Samsung BD-P1000

iqpablo

New member
Gucio50 napisał:
Znalazłem na Skapiec.pl


Coś mi za tanio, czy to jakiś badziew?

jaki badziew mam to od tygodnia i jest cool. tylko ze zaplacilem 1900 zl i to bylo wtedy najtaniej. moze tam jest jakis uszkodzony model, albo ceny poszly znowu w dol.
 

j.jacek

New member
Witam
To lekka ściema Samsung dał do hurtowni po parę egzemplarzy ,realna cena na rynku z minimalną marżą sprzedawcy to 1550 zł (sam go kupiłem za 1500zł] ilość tego sprzętu jest bardzo ograniczona.Wygląda mi na to że ktoś chce być na wyszukiwarce pierwszy,bo ewidentnie dokłada do interesu,albo dostał to w gifcie.
pozdrawiam szczęśliwych nabywców
 

Chuppa

New member
Witam

Dziś kupuje Samsung BD-P1000 długo czekałem aż cena troche spadnie za 1500zł można już kupić, ale czy napewno to dobry wybór?

Pewnie za 2 dni kurier przyjedzie, zaczne testować i podziele się z wami wrażeniami. TV nie jest super ale na początek wystarczy mam go już jakiś czas Model: 32LC2R.

Dobrze by było żeby ktoś kto już ma tego Samsunga napisał jak wrażnia.
Ja własnie wchodze w 3 etap jakości :mrgreen: VHS -> DVD -> HD -> FULLHD.

 
Ostatnia edycja:

Gucio50

New member
Bez reklam
Chuppa napisał:
Witam

Dziś kupuje Samsung BD-P1000 długo czekałem aż cena troche spadnie za 1500zł można już kupić, ale czy napewno to dobry wybór?

Czeka Cię pewna niemiła niespodzianka
on nie umie odtwarzać plików AVCHD a więc z kamer Sony czy Panasonic:(

Druga niespodzianka to miło/niemiła
Miła - Odtwarza audio w trybie TRUE-HD/ Niemiła - potrzebny Ci nowy amplituner do tego 7.1
 

Chuppa

New member
Ja tylko będe oglądać filmy oryginalne Blue-ray, więc z tą kamerką to mi niepotrzebne zobacze dźwięk, ale nieuzywam glosnikow z tv raz na chwile volume wlaczylem, a takto jade na głośnikach 5.1 Logitech Z-640 wygrałem kiedyś w konkursie i ładnie robią za kino domowe
 

Chuppa

New member
o kurcze dobrze że mówisz pewnie to samo bym zrobił wgrał nowy soft, a masz stary żeby wszystko wrociło do normy?
 
Ostatnia edycja:

Chuppa

New member
No i mam, ale...

Odpalam film dodany do tego samsung S.W.A.T i ma taka kaszanke dropki, jakby słąby kabel hdmi dodali taka kasza jest w tle czy to normalne tv niewyrabia czy ocb? czy tak film jest zrobiony sztucznie przerobiony na HD, bo film ma juz swoje lata.

Ale jak wchodze w MENU samsunga obraz 1 klasa 0 kaszanki bardzo ladnie. i co teraz to raczej kabel ok taki film dali ?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
może to być filtr "grain" czyli ziarno zastosowany w filmie przez reżysera, podobnie zrobiony jest np. "Helikopter w ogniu"

No i jak tam recenzja?
 

Chuppa

New member
było już późno i tylko kawałek widziałem. dziś obejrze cały, powiem jak z tym ziarnem jest a popołudni kupie film stealth i jeszcze cośzobacze czy to samo.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Samsung BD-P1000, pewna wada

Mam ten player od tygodnia.
Ma on same zalety w tym rewelaccyjna cenę w granicach 1400-1500zł
a i pewnie w sierpniu lub wrześniu na www.skapiec.pl będzie jeszcze tańszy. ;)


Ma on pewną minę, jaką jest nowy FirmWare, ze strony Samsunga.
Wyłącza on obsługę pamięci zewnętrznych Flash. Mozna to w ramach gwarancji naprawiać w serwisie lub zrezygnować z update w wersji 1.2
Ale to drobiazg, czyta CD-Romy z plikami mp3 i jpeg, tak że nie ma co sie czepiać.

Teraz wada.
Posiadacze kamer HD firmy Sony i Panasonic maja pliki filmowe AVCDH czyli .m2ts

Jest to jedyny na świecie player Blu-Ray, który NIE UMIE ich odtwarzać :(
 

Chuppa

New member
ar2 napisał:
Jest to filtr "grain" czyli ziarno zastosowany w filmie przez reżysera, podobnie zrobiony jest np. "Helikopter w ogniu"

Dziwne narazie w każdym filmi jest ten grain, ale to wina filmu nie odtwarzacza ,nie kabla, nie TV, Oglądam właśnie film "Click" też jest ziarno ale mneijsze chbya niż w S.W.A.T. chyba z tym nic niezrobie, ale wszystko poza filmem np. napisy, menu filmu, jakość EXTRA. Mimo ziarna jest dużo lepiej niż z DVD, click jest na cały ekran bardzo fajna jakość, niepixeli jak z dvd. Szkoda ze tak malo filmow jest do kupienia.

narazie 1 wada, to ten "grain" filtr czy można coś z tym zrobić czy nowsze filmy np. z 2007 roku teżtakie będą?

Wielki + ma wygląd tego odtwarzacza, bardzo ładne podświetlanie na niebiesko, pilot jak to pilot 90% niepotrzebnych guzików ^^

ja tam używam menu, przewijania, stop, play, subtitle i audio a reszta niepotrzebna. Szkoda że w pudełku niebyło ulotki, bo można 3 filmy gratis dostaćjak się wypełni taki druczek z ulotki dołączy paragon (kopie) to ci 3 fajne filmy przyśla blue-ray musze znaleśc w jakimśsalonie Samsunga, na stronie samsunga jest ta ulotka ale niewiem czy tak można wydrukowaći wypełnić pewnei tak bo ważny jest numer seryjny czy cośtam i paragon.

Ja już niechce oglądać dvd, bo jakośc blue-ray bije dvd na głowe wiecie coś kiedy nowe filmy blue-ray unas będądo kupienia?

na tej stronie http://www.dvdmax.pl/ są filmy blue-ray do kupienia, już unich kupowałem dvd i było wsyzstko ok, ale w Saturnie np. w Arkadi też można kupić filmy blue-ray po 109zł więc taniej niż na dvdmax.pl

To jak znacie jakiś sposób żeby si pozbyć tego filtra kaszy to dajcie nać.
i sorry za błędy ortogra. itp. :p
 

autorus

New member
Mam pytanko, czy toshiba hd e1 dotwarza pliki .m2ts? Te z kamer?

A
utorusJAkby się okazało ze tak to bym sie na tego samsunga pewnie zdecydował :)
 

Chuppa

New member
kurcze trzeba z tym ziarnem coś zrobić zwiastuny HD na kompie niemaja takiego ziarna, msuze poszukac tu na forum moze jest cos napisane o tym
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Chuppa napisał:
kurcze trzeba z tym ziarnem coś zrobić zwiastuny HD na kompie niemaja takiego ziarna, msuze poszukac tu na forum moze jest cos napisane o tym

Nikt, za wyjątkiem Ciebie NIE MA ZIARNA>
Idź do serwisu :rolleyes:
 
Do góry