak dla mnie to jeśli chodzi o fabułę to jednak liczyłem na lepiej, również zawiodłem się trochę na Tomie H.. jest to świetny aktor filmowy jak i teatralny, a w tym filmie jakby tu napisać troszkę jakby drewniany….. Miśka, która mu towarzyszyła aktosrko też nie pochwaliła się zbytnio..Natomiast fajna jest momentami muzyka i niektóre ujęcia i te widoki :) piękna sprawa. Generalnie nie żałuję zakupu ale szału wielkiego też nie ma i Ci co lubią podobne klimaty myślę, że też obejrzą sobie i miło spędzą czas przed tv. Ci co będą oglądać na projekcji będą mieli jeszcze większe doznania właśnie ze względu na przyrodę, która jest pokazana w tym filmie.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kong zaliczony. Obowiązkowa pozycja dla 3D maniaków. Efekt 3D super, dźwięk jak napisał wyżej lolek jest bardzo dobry. Jakość obrazu jest rewelacyjna. Fabuła natomiast mega denna, gra aktorska beznadziejna, Samuel L Jackson mega drętwy.
 

Mateusz80

Member
Dzisiaj zrobiłem zakup w MM. Wersja 3D w plastiku jest w tej samej cenie co wersja 3D w metalu ;) Wziąłem tą drugą oczywiście. Dzisiaj pierwsze podejście do seansu.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Za namowa powyzszych postow, skuszony zobaczeniem tego swiata w 3d obejzalem wczoraj (nie caly) wersje 3D na swoim projektorze.

Kompletnie nie widze zadnych ahhow i ohho. Wersja 2d zdecydowanie lepsza. W 3D jedynie postacie maja jakas głębię natomiast krajobraz jest plaski jak decha. Perfidnie widac ze krajobraz to green screen - az przesadnie. Dla mnie byl to wielki minus i strasznie mnie to irytowalo dla tego wynik meczu:-1:0 dla 2D.
 
Do góry