Audio Video Show 2017

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Słuszna uwaga, myślałem że będę miał przyjemność spotkać i poznać kogoś z forum jak co roku...:)

Ja dopiero bede myslal o wyjezdzie wtorek/sroda.
Nie wiem jak z terminami szkolen w pracy. Ale skoro nauczyciele do dnia dzisiejszego Wiz do Polski nie dostali to zapewne przyszly tydzien nie zdaza zalatwic i wizy i biletu lotniczego xd
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Takie codo bedzie na AS

anthem-introduces-flagship-stereo-separates-fig1.jpg
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja słuchem 2 wzmacniaczy i żaden nie podszedł.. zresztą w RP ta marka nie cieszy się popularnością.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
zaproszenie na AS :- )
[youtube]mxliNea3VtE[/youtube]


Z tym słuchaniem to troszkę problem jest na AS...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Lubię tego gościa. Gdy byłem jeszcze nastolatkiem już zapowiadał i prowadził wiele koncertów. Pierwszy z nich to był koncert Hey w Spodku, kiedy nagrywali płytę Live 1994 z udziałem Marii Guzeniny z MTV. To też były złote czasy MTV.


Koledzy, mam do Was wielką prośbę.
Ze względu na to iż nie będzie mnie na tegorocznej edycji, możliwe, że minie mnie możliwość obejrzenia i może posłuchania słuchawek Kef Space One (Porsche Design). Oczywiście dźwięk to kwestia gustu, ale jestem już po testach kilku innych. Tu chodzi mi głównie o wygodę noszenia i jakość redukcji hałasu.
Jeśli ktoś z bywalców znajdzie dosłownie kilka minut, to będę zobowiązany!
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tym którzy wybierają się na AS życzę mocnych wrażeń w szczególności kiedy taka osoba jest pierwszy raz na tym "święcie" muzyki..
I życzę udanych zakupów na jak i po AS i oby tylko taki plecak był Wam potrzebny :- )

 

Bipo

Active member
Bez reklam
Tak słucham i słucham a tu nikogo nie ma oprócz mnie, tak to rozumiem niech nikt nie przychodzi to człowiek sobie w spokoju może posłuchać .... :)
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Kamil 89 dawaj coś w temacie Gato ,rok temu z dużymi podlógówkami jedno z lepszych brzmień na stadionie .
Bipo a jak Focal vs Statement ? jestem bardzo ciekaw.
 

Kamil_89

Member
Kamil 89 dawaj coś w temacie Gato ,rok temu z dużymi podlógówkami jedno z lepszych brzmień na stadionie .
Bipo a jak Focal vs Statement ? jestem bardzo ciekaw.
Ta pierwsza fota to Gato. Jak byłem to podłączone były te co na zdjęciu. Ciekawie to grało, ale wiesz to taka szybka ocena bo żeby wiedzieć coś więcej to trzeba dłużej posłuchać i swoje kawałki.
 
Do góry