Kong- wyspa czaszek

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida też to zauważyłem że wydanie w 2d jest lepiej dźwiękowo zrobione.. w wydaniu 3d jest też płyta 2d z lepszym dźwiękiem ale jeśli dźwięk fizycznie lepiej wypada, a tak powinno być to i tak w konsekwencji później będę oglądał płytę w 2d żeby mieć lepszy dźwięk.. więc chyba jednak 2d moje zainteresowanie będzie tym filmem.. zresztą kupa czasu jeszcze zostało..
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Ten film prosi się projektora, w recenzji pisali o wspaniałych krajobrazach , to fakt zgadza się.Na tv będzie skromnie
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Generalnie na projektorze jak się ma warunki jest lepiej, a tam gdzie są właśnie krajobrazy itp wtedy największa jest korzyść z dużego ekranu. Na szczęście są jeszcze kina.. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest lepiej, szczególnie na tym filmie. Pisałem już o tym.
Nawet jeżeli sam w sobie film nie jest niczym wyjątkowym, to nadrabia tutaj widokami, a te na dużym ekranie robią wrażenie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlatego projektor pewne "wady" filmu nadrabia że tak powiem :) jak właśnie są np fajne widoki..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Obejzalem Konga.

Podeszlem do tego filmu ze bedzie w stylu Tremorsow lub czegos podobnego tzn. Troche kiczowaty i same komputerowe cos, oderwane od rzeczywistosci.

A powiem szczerze zaskoczyl mnie ten film, nawet fajny. Powiedzialbym ze ze wszystkich filmow z "mega stworami" ten jest najlepszy.

Mysle ze z braku liki warto obejzec tego filma na duzym ekranie.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Miałem 6 lat jak siostra zabrała mnie do kina na king konga ,fajnie by było żeby ten nowy zrobił na mnie takie wrażenie jak wtedy :p ,ale film obejrzę na bank.Pzdr
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Godzilla z 2014 r. miał niby 108 metrów wzrostu :
(chociaż tu wydaje się,że więcej)
cbeb9c6c604efe3840a073e25b4cce19.png


Zaś Kong w "K. Skull Island" - 30 metrów :
C7v5sHRVwAAPCde-large.jpg


Ciekawy jestem ile będzie mierzył Kong w "Godzilla vs. Kong" (2020),skoro zwierzątka żyją w tym samym uniwersum.
W "K. Skull Island" akcja działa się w dawnych latach i było wspomniane,że Kong nadal rośnie... :-D
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
O patrz, godzilli z 2014roku nie ogladalem, trzeba wypozyczyc :) Porownywalny do Konga? Da sie go wysiedziec?

Kong zachowuje sie prawie jak czlowiek, myslu, umie wykorzystac bron (lancuch i kotwice) wiec godzilla nawet jak bedzie 2 razy wieksza to kong da rade.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Obowiązkowo do obejrzenia Godzilla z 2014r, są tam naprawdę świetne efekty np.scena na moście i przejście potwora pod spodem. .. Jak dla mnie efekt przejść pomiędzy kolumnami najlepszy z całego filmu.. :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Godzilla z 2014 obejzana dobze ze butelka wina byla w zasiegu. Do Konga nie ma raczej co porownywac te filmy dziela lata swietlne :)

Czas ktory plynie w godzilli dziwnym trafem zawsze tluka sie z noca, za dnia to pokaza kilka zniszczen. Poszli na latwizne i cala akcje nagrywali w nocy aby kompletnie nie bylo widac niedoskonalosci.

W kongu obrazaobraz i efekty bija godzille leb na szyje.

No ale grunt ze potworek zaliczony. Z braku laku mozna go bylo obejzec.
 
Do góry